Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » So 01. Nov 2014 21:25:00

bayern. pamatajte na slova mojej manky
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 01. Nov 2014 21:26:06

fabregas tam ale neni vobec od toho aby branil. je tam na to to aby sypal prihravky na hrot a to mu zatial ide naramne. na branenie je tam matic a ten, hoci to velmi nie je vidiet, robi takisto sakra dobru robotu
chat shit get banned
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 01. Nov 2014 21:27:15

^chcel som dodat, ze nevie hrat ani ked ho niekto tesne brani a nema priestor, nema ani techniku na malom priestore atd, ale prepol som na barcelonu. fabregas vzdy prestane hrat dobre v druhej casti sezony, ci uz za arsenal alebo barcu. ale kto by ho mal zmenit, ak nie mourinho, vsak. chelsea real by som chcel vidiet zo vsetkeho najviac, ale nie vo finale, kedze chcem dva zapasy.

barcelona jedine muzstvo, ktore by nepustilo kopat suareza a neymara priame kopy.......................
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » So 01. Nov 2014 21:56:13

Nolito dnes zjavne sledoval ronalda, uz len čakám kedy začne vychádzať týždenník v podobe gratulujem realu k titulu :D
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 01. Nov 2014 22:01:29

4 tyčky, jebnutý alves spičený a veľké sklamanie od luisa.. real je už prvý, čo? krásny týžden
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » So 01. Nov 2014 22:15:51

hmm...no lucho zatial neoslnil... stred pola je cisty vtip oproti predchadzajucim rokom a to este sa Rakitic aj Rafinha stahuju viac ku ciaram a skusaju centre na utocnikov Barcy co maju v priemere 160cm vysku, ah jaj a to som myslel, ze len jebly alves mi bude zrat nervy s tymi centrami.

Uz zacina priharat aj vedeniu...
"Bartomeu dimisión being intermittently shouted outside main stand of Camp Nou."
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 01. Nov 2014 22:32:54

tekU napísal:bayern. pamatajte na slova mojej manky

Manka sa vyzná, tiež tipujem Bavorov
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » So 01. Nov 2014 23:03:53

dortmund ide ako ohen zatial
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ne 02. Nov 2014 1:59:51

pozeral niekto dnes barcu-celta vigo? to hrala barcelona tak napiču alebo celta vigo tak dobre
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 02. Nov 2014 3:50:47

fanboy napísal:a čo má suárez s tým že v diskusii, keď máš argumentovať, vyťahuješ trápne pičoviny a potom to chceš takto zamiesť pod koberček? aha, vyplakávanie, väčšina futbalistov, trénerov, veľké futbalové osobnosti minulosti považovali ten trestný za retardovaný, len forum refresheru nie, takže asi bude mať forum refresheru pravdu .. ehm. a zas vyťahuješ pičoviny z minulosti, lebo k aktuálnej téme nemáš čo povedať. ešte niečo?

ake stare veci ja vytahujem? ved ty si tu pisal o tom ake je strasne nefer ze Suarez nieje nominovany a ja vytahujem stare veci? a retardovany si ty v tejto teme, co mi je divne, pretoze inac vyzeras ako celkom rozumny jedinec, len v tejto diskusii trepes trasne nezmysli...

a velke futbalove osobnosti mam uprimne v pici s ich nazormi, ked sa niekomu zda 4 mesiace stop za kusnutie spoluhraca (podotykam ze to urobil uz treti krat), tak su uplne mimo.

a uplne scestne som reagoval preto, lebo uz tu vsetkych otravuje to vecne vyplakavanie o tom, ako vsetci nadrzuju Realu a krivdia Barcelone. uprrimne to mam v pici a vobec ma to nezaujima rovnako ako vacsinu fora, len som sa k tomu snazil nevyjadrovat aby nebolo este viac zbytocnej diskusie.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 02. Nov 2014 8:53:43

Nippie napísal:pozeral niekto dnes barcu-celta vigo? to hrala barcelona tak napiču alebo celta vigo tak dobre

Barca hrala napicu. Barca mala sance, ved trafili brvno 4x, vela vychytal brankar Celty a keby si si pozrel iba statistiky, tak by si povedal ako super Barca hrala, ale po zhliadnuti zapasu by si videl, ze hrali napicu. Dakedy najsilnejsia zaloha, ktora vedela podrzat loptu a pripravit sance aj proti top timom, teraz je odkazana na centrovanie lopty zo stran na 160cm hracov vo vapne aj proti timom ako Celta Vigo. Na druhej strane netreba podcenovat ani Celta Vigo. Oni vonku este neprehrali, Enrique tam minuly rok vyskladal velmi dobry team, ktory pokracuje doteraz.
Mascherano to pekne vystihol. Mascherano: "We created chances, but we couldn't play our normal game. That's worrying."

Suarez is the first non-homegrown Barcelona player to lose his first two Liga games with Barcelona since Bio in 1978
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ne 02. Nov 2014 11:59:34

súper výkon včera, ale podľa mňa je ešte skoro hovoriť o tom, že Real vyhrá ligu. Inak v kuloároch sa hovorí o tom, že CR sa prihovoril za Isca aby hral tak som zvedavý čo urobí ancelotti
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 02. Nov 2014 12:36:14

Moody napísal:
fanboy napísal:a čo má suárez s tým že v diskusii, keď máš argumentovať, vyťahuješ trápne pičoviny a potom to chceš takto zamiesť pod koberček? aha, vyplakávanie, väčšina futbalistov, trénerov, veľké futbalové osobnosti minulosti považovali ten trestný za retardovaný, len forum refresheru nie, takže asi bude mať forum refresheru pravdu .. ehm. a zas vyťahuješ pičoviny z minulosti, lebo k aktuálnej téme nemáš čo povedať. ešte niečo?

ake stare veci ja vytahujem? ved ty si tu pisal o tom ake je strasne nefer ze Suarez nieje nominovany a ja vytahujem stare veci? a retardovany si ty v tejto teme, co mi je divne, pretoze inac vyzeras ako celkom rozumny jedinec, len v tejto diskusii trepes trasne nezmysli...

a velke futbalove osobnosti mam uprimne v pici s ich nazormi, ked sa niekomu zda 4 mesiace stop za kusnutie spoluhraca (podotykam ze to urobil uz treti krat), tak su uplne mimo.

a uplne scestne som reagoval preto, lebo uz tu vsetkych otravuje to vecne vyplakavanie o tom, ako vsetci nadrzuju Realu a krivdia Barcelone. uprrimne to mam v pici a vobec ma to nezaujima rovnako ako vacsinu fora, len som sa k tomu snazil nevyjadrovat aby nebolo este viac zbytocnej diskusie.

Obaja vieme, že si narážal na Luisov trest najprv, rovnako ako sa o tom bavíme aj teraz. To je staré a to, že ich máš v piči, už o niečom hovorí. Každý sa chytá za hlavu, prečo dostal trest aj v Barcelone na 4 mesiace a nie menej, ale to sme tu už rozoberali, takže sa k tomu vracať nejdem. Každý, každý, dokonca drbnutí facebookoví odborníci sa čudovali, prečo 4 mesiace za Barcu, čo som akože nechápal, príval inteligencie asi.

Ja fakt neviem, načo stále reaguješ, keď sa bavíš o inom. Luisov trest je fopa, vie to každý, mali mu dať pol roka repre, mesiac-dva klub, jeho nenominovanie je ešte väčšie fopa. Už to dávno nie je o futbale prioritne :) .. Takže ak niekto vyjadrí nesúhlas s aktuálnym dianím v takýchto dôležitých veciach, sú to pičoviny a vyplakávanie? Aha, pardón.
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ne 02. Nov 2014 12:47:54

DOLEZITE veci by som podciarkol
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
3
3
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 02. Nov 2014 14:19:59

uz to mam v pici, nemam naladu na slohy dalsie. zapamataj si len jedno a kludne si to screenshotni, aby si na to nezabudol. ked ten prepnuty idiot zas niekoho kusne, dufam ze mu daju distanc na rok a dostane ho uplne zasluzene a taktiez dufam, ze budes kazdy den plakat ako Spiritko kvoli tomu. toto bol posledny koment z mojej strany k tomu. ;)

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ne 02. Nov 2014 17:38:48

Vraj bola dneska 11ka united najdrahsia 11ka v historii ligy.

http://www.101greatgoals.com/blog/241m- ... -man-city/
0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » Ne 02. Nov 2014 17:59:43

to preto lebo futbal nieje o peniazoch ale o historii ze :D
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel
0
0
zlizala mi z kokota mascarpone
704
príspevkov
108
Príspevok ChallesRager » Ne 02. Nov 2014 18:07:31

dalsi * odbornik * na futbal ktory ho sleduje od minuleho roku? c'mon boys
Cudi is gonna be an urban myth in the future. Like in the year 2150, people are gonna tell passed down stories of how much of the fucking shit Cudi is. I'm honored to be apart of it now.
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ne 02. Nov 2014 19:22:21

z prveho miesta na štvrte. nice jump
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ne 02. Nov 2014 20:02:15

čo chceš tento ročník la ligy je nejaký vyrovnaný (konečne), kľudne sa môže stať že real zaváha budúce kolo ostatný nie a real je 5. (čo za ofc nestane)
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia