NHL/KHL/Hockey

/ 1268 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto zdvihne nad hlavu Stanleyho cup?

David Backes aka Blues
3
15%
Jamie Benn aka Stars
0
Žiadne hlasovania
Joe Pavelski aka Sharks
4
20%
Shea Weber aka Predators
1
5%
Steven Stamkos aka Lightning
2
10%
John Tavares aka Islanders
0
Žiadne hlasovania
Alex Ovechkin aka Capitals
6
30%
Sidney Crosby aka Penguins
4
20%
Celkom hlasov: 20

Užívateľov profilový obrázok
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » St 26. Apr 2017 13:06:15

Urcite to ma isty suvis
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 28. Apr 2017 17:33:26

veterani sa chcu setrit, pretoze zranenie ich moze stat v tomto veku uz aj karieru a predsa len este chcu asi zarobit nejake bubaky. a ked vidia v akom stave je slovensky hokej a mladez, tak sa im nedivim ze nechci reprezentovat. :-(
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
-1
-1
zlizala mi z kokota mascarpone
704
príspevkov
108
Príspevok ChallesRager » So 29. Apr 2017 9:36:23

pozerate niekto playoff NHL? komu fandite? mne vypadlo moje fav san jose, tak teraz drzim oilers/preds ale ti ak postupia dalej tak si to budu musiat rozdat medzi sebou ....aj tak si ale myslim ze vyhra niekto z vychodnej konf.
Cudi is gonna be an urban myth in the future. Like in the year 2150, people are gonna tell passed down stories of how much of the fucking shit Cudi is. I'm honored to be apart of it now.
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 29. Apr 2017 10:39:29

Ja to sledujem, aj keď zápasy moc ne, ale highlity kukám vždy na druhý deň. Moje Toronto konečne dalo PO a hralo skvelú vyrovnanú sériu s Caps, takže spokojnosť. Teraz fandim Preds, ale kto vyhrá si absolútne neviem tipnúť. Práve Caps majú jednoznačne najlepší tím a Ovimu by som to doprial, ale myslím že klasicky skončia na Pens už.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 29. Apr 2017 13:32:16

sledujem co sa da sledovat, tj obcas tie vecerne zapasy cez vikend dam. stale blues, po prvom kole plny optimizmu, zacal strielat uz aj vladimir a allen chyta ako blazon, takze verim opat minimalne vo finale konferencie, ak nie viac.
natipovane mam vitaza SC caps, ale uvidime. pens su neskutocne rozbehnuti a bude to velmi narocne
chat shit get banned
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » So 29. Apr 2017 16:13:43

OVI FOR THE CUP!!!!!!!!!! prosim modov o novu anketu kto vyhra sc
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
1
1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 26. Máj 2017 20:05:28

Presne tohto som sa bál, že ako náhle pojde do tuhého, dostane šancu Murray a už ho nevymenia a ten im vychytá finále. No snáď to Predators dajú vo finále. Celý tím a hlavne Rinne si to neskutočne zaslúžia, s Pens by to už bola nuda keby vyhrali (obhájili samozrejme, čo je obrovská vec, ale dúfam že sa nestane)
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 23. Jún 2017 19:31:42

Jaké trejdy v NHL O_o

Eberle k Islanders, Panarin do Colombusu, Stepan a Raanta za prvý výber do Pheonixu + DeAngelo
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia