Vseobecna Diskusia O Clothingu (aj o Keckach)

/ 4849 príspevkov /
Svet módy na dlani. Od fresh tipov, čo sa nosí, až po skúsenosti a outfity.
Užívateľov profilový obrázok
Október 2016
1864
príspevkov
279
Príspevok tralala » St 15. Jún 2016 18:50:09

Paris :|
[hsimg]http://i66.tinypic.com/8wimg7.png[/hsimg]
[hsimg]http://i68.tinypic.com/kasetu.jpg[/hsimg]
0
0
44
príspevkov
24
Príspevok _jakubko » St 22. Jún 2016 21:12:37

po velmi dlhom case by som vam rad ukazal svoje veci
studujem produktovy dizajn a na jesen som konecne povedal mame nech mi ukaze ako sa sije na stroji lebo ma uz nebavilo stale len sledovat vsade vsetky handry a netvorit ich, za dva dni som kupil svoj stroj a toto som vytvoril - nikdy predtym som nic nesil (len rucne zopar nasiviek na trigovice co som sem daval pred asi 4 rokmi) vobec neviem ako sa beru mieru ani nic podobne, vsetky strihy robim proste nejak na kolene, spajam rozmery pomery a uhly z veci co uz mam a co-to domyslam a nejak to cele kombinujem
prva bola bunda cez hlavu z nefarbenej rifloviny, vpredu aj vzadu mala vacok na zips pod lemom ktory bol kolom dokola, bohuzial lepsiu fotku nez tuto iphonovu k nej nemam (v podstate vsetky fotky ktore tu budu su dost smiesne ale mampici) lebo sa po prati scvrkla a uz vobec nevyzera ako vyzerala
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
dalsia bola tato velka zimna cierna kurva (ano je znacne inspirovana rickom a inymi ludmi) a na toto som zatial asi najviac pysny, trvala uplne najdlhsie zo vsetkeho od nakreslenie strihu rozstrihanie bund az po cele zositie aj s podsivkou, cela vonkajsia vrstva je pozosivana z rozstrihanych starych pouzivanych ciernych pracovnych bund (take jednovrstvove supky s koselovym strihom), podsivka je saten a bunda je zateplena, tiez je to pull over cez hlavu s takym half zipsom, limec okolo kapuce sa da ohrnut, na zaciatku mi ju podfukovalo tak som do nej vsil stahovaci pas ako na snowboardovych bundach a teraz je uplne tip top. dva vacky v predu a jeden velky vzadu a samozrejme na pohodlne nosenie aj ked ti je teplo ma traky na zavesenie ako batoh
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
v poslednom case mi pekne kuruje z celej estetiky vetements a ked som videl tie ich rifle som odpadol, potom druhy krat aj z ceny. vzhladom na to ze to robia zo starych levisov fakt ma ta cela myslienka a filozofia oslovila ze proste predavaju za neskutocne prachy ludom stare levisy ktore proste pozosivaju a spravia z nich unikatny par, urcite lepsie ako mnoho inych high fashion pokusov s riflami kedy totalne zoberu dusu riflam a robia z nich uplne picoviny ked v prvom rade boli rifle pracovny odolny odev ktory sa mal zaspinit. nejak som casom prekusol ze po niekom budem priamo opakovat a urobil som prakticky to iste co oni lebo to vyzera uplne najsamlepsie akurat som este dozadu domyslel funkcne vacky
ich fotka
Obrázok
a toto uz su moje na mne, nerobim na nich tak vysoky pas lebo to na chlapoch nevyzera dobre ale inak uplna kopirka
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
a aby boli funcknejsie tak som iba nezosil vzadu na prdeli dva kusy uplne cele, nechal ich volne a vsil zvnutra vacky, teda zvonka to vytvorilo iba oranzovu linku
Obrázok
Obrázok
tuna som este robil jednu bundu, taky kratky bomberoidny strih s dlhymi rukavmi zltou podsivkou a obojstrannym zispom, znova dva vacky vpredu a jeden velky vzadu, znova zosite zo starych kombinez pracovnych ale tento raz som to cele spravil z jednoho velkeho pozosivaneho kusu, to ze je vpredu otvorena na zips mi dovolilo cely strih rozlozit a nebolo treba robit zvlast rukavy zvlast predok zvlast zadnu cast., bohuzial nemam este poriadne fotky lebo mi nevysla podsivka a treba ju prerobit, tiez su v nej uz prisite traky na nosenie ako batoh. ale stale je pre mna v stave in progress
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
a tu su este nejake fotky najnovsieho paru co som dokoncil dnes, to iste ako predtym akurat v ciernej a zadne vacky som prisil zltou nitou (tieto fotky su fakt len ilustracne)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
tak povedzte co si myslite, chystam sa v tom urcite pokracovat
24
24
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » St 22. Jún 2016 21:17:22

Akoze vsetko z toho som uz videl niekde ale nemeni to nic na tom ze je to lepsie jak secko co tu zatial niekto spravil a myslim vseobecne svk/cz, gj
ask.fm/reflasherObrázok
3
3
8
príspevkov
4
Príspevok mvtej » St 22. Jún 2016 23:31:37

kurací rezeň
finally :pray:
0
0
1042
príspevkov
155
Príspevok smash » Št 23. Jún 2016 22:30:07

ty si tušim bol v Antverpách. pm me, ked zháňaš pomoc
0
0
94
príspevkov
2
Príspevok Saša » Pi 24. Jún 2016 21:38:46

osobně mi tohle dělá radost a tleskám ti :pray:

budeš šít i na zakázku?
0
0
picu s ryzu
572
príspevkov
87
Príspevok brokenbones » So 25. Jún 2016 14:58:24

pan, len tak dalej
You're drinking your lager out on the field...but your name ain't Karl
0
0
10
príspevkov
0
Príspevok Scott88 » Št 30. Jún 2016 18:50:48

0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Št 30. Jún 2016 19:38:41

Ze za podobne peniaze momentalne zozenies aj ovela lepsie jeans...
0
0
10
príspevkov
0
Príspevok Scott88 » Pi 01. Júl 2016 10:26:41

Richard napísal:Ze za podobne peniaze momentalne zozenies aj ovela lepsie jeans...

Mohol by si dať nejakú inšpiráciu?
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Pi 01. Júl 2016 11:23:22

nudies ma zlavy teraz celkom pekne, aj apc alebo acne zozenies za podobne sumy
0
0
234
príspevkov
42
Príspevok Oxo » So 02. Júl 2016 16:10:03

nejaká malá penaženka tak na 4-5 kariet?
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Po 04. Júl 2016 13:09:02

jakubko obrí frajer
https://ask.fm/biggievlado
0
0
44
príspevkov
24
Príspevok _jakubko » Po 04. Júl 2016 13:12:12

dakujem vsetkym za pekne feedbacky dobre sa to cita a velmi ma to tesi, so sitim na zakazku zatial neviem lebo sam som este trochu neurcity akym smerom sa v tom chcem vlastne hybat, ak budem mat ale nejake moje kusovky na predaj tak vam to sem hodim ak budete mat zaujem
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 04. Júl 2016 14:37:13

Oxo zober nejaku klasicku cdg, svoju mam uz skoro 2 roky a nedam dopustit
0
0
Október 2016
1864
príspevkov
279
Príspevok tralala » Po 04. Júl 2016 17:49:29

1
1
234
príspevkov
42
Príspevok Oxo » Po 04. Júl 2016 22:06:25

dikičko, ale už som si našiel od The Ridge také niečo som hladal ;)
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Št 07. Júl 2016 15:04:39

kedze nie je gopnik thread
edukacne video
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5-l-OkR5yDk[/youtube]
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
1
1
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » So 09. Júl 2016 23:29:05

ako to je s h&m a divided? mám jedno basic oversized tee čo som kúpil normálne v Nitre a je veľmi fajn. je ešte nejaká šanca, že ho niekde ešte nájdem v napr inej cw alebo to je hneď všetko vypredané? ja neviem ani čo je divided poriadne tak mi to pls nejak vysvetlite, hh
Si šťastný?
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 11. Júl 2016 8:55:37

no sak to je sub-brand HMka, rovnako jak LOGG tusim. vo vacsich obchodoch ju maju v mensich ne. aspon tak to byvalo kedysi.
chat shit get banned
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia