Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 01. Nov 2014 17:11:25

Kludne ti odpoviem aj nazivo ak si neni dosrany...
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » So 01. Nov 2014 17:12:27

no koma, ale to za nim budem ja, s tym nazivo by som si to teda rozmyslel
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
1
1
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 01. Nov 2014 17:16:40

si fakt myslis, ze sa teraz idem hrat na bitku s niekym, ako si ty ci co? od toho mam fakt dolezitejsie veci na praci. vies, v akom meste byvam, kludne prid, mozes mi vypicovat za minus karmu a taktiez za to, ze ti nevysla na refresheri redaktorska kariera.

za dalsi off topic v tejto teme mas ban, pis do hejtklubu alebo niekde inde. nevyhrazam sa ti, ale kto ma tvoje nariekanie za to ze si v minuse? aspon to ries v inej teme alebo pis, ako masturbujes nad ronaldom medzi riadkami, nech to ma suvis s temou.
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » So 01. Nov 2014 17:18:44

na dusicky, co by ste mali mat pokoj v dusi a palit sviecky na cinteri sa tu dojebavate, svet nevideu :(
2
2
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » So 01. Nov 2014 17:24:21

[hsimg]http://i298.photobucket.com/albums/mm255/ales9999/eurosport_zps581d5f4e.png[/hsimg]

Po dnesnej asistencii CRonalda, ma v tom Eurosport jasno... *why*
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 01. Nov 2014 17:25:44

Teklberry ty sa tiez ukludni radsej ty ritolez :-) alexo argumenty si si zase nechal v tvojej zamindrakovanej malej pcke :-) nevedel si ustat ze sa tu kyda na barcu. Tak mi bezdovodne das karmu o 50 bodov dole a ohanas sa hlupostami :-) sorry ze som bol off topic ale tak zboznujem Ronalda a je to podla mna najlepsi futbalista pred messim
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 01. Nov 2014 17:30:17

s tebou sa kto kedy bavil? kedy som dal dole karmu moodymu markymu anonovi alebo dalsim 95percentam temy, ktori nemaju radi barcelonu? keby som nechcel mat nervy z tejto temy, ani by som sem neprisiel, lebo viem, ako to tu chodi.

ty si nic nikdy nenapisal iba jednovetovu degesovinu a mam pravo ti davat tolko minusov, kolko chcem, tak sa s tym zmier, rovnako ako aj s tym, ze ti chlpok na tvari nenarastie nikdy, a preto som si ta pomylil s 13-rocnym.
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 01. Nov 2014 17:37:32

"Futbalovy odbornik"

Kto inak zajtra ovladne Manchester?
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » So 01. Nov 2014 17:49:31

kedy som dal dole karmu moodymu markymu

sak lebo moje futbalove argumenty su nepriestrelne:D jk

Zajtra tipujem United asi

aa Rosaldova asistencia:O
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QKBwRNy0XDE[/youtube]

Dominik inak ja som ti vravel ze s tym sanchezom si ho skoro hodnotil, zatial 10 golov a tri asistencie))
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 01. Nov 2014 18:12:09

United dostanu s aktualnoou formou zajjtra strasny naklad. 8-)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » So 01. Nov 2014 18:13:00

^^ ta podaj za 100
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
zlizala mi z kokota mascarpone
704
príspevkov
108
Príspevok ChallesRager » So 01. Nov 2014 18:23:46

Silva zraneny a tie posledne dva zapasy City nic moc z ich strany, sance su tak 50/50, uvidime co vykuzli rooney
Cudi is gonna be an urban myth in the future. Like in the year 2150, people are gonna tell passed down stories of how much of the fucking shit Cudi is. I'm honored to be apart of it now.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 01. Nov 2014 18:25:50

tekU napísal:^^ ta podaj za 100

nemam peniaze, triem biedu...

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 01. Nov 2014 18:28:25

Moody napísal:
fanboy napísal:
Moody napísal:nečakal by som, že dospelý človek sa pol roku po bendtner mánii uchýli k tomuto kokotizmu znova, ale budiš no. argument jake pičoviny tu rozoberáte a akože presvedčivý smajlík zrejme zahrnú všetky veci pod koberec, ne, že by som nebol zvyknutý..

prosim ta, ty drz picu a suchaj nohami. ty ty vyplakav pol rok nad Suarezom ake to bolo strasne nefer a teraz si si nasiel zas dalsiu zamienku na vyplakavanie a niekomu inemu tu ides ropravat co je dospele a co nie? tebe fakt uplne jebe chapce...

a čo má suárez s tým že v diskusii, keď máš argumentovať, vyťahuješ trápne pičoviny a potom to chceš takto zamiesť pod koberček? aha, vyplakávanie, väčšina futbalistov, trénerov, veľké futbalové osobnosti minulosti považovali ten trestný za retardovaný, len forum refresheru nie, takže asi bude mať forum refresheru pravdu .. ehm. a zas vyťahuješ pičoviny z minulosti, lebo k aktuálnej téme nemáš čo povedať. ešte niečo?
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 01. Nov 2014 18:31:24

MarkY napísal:
kedy som dal dole karmu moodymu markymu

sak lebo moje futbalove argumenty su nepriestrelne:D jk

Zajtra tipujem United asi

aa Rosaldova asistencia:O
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QKBwRNy0XDE[/youtube]

Dominik inak ja som ti vravel ze s tym sanchezom si ho skoro hodnotil, zatial 10 golov a tri asistencie))

mno, ja som aj v článku písal, že začiatok sezony má strašne slabý, nehovoril som, že neuspeje.. ale som rád, že sa prebral, mám ho rád .. :)
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 01. Nov 2014 18:44:27

Moody napísal:United dostanu s aktualnoou formou zajjtra strasny naklad. 8-)

Musim uznat ze ta forma je zla ale naklad? Sledujes city? Ich forma je podla mna este horsia. Ja tipnem remizu.
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » So 01. Nov 2014 20:27:29

Vsetci si robia srandu z United ale je to jediny tim v PL z ktoreho mam seriozne strach:D hlavne ked posilnia defenzivu a zohraju sa tak budu namakani a konecne dakto okrem Chelsea bude robit dobre vysledky v Lige Majstrov, teda myslim
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 01. Nov 2014 20:48:31

Myslím že United zajtra prekvapia, určite neprehrajú
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 01. Nov 2014 20:56:49

rojo hráva základ pravidelne? mi príde ako opačný prípad aguera (v repre hovno, city král) . rojo zas repre dobre, utd ...
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 01. Nov 2014 21:17:06

nofa anketa.

barcelona to nebude, dufam ze to real neobhaji, lebo ligu asi vyhra, barcelona nema moznosti a s hentou zalohou a obranou sa neda hrat, bohuzial, ten coach a board su neschopni imo. jedine ze by sa zo sampera stala super hviezda behom nasledujucich par mesiacov.

ale neviem za koho mam hlasovat. porovnat real chelsea a bayern budem vediet az neskor v sezone. fabregas nevie absolutne branit a je pomaly jak korytnacka, to sa ukaze proti silnym superom v druhej casti sezony. v madride nema kto stred pola branit a bayern dojebe pep takticky zas mozno, ale snad nie. fakt neviem.

united cierny kon.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia