Fantasy Premier League

/ 399 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.
Užívateľov profilový obrázok
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ut 07. Aug 2012 16:45:06

Obrázok

fantasy.premierleague.com

---------------------------------------------------------------------------------

Invite codes 2016/17
CLASSIC: 79600-26817

---------------------------------------------------------------------------------

Pravidlá:

Rozpocet = 100M Ł.

Kader = 15hracov = 2 Brankari, 5 Obrancov, 5 Zaloznikov a 3 Utocnici.

Limity = max. 3 hraci z jedneho timu. V zakladnej XI min.1 brankar, min. 3-clenna obrana a min. 1 utocnik.

Prestupy = neobmedzene az po deadline 1.kola - 8.8.2015 o 12:45.
Kazdy tyzden je potom k dispozicii 1 volny prestup. Deadline je obvykle v sobotu o 11:30. Pokial ho nevyuzijete prenesie sa na dalsi tyzden. Avsak nie je mozne mat viac nez 2 volne transfery za tyzden.
V pripade nudze su k dispozicii 2 divoke karty za sezonu. Jedna je vyuzitelna kedykolvek. Druha jedine od 20. do 23.tyzdna (teda cez zimne prestupove obdobie od 1.1.2015 11:30 do 1.2.2015 11:30). Kazdy transfer nad limit je potom penalizovany -4 bodmi.

Bodovanie

Brankari = +6b za vstreleny gol; +4b za ciste konto; +1b za kazde 3 chytene strely; +5b za chytenu penaltu; -2b za kazde 2 inkasovane goly.
Obrancovia = +6b za vstreleny gol; +4b za ciste konto; -2b za kazde 2 inkasovane goly.
Stredopoliari = +5b za vstreleny gol; +1b za ciste konto.
Utocnici = +4b za vstreleny gol.
Vsetci = odohratych 0-60min = +1bod; odohratych viac nez 60min = +2body; asistencia = +3b, vynechana penalta = -2b; zlta karta = -1b; cervena karta = -3b; kazdy vlastny gol = -2b.
Bonus = po kazdom zapase sa 3 najlepsim hracom pripise +1 az +3bodov.

Chips (NOVINKA 15/16)
Kazda sa da pouzit raz za sezonu, medzi sebou sa nedaju kombinovat vramci jedneho hracieho dna.
[*] All out attack - povoli formaciu 2-5-3 pre nasadenie maximalneho poctu ofenzivnych hracov
[*] Triple captain - nasobic bodov kapitana sa zvysi zo standardnych 2x na 3x
[*] Bench boost - zarataju sa aj body vsetkych nahradnikov z lavicky, tj. za vsetkych 15 hracov

Privatne ligy

Classic = body sa akumuluju. Vstup a vystup je mozny pocas celej sezony. (Priklad: Pokial budete mat kazdy tyzden 50bodov, tak na konci sezony skoncite s 1900bodmi (38 tyzdnov x 50bodov).
Head-to-head = timy navzajom hraju zapasy. Tim s vyssim skore za dany tyzden vyhrava zapas. Za vyhru je +3bodov, za remizu +1b. Vstup je po zacati sezony zakazany. (Priklad: v 1. hraci tyzden sa vygeneruje zoznam zapasov. Tim A hra proti timu B. Tim A ziska 45bodov zatial co tim B ziska 60bodov. Tim B vyhralo a teda si pripisuje +3bodov do tabulky. Dalsi tyzden hra tim A s timom C, zatial co tim B hra s timom D, atd...)
Naposledy upravil/-a dex v Ut 19. Júl 2016 21:31:12, upravené celkom 14 krát.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 07. Aug 2012 17:15:54

Keby sa dalo tak by bolo super keby ste o tom hodili info aj na fb a twitter aby nas bolo cim viac? Sezona je dost dlha a tipujem ze vela ludi pocas sezony sa na to vykasle tak aby nas bolo co najviac na zaciatku...
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » St 08. Aug 2012 8:17:45

Vyzera to tak, ze budeme hrat my dvaja proti sebe. :D
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 08. Aug 2012 9:42:55

Jj pozeram lol, mozem zavolat kamosov hrat ale tak to nebudu ludia z refreshera a ani zo slovenska... :D
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » St 08. Aug 2012 11:20:59

Pre pripad zeby niekto cakal s prihlasenim zo strategickych dovodov: FYI po pridani sa do ligy nie je mozne si pozriet timy superov, takze pokial sem nepostnete screen, tak sa vasim timom nebude moct nikto "inspirovat".

Inac zalozit tim zaberie maximalne 15min a potom kazdy tyzden mozno dalsie 2-3min spravit zmeny (vymenit dlhodobo zranenych, neproduktivnych, apod.). Ale ako som pisal aj predtym, pokial niekto nema cas tak sa netreba o ten tim starat pravidelne kazdy tyzden (da sa nastavit poradie striedania). Ved je to len pre zabavu.
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » St 08. Aug 2012 12:31:11

tak jsem se přidal. zatim jsem vytvořil nějakej tým (rychlovka), do začátku ligy to ještě možná předělám.
Obrázok
Obrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Pi 17. Aug 2012 18:20:10

Davam teme mensi bump, kedze zajtra zacina prve kolo.
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 19. Aug 2012 20:02:37

slaby zaciatok pre mna... aguero, silva, hart epic fail... chcel som kupit rvp namiesto aguera kedze ten bude pravdepodobne out 6 mesiacov ale je drahy tak som nakoniec kupil teveza, dufam ze bude v zaklade
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 20. Aug 2012 6:44:12

U mna zatial solidne, este cakam na druhy zapas Chelsea....teoreticky by som sa mohol, resp. mal dostat cez 60bodov. Co sa toho tyka inac tiez som zo zaciatku uvazoval nad Aguero utokom ale potom ked to uz vyzeralo istejsie ze Tevez zostane v City tak sa stal jednoznacne top choice u mna (dodged that bullet). Pokial sa nezrani dlhodobo, tak ocakavam od neho min. 180 bodov. Vzhladom na jeho cenu to vyzera ze je vysoko najvyhodnejsou kupou v celej lige. Inac trochu ma mrzi, ze som nemal viac casu sa pohrat so statistikami v exceli...asi by som zvolil inu strategiu a polku timu vyhodil. :D
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Pi 24. Aug 2012 10:32:46

Vysledky po 1. kole:

classic
Obrázok
H2H
Obrázok
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 24. Aug 2012 12:34:41

Normálne sa za seba hanbím jak slabo som začal.
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Pi 24. Aug 2012 13:34:34

Mal si smolu. Hlavne so zranenim Aguera a ostatni heavy-weights sklamali vykonom. Nerobil by som ale unahlene zavery.:)
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 27. Aug 2012 7:02:12

Vysledky po 2. kole:
Obrázok

Obrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 03. Sep 2012 16:33:41

Obrázok

Obrázok

Dost slabo u mna tento tyzden, dokonca som skoncil pod priemerom. Zle nahrady som zvolil za hracov Chelsea + Bale a Silva nic nehraju.
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 03. Sep 2012 16:44:14

Mne to dosieraju hlavne Silva, Kagawa, Cisse. Nastastie som mal Teveza ako kapitana a Michu ako vice-kapitana. Kupil som Torresa, samozrejme mi nedoslo ze Chelsea nebude hrat... Neil Taylor zo Swansea zraneny pravdepodobne do konca sezony tak som kupil Ivanovica z Chelsea. Skoda ze som wildcard uz pouzil, asi by som hral na dvoch utocnikov teraz, RVP - Tevez.
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ut 18. Sep 2012 16:12:32

Obrázok

Obrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ut 25. Sep 2012 13:29:13

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil/-a dex v Ut 25. Sep 2012 16:14:50, upravené celkom 1 krát.
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 25. Sep 2012 15:13:43

Ja zase uplne na picu.. tento rok vsetke fantasy co hram tak zly start...
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ut 25. Sep 2012 16:19:39

U mna tento tyzden tiez nic extra ale celkovo je to v pohode zatial. Povodne som si dal za ciel pokorit 2000bodov za sezonu, naco by som potreboval cca 52.65 bodov kazdy tyzden. Zatial mam priemer 56.8 s prvym timom a s druhym "excelovskym" az 59.5 (ale s tym som zacal az od druheho kola) takze zatial si drzim limit.
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 04. Okt 2012 6:23:48

Obrázok

Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia