NFL (National Football League)

/ 192 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.
Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 23. Jan 2017 13:04:05

[hsimg]http://i.imgur.com/ZM3VBb0.jpg[/hsimg]

tak co ako vidite SB? patrioti alebo sokoli? ja teda po tom co som videl ako matty ice s jonesom rozomleli GB na prach tak verim falcons, matt ryan MVP. ale bohvie, brady s belichickom su taki kujoni ze mozno aj na najlepsieho receivera nieco dokazu vymysliet.

stavkovky viac veria NE (1.67) nez atlante (2.25). uz sa nemozem dockat!
chat shit get banned
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 23. Jan 2017 17:55:30

Tak samozrejme, obrana GB je naozaj slabučká, Patrioti budú niečo iné, ale prajem to Mattymu a Juliovi, tento rok hrajú neskutočne a bola by to nuda ak by vyhrali Patrioti, povedzme si. Každopádne sa neviem dočkať už teraz!
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Po 23. Jan 2017 18:50:35

bude to mega zapas, ale samozrejme verim pats!!
Brady rozdava neskutocne prihravky. Len sa musia vyvarovat zbytocnych chyb co robia niekedy...
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 06. Feb 2017 12:00:17

Síce fantastiký zápas, ale nerozumiem jak to Atlanta mohla takto prekoučovať. Byť na 30y od endzóny v závere, keď absolútne nepotrebovali TD ani žiadne vylepšovanie pozície pre kickera, a ten fieldgoal by im vyhral titul, tak tam idú vymýšlať nejaké pasy. Trikrát dať loptu freemanovi a hotovo. A aj Ryan keď už videl ten tlak na seba, mal zahodiť tú loptu niekto len smerom k WD aby toho nebola hentaká strata. Potom už bolo jasné že defense to už nedá, už boli moc rozklepaný pred Bradym ... Velká škoda hlavne po takomto priebehu keď si to tak krásne rozohrali.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 06. Feb 2017 12:17:42

FG by im nevyhral titul automaticky, ale pravdepodobne ano. neuveritelne, co brady dokazal. uprimne som bol presvedceny o tom, ze toto uz nemozu otocit (kvoli comu som siel spat po tretej stvrtine...hm). po tej interception vyzeral hodne zlomeny. ale veci typu: https://oddshot.tv/shot/UzoVhg4MVhhLVZUjBpm82xTa ukazali, ze su schopni hocicoho ti blazni (fanusikovia pats samozrejme nezabudaju a tvrdia ze to je vyrovnana karma za toto huncutstvo co sa im udialo https://www.youtube.com/watch?v=CxiHMIM4NWI ). krasny SB, co dodat :)
chat shit get banned
0
0
Get ' em Jay
29
príspevkov
-2
Príspevok 95_ » Po 06. Feb 2017 13:46:54

nepoznám QB, ktorý by dokázal otočiť takýto zápas a to nejde o skills ale o to, že isť do šatne s tým, že prehrávaš 3:28 ťa musí dojebať, naviac keď sa tvojim recieverom nedarí chytiť aspoň tých málo prihráviek, ktoré prešli cez ten neskutočný tlak súperovej obrany a to ani nehovorím o tom, že sa po tebe stále vozí nejaké 120 kilové hovädo a ty nemáš dostatok protekcie od offense lajny. Najkrajší pocit bolo o pol piatej ráno vidieť ako sa Godell musí skloniť pred Tomom a Patriots. Atlanta si to prehrala sama (resp. dala Pats šancu vyhrať a to sa nevypláca), tie cally keď stačilo trikrát bežať s loptou a potom kopnúť field-goal, ktorý by rozhodol o ich víťazstve to nechápe asi nikto , ku koncu hracieho času a hlavne v predĺžení už boli psychicky na dne (predsa len viacero z ich hráčov je ešte mladých a stratiť takýto zápas s nimi muselo zamávať)a po fyzickej stránke obrana už nedokázala tak veľmi tlačiť na Bradyho a ten ich za odmenu rozobral hneď v prvom drive...Takto sa rodia šampióni, takto sa rodia legendy, WE TAKE THIS SUCKER HOME !

trochu sklamal Wahlberg, ktorý sa prezentuje ako najväčší fanúšik, ale keď sa nedarilo tak odišiel zo štadiónu a dnes vydal vyhlásenie, že údajne bolo jeho mladšiemu synovi zle

http://dailysnark.com/life-long-patriot ... -li-early/

https://www.facebook.com/markwahlberg/p ... =3&theater
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Po 06. Feb 2017 16:03:23

nepametam si ani, kedy som sa takto bavil pri finale ligy majstrov/ms/me, fakt neskutocny zapas, ku koncu sa mu uz zatvarali oci ale akonahle sa zrodil ten comeback tak som este hodinu nevedel zaspat
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Pi 28. Apr 2017 22:10:20

chlapci, nejaky web, kde si uplne od piky mozem kuknut pravidla, nejake ukazkove videa k tomu, prehlad timov, naj hracov a specificke veci rozne na jednom mieste?
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 29. Apr 2017 10:36:42

taká klasika nfl.cz
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 21. Sep 2017 21:10:04

priatelia co tuto sezonu? sledujete? ako ste spokojni s vysledkami svojich favoritov?

u mna spokojnost aj napriek neprijemnym zraneniam, 2-0 je 2-0
chat shit get banned
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 21. Sep 2017 21:23:58

Nevidel som este ziaden zapas tuto sezonu :| ale odporucam Last Chance U od Netflixu ak to este niekto nevidel.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 21. Sep 2017 22:51:23

Ja som videl len prvý Chiefs proti Pats, a to bola paráda.

btw, už asi štyri sezóny mám problém si vybrať riadne tím ktorému budem fandiť :!
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia