basketbal(NBA)

/ 567 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.
Užívateľov profilový obrázok
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » St 26. Okt 2016 20:01:38

Vstup do sezony pre Spurs 10/10, Leonard, Aldridge a Simmons uplne zrusili GSW. .Simmons velke prekvapenie, Pop vedel preco si ho nechava,minulu sezonu ho oznacil za most athletic playera v time :) Od Knicks som cakal ze aspon trosku vytrapia Cavs, ale vobec, tak snad sa rozbehnu, imo tam maju trz najlepsich hracov za posledne roky, aj ked v noci to tak nevyzeralo :D. .Konecne sa ale zacala sezona, dost mi chybala. .
btw mohol by sa na webe objavit obcas aj clanocek o baskete, urcite by to dost ludi potesilo:)
1
1
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » So 05. Nov 2016 12:45:05

https://www.instagram.com/p/BMasnf8jxHq/ :D :D :D Lakers vyhrali haha. Štefan 0-10 z trojek, Thompson tiež slaba strelba a Durant ako tak. Im extremne chyba bogut a taka rovnovaha. Zatial je debilne hodnotiť po 6 zapasoch, ale tak uvidime neskôr.
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » Ut 08. Nov 2016 9:19:55

Tak tuto noc si to teda Stefan vynahradil a zajebal rekord v trojkach v jednom zapase.
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Ut 08. Nov 2016 11:18:58

z 0-10 na 13-17fg a zlomit rekord toe 0 to 100 real quick, ale to sme asi kazdy cakali ze stefan zlomi trojkovy rekord. westbrick bezkonkurecne najlepsi hrac v lige, sikanuje teamy ako kobe 06. myslim ze tento rok uz konecne bude mvp
chodím sa kúpavať a právať veci do potoku
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Ut 08. Nov 2016 12:09:05

Obrázok Heh :D..dnes mu išlo no.

Btw. mega lutujem anthonyho davisa :D, neviem akú má zmluvu, ale dúfam, že prestúpi do deadlinu
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Št 05. Jan 2017 23:38:41

dneska duel MVPs koho tipujete skor Westbrook/Harden ? ja osobne to vidim na Hardena, predsa len by mali skoncit vyssie v tabulke a to jeho posledne triple double :O viacej to prajem ale westbrookovi, podla mna uz aj minuly rok si to zasluzil
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 06. Jan 2017 13:21:44

Na Hardenovi mám aj prachy že bude MVP, tak snáď mu to padne :D ale Westbrook má skvelú sezónu, ak to vyhrá on absolútne ma to nebude mrzieť
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » Pi 20. Jan 2017 7:28:18

Ked sa ti najprv vobec nechce, no potom sa hecnes az natolko ze zajebes novy timovy rekord, ale nasledne ta to v satni cez prestavku prejde a jebes na to :cryriver:
[hsimg]http://i.imgur.com/03xoeYB.jpg[/hsimg]
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Pi 20. Jan 2017 17:21:38

lolol + airball z dvoch metrov, za ktory by ta vysmiali aj ked si v zivote nehral basketbal :D inak isaiah thomas je moc moc na svoju vysku, vacsie ppg ako lebron, durant etc co su pomaly o pol metra nad nim a co je este zaujimavejsie je ze je strasne clutch, najviac bodov v 4tej z celej ligy, slaby team ale stale maju dobry rekord. s hardenom to uz mas locknute myslim
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » So 28. Jan 2017 16:47:42

"The 2017 NBA All Star Game marks the first time since 1998 that at least one of Kobe Bryant, Dwyane Wade, Tim Duncan, Chris Paul, or Carmelo Anthony will not be an All Star" :(((
0
0
24
príspevkov
0
Príspevok SwaggyP » Ut 07. Feb 2017 23:36:35

Sledoval niekto vcerajsi zapas Wizards s Cavs ? Doteraz nechapem, co tam porobil James na konci 4. stvrtiny. a uz vonkoncom nie tu 3jku z otocky cez Beala. Navyse ked sa vyfauloval, cely team Wizards zacal oslavovat akoby vyhrali zapas... A potom ....Kyrie happened... Nehovoriac o Love-ovi, ktory mal skvely zapas.
Paci sa mi team wizards, ale tie ich velke reci pred zapasom mi boli trocha proti srsti. Zapas sam o sebe bol ale uplne paradny ...
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 08. Feb 2017 17:35:36

Nesledujem NBA až tak pravidelne, väčšinou si idem len playoff, takže jaký sú favoriti na MVP? Harden, Westbrook, James?
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
9
príspevkov
-7
Príspevok MadJoke » St 08. Feb 2017 18:12:38

Westbrook!!!!!!! Fuck Bron Bron
0
0
24
príspevkov
0
Príspevok SwaggyP » St 08. Feb 2017 23:33:29

Ak sa dobre pamatam, niekde sa tam mota okrem Russa, Bearda a Brona aj Durantula , Kawhi a John Wall... Ak by tam nebol mini me aka Isiah Thomas prekvapilo by ma to, ale zas aky by to bol marketing keby tam tiez nebola stephanie curry ?

Myslim ze takto nejak bol zostaveny rebricek mvp race nedavno... ale mozno sa to uz zmenilo, chvilu som to nesledoval...
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Po 13. Feb 2017 18:21:57

takto westbrook nevyhra mvp race kvoli tomu ze ma slaby team a slaby rekord, ku koncu budu 7-8 v tabulke, co bol aj kobe 06 ked mal 35/5/5 a 81 bodovu hru v tu sezonu a nedostal mvp. durant s lebronom maju akurat velke FG% a hraju v nastackovanom teame s dobrym rekordom, preto su vysoko v rebricku. harden ma dobre stats, je clutch a jeho team vyhrava, fakt nevidim dovod preco by to nedali jemu, jedine ze by malo okc 50+ wins co sa podla mna nestane
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Po 13. Feb 2017 21:34:16

sry za double post ale kto este nevidel ze 15 rocny Lamello Ball zajebal 92 bodov v highschool, tu to je

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dJSiSdGG96c&t=72s[/youtube]
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 09. Jún 2017 19:55:16

No čo dneska, dá to GS bez prehry? Ja si myslím, že nech sa deje čo sa deje, James nedovolí aby to vyhrali u nich a dneska vyhrajú (skvelý kurz) a GS si je asi vedomé svojej sily a radšej si vychutnajú titul doma (či je pre nich sladšie vyhrať to vonku?)
0
0
9
príspevkov
1
Príspevok fck_swaaaag » Pi 09. Jún 2017 20:11:37

1
1
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Pi 09. Jún 2017 20:58:57

Ives napísal:No čo dneska, dá to GS bez prehry? Ja si myslím, že nech sa deje čo sa deje, James nedovolí aby to vyhrali u nich a dneska vyhrajú (skvelý kurz) a GS si je asi vedomé svojej sily a radšej si vychutnajú titul doma (či je pre nich sladšie vyhrať to vonku?)

Vyhrajú dnes u nich. Chcú im to vrátiť tak, ako im to oni urobili minulú sezónu. Aj Draymond Green to tak povedal, že žiadne zľutovanie, idú tam vyhrať :D
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ne 18. Jún 2017 21:35:22

Damn, Philly opat s #1 ... Fultz-Simmons-(Saric)-Embiid vyzera neskutocne na papieri. Na druhej strane nie uplne chapem co spravil Ainge, mat picks je fajn ale nie ked si vo "win now" mode. IT je top skorer ale v defenzive velmi spati vid Playoffs voci Cavs a Bulls prve 2 zapasy. Fultz by bol urcite lepsia osoba, okolo koho stavat franchise. Josh Jackson mozno ma All-star potencial ale jeho shooting vyzera dost zle a Celtics potrebuju skor niekoho na perimeter a PF na rebounding/defenzivu. Jedine co ma napada je, ze chcu skusit tradnut za top talent (Butler/Paul George/apod) s teamom, ktory chce zacat rebuilding. To mi ale nedava zmysel ked je na free agent trhu Hayward, ktory vyzera ze chce jednoznacne ist k nim.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia