basketbal(NBA)

/ 567 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.
Užívateľov profilový obrázok
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Pi 13. Máj 2016 10:09:42

spurs got westbrooked... popici WCF bude
chodím sa kúpavať a právať veci do potoku
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ut 31. Máj 2016 8:36:48

chokelahoma :wot:
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » St 01. Jún 2016 7:00:13

z 3-1 njn teraz kazdy krici chokelahoma, ale to ze porazili spurs s lepsim rekordom a golden state s historickym rekordom, championov, zobrali ich do 7 hier to neni moc neuspech.. aa keby draymond "kopne" takto medzi nohy lebrona ako adamsa tak si nedohra ani cele serie lol. fandim GSW vo finale
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Št 02. Jún 2016 10:41:49

neviem kam to dat, ae toto je legendary

http://ballislife.com/john-starks-admit ... rue-story/

"I'm in his ass while he playin against the Utah Jazz" :D
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Pi 03. Jún 2016 11:21:04

draymond dotoho mixuje kickbox toto playoff :D

http://cavsnation.com/video-draymond-gr ... ie-irving/
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » So 11. Jún 2016 20:31:09

:cry: :cry: :cry:
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » So 11. Jún 2016 21:18:21

Bandwagoners everywhere... :D ale na druhú stranu, aspoň znovu Lebron prehrá. Nech sa zapíše do histórie ako najväčší lúúúza...
0
0
OVOXO
212
príspevkov
1
Príspevok dauson27 » So 11. Jún 2016 22:18:51

Clovek, ktory sa dostane 6x do finale za sebou je luza? Ty si predpokladam lepsi basketbalista nez on.. Vsak preto hras teraz tiez finale.
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » So 11. Jún 2016 22:34:26

bro, ten clovek sa naschval spaja z ostanymi superstars z jeho konferencie co mu hned ulahci cestu aj do toho finale, wade tomu dost jebal ked sa k nemu pripojil nehovoriac o zazracnom shote allena co mu zachranil rit pred spurs jeden rok. kym nezacal robit toto som ho respektoval a myslim ze vacsina... not 1, not 2, not 3, not 4, not 5, not 6 but 2-7 in finals :D pritom je to fyzicky najtalentovanejsi najatletickejsi hrac akeho poznam (mozno Shaq ho topne fyzicky). a WCF bolo ovela kvalitnejsie zahrate ako toto finale. a ten nick young lel, uz som videl aj veci stylu i hate currys high arcing lay-ups :ded:
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » So 11. Jún 2016 23:05:56

A čo keď je 6x vo finále, keď je to čouker? :D :D :D (ešte napíš, že som nedosiahol to čo on a napíš, že to je tvoj názor oki?). On nemá na to ani mentalitu, ani víťaznú povahu. Môže mať aj 10 tripple double za playoff, ale nevyhrá, lebo nevie zapnúť, keď je to je potrebné.

"Kobe talking trash = backs it up.
Jordan talking trash = backs it up.
Bird talking trash = backs it up.
Lebron talking trash = bricks, flops, cries, and fights to injure the other players. Oh and loses."
1
1
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » So 11. Jún 2016 23:17:23

ja som lepsi ako lebron osobne neviem ako vy. aspon dakto to chape. a hlavne tych co si spomenul aj kopa dalsich dobrych hracov neswitchovali teamy ako bran
1
1
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Ut 14. Jún 2016 5:49:11

tak tento zapas kvalita. kyrie ich demoralizoval teraz dost, som myslel ze kobeho vidim pri daktorych poziciach. really mad
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Ut 14. Jún 2016 10:25:49

Som rad, ze prehrali lebo som nemohol pozerat live v noci kvoli robote :D aspon to nie je take jednoznacne. Bodaj by to bolo 3:3 a doma krasne vyhraju GSW aj s Greenom.
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » Ut 14. Jún 2016 10:29:28

Irving zajebal vcera zivotny vykon a uprimne lutujem ludi, co to nemohli pozerat :D
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Ut 14. Jún 2016 11:22:27

ja som to pozeral s nadejou ze ich skoncia takto rychlo. aj klayovi dobre jebalo s tymi trojkami, aj cele playoff. ale irving to neviem kto zajebal takyto vykon vo finale za posledne roky fakt.
0
0
298
príspevkov
8
Príspevok EdyMatt » Po 20. Jún 2016 4:50:19

Cele zle. Štefan ma sklamal, totálne zlý zápas z jeho strany. Minie 3´s, kde je voľný, jednoducho chocker. Lebron takisto zlý zápas, ale aspoň vyniká v tom, čo Curry vôbec ani s Thompsonom nevedia - brániť. 73-9 a prehrať takto finálne, z 3-1 na 3-4 :D trošku hanba no.

muchobello, a že Curry je scoorer :D...no..vidíš, troječky nejdú, tak je z toho katastrofa.
0
0
FLAVA
219
príspevkov
15
Príspevok muchobello » Po 20. Jún 2016 9:18:52

mna by hlavne zaujimalo ako sa musi teraz citit Anderson Varejao lol. a curry co dostanene outplay v poslednych dvoch kolach playoff na svojej pozicii, ehm. kazdopadne kyrie!! mal byt podla mna finals MVP
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » Po 20. Jún 2016 10:28:04

este nikomu v historii sa tusim nepodarilo vo finalovej serii z 1-3 otocit na 4-3. . Splash brothers absolutna slabotka vcera,. aby mvp zakladnej casti hral takto tragicky game 7, to som snad este ani nevidel.. . Titul je v spravnych rukach. . GS fans born in 2014 su v pici hahaha
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 20. Jún 2016 12:06:40

Nie som Lebronov fanusik ale nechapem co ma preto spravit aby ludia jeho accomplishmenty neodpisovali. Mal najviac bodov, assistencii, reboundov, steals a blocks vo Finals. Mal 2 zapasy za sebou 40+ bodov, clutch v utoku aj obrane a aj ked mozno nebol taky dominantny/efektivny v game 7 ako predtym ale cezto dal triple double. :pray:
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
1
1
60
príspevkov
7
Príspevok mino_o » Po 20. Jún 2016 13:23:14

Neviem aku hru ste pozerali vy... ale lebron bol extremne clutch v game 7. Tie blocky? hlavne ten na Igoudalovi po ktorom uz GSW neskorovalo do konca zapasu?
https://streamable.com/2qet
akoze co viac chcete?
Co sa tyka Kyrieho trojky, cela akcia bola nakreslena Lueom a prevedena perfektne.
Dalsia vec, ktoru nik nespomenie je obrana KLova na Currym, 6'3 guard so skvelymi handles proti 6'10 PF, ktoreho defense je vacsinou velmi zla, pre mna vyzeralo ako ez "layup 3p". Ale neskutocna defense z jeho strany, ktora skoncila contested strelou
https://streamable.com/255w

A Curry hral svoju klasiku. Jeho hra vsak nefunguje, ked musi este aj branit. OKC aj CLE to exploitovali, ked bolo krasne vidiet, ako si vzdy prehodili Curryho na Lebrona, alebo Kyrieho a bolo vybavene. Curry sice bol unanimous MVP, ale on nieje 2 way hrac. Super fancy passy a strely a priemerna obrana. Tak isto jeho hra nie je az tak ucinna v play off, kde kazdy hra uplne extremne sustredene a motivovane. Kazda drobnost, sekunda v obrane, ktoru hraci do toho davaju navyse v Play off ubera Currymu na efektivite a to bolo aj vidiet.
Paradne finale a G7 uzasna od zaciatku do konca.
1
1

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia