Smutný Refresher

/ 21 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.
Užívateľov profilový obrázok
8
príspevkov
1
Príspevok VTR » Ut 15. Nov 2016 13:29:17

Plačem nad tým ako Refresher píše o Boxe. Lepšie povedané píše len o Furym a Kličkovi aj to sú tie články tak dobré ako keby ich písal nejaký retard. Ale to že sú tu plno zaujímavejších vecí o boxe ktoré sa momentálne dejú o tom ani nepípnu :((( Bud píšte o boxe niečo normálne alebo vôbec. Trúbky
Naposledy upravil/-a VTR v Ut 15. Nov 2016 16:51:15, upravené celkom 1 krát.
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » Ut 15. Nov 2016 14:44:13

aj tak by ti autori tych clankov najebali na nos
I know no limits, life can change in an instant.
-3
-3
8
príspevkov
1
Príspevok VTR » Ut 15. Nov 2016 16:50:47

s tebou na čele :(
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 15. Nov 2016 17:29:14

a co ti brani spisat svoje konkretne pripomienky a poslat ich redakcii? pripadne poslat napady na clanky ktore by sa ti pacili? pripadne napisat taky clanok a poslat ho? ci len picovat vieme v kuse?

nie som z redakcie ale takuto picovinu vie povedat kazdy a na akukolvek temu, nie len na box. o tom budu aj tak ludia citat len ked v tom bude nejaka celebrita typu klicko/fury.
chat shit get banned
1
1
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 15. Nov 2016 18:42:46

box je mrtvy, nech zije ufc

.... a kfc
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
1
1
8
príspevkov
1
Príspevok VTR » Ut 15. Nov 2016 19:09:23

Len s prepáčením Tupček napíše že box je mrtvý :( Box je viac ako živý, len pre to že si prečítaš na tupkách že Fury/Kličko nebude tak si nemysli žej box mŕtvy :) V Nedeľu ide najväčší zápas aký sa dá spraviť v boxe, týždeň nato je zase veľký zápas.
0
0
8
príspevkov
1
Príspevok VTR » Ut 15. Nov 2016 19:10:20

anon napísal:a co ti brani spisat svoje konkretne pripomienky a poslat ich redakcii? pripadne poslat napady na clanky ktore by sa ti pacili? pripadne napisat taky clanok a poslat ho? ci len picovat vieme v kuse?

nie som z redakcie ale takuto picovinu vie povedat kazdy a na akukolvek temu, nie len na box. o tom budu aj tak ludia citat len ked v tom bude nejaka celebrita typu klicko/fury.

:))) Už som napísal že nech sa spamätajú + tie články boli tak zle napísane že ma boleli oči.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 15. Nov 2016 19:20:49

VTR napísal:Len s prepáčením Tupček napíše že box je mrtvý :( Box je viac ako živý, len pre to že si prečítaš na tupkách že Fury/Kličko nebude tak si nemysli žej box mŕtvy :) V Nedeľu ide najväčší zápas aký sa dá spraviť v boxe, týždeň nato je zase veľký zápas.

alebo niekto, kto si vie porovnat kolko hviezd rastie v UFC a kolko ich rastie v boxe. kolko najznamejsich boxerov ma nad 35 a kolko ludi z ufc. verim ze na to prides, ked sa zamyslis.
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
8
príspevkov
1
Príspevok VTR » Ut 15. Nov 2016 21:21:11

:D Ešte mi definuj pojem hviezda. Jediná "hviezda" je McGregor čo sa dostáva do povedomia ľudí okrem starých legiend ako Silva alebo Emelianenko atd. A najznámejší boxeri do 35 porovnať ? Canelo Alvarez, Gennady Golovkin, Terence Crawford, Keith Thurman, Shawn Porter, Sergey Kovalev, Andre Ward, Frampton, Lara, Gonzalez, Danny Garcia,,Wilder,Joshua,Errol Spence Jr, Andrade, Charlo dvojičky, James DeGale, Lomachenko, Walters,Joshua,Parker. Napísal by som aj Rigondeauxa,Hopkinsa ale tí už majú nad 35. alebo aj Cotta. Chceš porovnať zárobky ? Priemerný zárobok všetkých profesionálnych boxerov ( počíta sa aj Janko Mrkvička čo boxuje za 150e v Nitre 3 kola) Je 170 000 v UFC to je ledva 20 000. Conor zarobí čo ? 3mega najväčšia hviezda UFC ?? Toľko zarábajú aj nie titulové zápasy v boxe. Chceš porovnať popularitu ? Videl si niekedy ako privítavajú svojich boxerov v krajinách/mestách ? Ako prišiel Manny nespočetne krát do rodnej krajiny po vyhratom ale aj prehratom zápase ? Čakalo ho v meste tisíce ľudí. ( napr tu nechce sa mi hľadať všetko https://www.youtube.com/watch?v=pUEzoR8EgME). Ako privítavali Felixa Trinidada, Oscara De LaHoyu, Chaveza ? ˇĹudia nešli do práce aby ich mohli vidieť. Tak isto ako dnešný svet jasá nad prospektami ako Parker alebo Joshua. Ako sa chovajú k legendám ako Hopkins alebo Roy Jones ? Nechce sa mi tu písať o Foremanovi alebo Alim lebo do už zachádzam príliš daleko. Tak sa zamysli ty. O 15 rokov si myslíš že si ľudia spomenú na nejakého MMAčkara alebo na Boxera ? Porovnávať Box s UFC kamaráde. Porovnaj si aj sledovanosť-návštevnosť. Ano Conor predá 1 milion ppv ale to je asi tak jediný. Pri tom v boxe za dobré považuje nad 500 tisíc. Ale je tu jedno veľké ALE. V boxe máš oveľa viac PPV eventov ktoré sa oplatia kúpiť ako v UFC čiže ľudia nevyhodia stále 80 doláčov za zápas. Plus v boxe je tak veľa boxerov že proste sa nedá sledovať všetko takže si musíš vybrať svojich 4-5 obľúbencov ktorých mieniš sledovať stále takže ti na ostatných nezostáva čas/peniaze. Neberiem v potaz Mayweathera ktorý ujebal rovno 5mega ppv. A čo sa týka návševnosti ak nie je zápas v hoteli/casíne tak väčšie zápasy majú nad 50 00 v priemere a to je veľké číslo nakoľko sa zápasy konajú stále. Čiže si premysli nabudúce čo vypustíš.
0
0
8
príspevkov
1
Príspevok VTR » Ut 15. Nov 2016 21:26:23

A ešte tak na dodanie. V Amerike sa ľudia skôr pozrú na 2 ľudí čo budú 3 kola sa biť hlava nehlava (laicky povedané) ako na 12 kôl (väčšinov) krásneho boxu, ktorý má v sebe krásu, estetiku, dynamickosť a v 99% zápasoch vyhráva lepší a žiadne Lucky shoty ako v mma prakticky neexistujú.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 15. Nov 2016 22:28:58

hviezda je ten, ktoreho poznaju ini ludia ako fanusici tej danej discipliny. to co bol mike tyson. to co je mcgregor si vymenoval 20 mien co vacsine ludom, ktori to nesleduju nehovoria nic. . vidim, ze sa vyznas ,a ak mas pocit ze vies pisat, tak im kludne napis do redakcie, ale si fanusik sportu, ktoremu prudko odisla popularita ci sa ti to paci alebo nie. preto aj cokolvek co by si napisal nikoho zaujimat nebude (mimo toho, ze mas ocividne problem s nervami), pokial sa to nebude tykat par najzmanejsich mien. preto najviac hot medium na svete VICE urobilo samostatny web pre MMA a nie box.

co sa tyka toho krasneho boxu. som zastanca nazoru, ze ked je nieco bojovy sport tak to ma byt boj a nie partia sachu. povedz sam co je viac realisticke. mlatenie sa z nejakeho bizarneho dovodu iba rukami vyse pol hodiny 12 kol alebo pripad UFC kde ich je 3-5 v trocha inom tempe. nehovoriac o tom, ze v UFC mas kopu zenskych hviezd co sa o boxe povedat v ziadnom pripade neda, co je v roku 2016 smutne.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 15. Nov 2016 22:31:51

Joe Rogan to inak zhrnul najlepsie. zas tak vasnivo inak tuto temu neberem jak ty :D len mi prislo vtipne jak sa rozculujes nad picovinami

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TtKx41UdCj0[/youtube]
0
0
8
príspevkov
1
Príspevok VTR » Ut 15. Nov 2016 23:38:55

Odpìšem zajtra idem spať.
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 16. Nov 2016 0:42:00

Nesledujem ano UFC a uz ani box, ale na margo UFC len tolko, ze peniaze tento sport uplne zkurvili. Ked som videl to divadielko co tam robil McGregor, tak som sa citil za nich trapne.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » St 16. Nov 2016 1:11:28

A ktory sport peniaze neskurvili?:( To ze je box mrtvy je trosku pritiahnute za vlasy, ale ten upadok na popularite sa popriet neda, no stale sa v tom sporte tocia nechutne miliony a ma aj tak viac fanusikov ako mma
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 16. Nov 2016 2:15:23

Moody napísal:Nesledujem ano UFC a uz ani box, ale na margo UFC len tolko, ze peniaze tento sport uplne zkurvili. Ked som videl to divadielko co tam robil McGregor, tak som sa citil za nich trapne.

a myslis, ze to divadielko sa UFC naucilo od koho :D nie od tysona a aliho? jasne, ze tlacovky apod. su divadla aj po vzore WWE, ale fakt je ten, ze ta teatralnost je dovod preco je mcgregor slavnejsi ako hociktori heavyweights. az v sobotu vlastne spravil to co nikto pred nim, dva tituly naraz. v com bol dovtedy lepsi jak sampioni vo vyssich vahovych kategoriach? presne v tom divadielku. a preto sa UFC predalo za 4 miliardy. ja osobne ked pozrem PPV, tak pretacam iba na zapasy lebo z toho traposenia ma boli hlava ale fakt je ten ze trash talk existoval davno predtym ako cele UFC.
0
0
idem grindin ako Koston
1678
príspevkov
688
Príspevok flintmarcus » St 16. Nov 2016 8:11:02

VTR napísal::D Ešte mi definuj pojem hviezda.

definuj mi co je stastie
3
3
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » St 16. Nov 2016 10:14:24

ked vchadzas do herne s dvackou a odchadzas s 4cifernou sumickou
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 16. Nov 2016 15:36:08

Adel ja neriesim kto sa co od koho naucil, ja hovorim, ze peniaze ten sport skurvili. To ze aj vacsinu ostatnych sportov postihol tento osud neriesim, bavime sa len o UFC a boxe momentalne. Mna ten sport nebavil ani predtym a neoslovuje ma ani teraz, nepride mi cool pozerat sa na dvoch ludi ako sa mlatia hlava nehlava, ale tak kazdemu co je po chuti. :-)

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
shmattt
786
príspevkov
245
Príspevok mattt » St 16. Nov 2016 15:43:37

odpisem zajtra idem spat je uplne prekrasne
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia