Plavanie

/ 24 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.
Užívateľov profilový obrázok
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 14. Máj 2016 18:13:29

anon napísal:bojim sa spytat ze na co sa to pouziva a na ktorej casti tela to mas

Plavam s tym prska. Kedze z casovych dovodov nemam cas plavat viac ako 25 bazenov, tak potrebujem ine sposoby ako zvysit zataz.

Na plutvy sa chystam coskoro, chcem zacat zlepsovat techniku na kraula, takze ich budem urcite potrebovat. :)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
2
príspevkov
0
Príspevok avatar132full » Po 06. Mar 2017 21:11:43

Dobrý deň chcem sa opýtať či sú v okolí Trnavy alebo Bratislavy nie priamo v Bratislave nejaké kurzy plávania pre neplavca. Mám 20 rokov a chcel by som sa naučiť plávať. Ďakujem za odpoveď.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 07. Mar 2017 12:47:10

asi na kazdu plavaren ktoru som zatial navstivil chodia nejaki treneri, takze aj v okoli ba a trnavy urcite nieco najdes. mozno by som ale neriesil priamo trenera na zaciatok, ale nejaky kurz, lebo trener si uctuje standardne cca 20 eur na hodinu.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
2
príspevkov
0
Príspevok avatar132full » St 08. Mar 2017 17:47:05

No pozeral som kurzy v okolí Trnavy a nič tu nieje iba priamo v Bratislave su kurzy :/
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia