Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Pi 31. Okt 2014 13:40:41

alx napísal: ludia nemozu napisat nic, co sa nepaci alexovi

A teraz k veci, nikto si nemoze dovolit tvrdit ze Messi je zly hrac, ale sezonu mal oproti predchadzajucim velmi slabu co si musel vsimnut kazzdy, kym CR tento rok valcoval (strielal goly, ci uz z 11 alebo nie). A je logicke ze sa na neho momentalne vyvija tlak, lebo kazdy che aby sa spamatal, lebo ked sa nedostane do formy tak momentalne nevidim hraca co by herne previsil CR, respektive momentalne nema ziaden hrac vacsi marketingovy potencial a o tom dnes futbal je o peniazoch. PReto vsetci chcu aby sa na spici nahanalo viac hracov a nebol tam len jeden. A tak isto Barcelone odchadza jedna generacia, to iste sa stalo aj United a dovolim si tvrdit ze aj Realu pred par rokmi. Neda sa byt na uplnom vrchole vecne.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Pi 31. Okt 2014 13:45:31

dfq, ty si priklad cloveka, ktoremu prave jeden clanok moze zmenit nazor o 180... a neviem nac tu furt vetou komentujes, s tebou sa nema cenu bavit. to je jak mr. kubo styl. odpovede jednou vetou, nevyjadrenie sa k absolutne ale absolutne nicomu nikdy.
0
0
811
príspevkov
43
Príspevok dfq » Pi 31. Okt 2014 13:48:21

Ale pri tebe to ani nemá cenu alex lebo stále si budeš svoje mleť... jj ty presne vieš aký som a čo mení moje názory :)
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Pi 31. Okt 2014 13:53:21

Nemehlo napísal:
alx napísal: ludia nemozu napisat nic, co sa nepaci alexovi

A teraz k veci, nikto si nemoze dovolit tvrdit ze Messi je zly hrac, ale sezonu mal oproti predchadzajucim velmi slabu co si musel vsimnut kazzdy, kym CR tento rok valcoval (strielal goly, ci uz z 11 alebo nie). A je logicke ze sa na neho momentalne vyvija tlak, lebo kazdy che aby sa spamatal, lebo ked sa nedostane do formy tak momentalne nevidim hraca co by herne previsil CR, respektive momentalne nema ziaden hrac vacsi marketingovy potencial a o tom dnes futbal je o peniazoch. PReto vsetci chcu aby sa na spici nahanalo viac hracov a nebol tam len jeden. A tak isto Barcelone odchadza jedna generacia, to iste sa stalo aj United a dovolim si tvrdit ze aj Realu pred par rokmi. Neda sa byt na uplnom vrchole vecne.

ako by alex povedal - to ze messi ma 20asistencii /ci kolko/ tuto sezonu nik nevidi, vsetci vidia iba goly . :D
-1
-1
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Pi 31. Okt 2014 13:56:52

To nemozem spochybnit ze nahrava, ale hra stiahnuty, malo beha a malo utoci podla mna co som ho videl tuto sezonu. Pride mi to ze hra skor uz zaloznika ako utocnika, ale obrannu hru podla mna nema taku dobru.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Pi 31. Okt 2014 14:01:03

Že by už bol Messi playmaker?
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Pi 31. Okt 2014 14:44:52

Prezident La Ligy, clanok pochadza hadajte odkial? Ano, spravna odpoved je madridky dennik MARCA! Ide o reakciu na ceny La Ligy + najlepsia 11

Tebas: "If the voting were open, Ronaldo wouldn't win"

Su teda media proti Ronaldovi a pride sem patro s omarim vyplakavat? Jasne ze nie. Staci uz teda, rovnako ako budu media vychvalovat Lea a Cristiana kvoli vykonom, rovnakom si do nich vzdy radi aj kopnu, kedze su najlepsi a clanky o nich budu mat vzdy velke cisla.
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Pi 31. Okt 2014 15:25:14

momentalne ronaldo > messi. bohuzial
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Pi 31. Okt 2014 16:26:57

a týmto by som rád skončil.
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Pi 31. Okt 2014 17:27:53

ak si niekto myslí, že média a lfp nie je proti barce, tak sa veľmi mýli. vec, ktoré sa udiali za posledné roky na to priamo ukazujú. naposledy asi tak týžden staré vyhodnotenie best XI la ligy.. tie sú úplne k smiechu a totálne tlačia RM, odniesli si to najviac atléti asi. a to, že ronaldo vyhral najkrajší gol (patou) a nie messi (gol proti bilbau, kde na meter štvorcovom prešiel asi 4 hráčov) tak to som nepochopil doteraz.

bonus: http://www.mundodeportivo.com/20141030/ ... 23433.html
preklad na forcabarca, ale to sem radšej nedám, lebo to je pre vás taká stránka ako AC24 :D ..
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 31. Okt 2014 19:34:58

vy uz jakepicoviny tu rozoberate, ozaj. :roll: tato diskusia je uplne zcestna, lebo najlepsi je aj tak Bendtner a oproti nemu su CR aj s Messim chudaci uplni. 8-)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1
príspevkov
0
Príspevok Cenarius » Pi 31. Okt 2014 19:42:52

Chelsea london, Go Blue team! > I'm Chelsea!

[hsimg]http://www.desktopexchange.net/plog-content/images/sport-pictures/chelsea-wallpapers/chelsea-football-club.jpg[/hsimg]
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Pi 31. Okt 2014 22:58:14

Moody napísal:vy uz jakepicoviny tu rozoberate, ozaj. :roll: tato diskusia je uplne zcestna, lebo najlepsi je aj tak Bendtner a oproti nemu su CR aj s Messim chudaci uplni. 8-)

nečakal by som, že dospelý človek sa pol roku po bendtner mánii uchýli k tomuto kokotizmu znova, ale budiš no. argument jake pičoviny tu rozoberáte a akože presvedčivý smajlík zrejme zahrnú všetky veci pod koberec, ne, že by som nebol zvyknutý..
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 01. Nov 2014 12:02:27

Ale prosim Vás najlepsi hrac je Cristiano Ronaldo a Messi je uz stratený....tak a mozme zacat odznova :-D

Edit: ak si myslíš opak si hejter a ovplyvňujú ta médiá ktore robia z Ronalda toho dobreho a z Messiho toho zleho a ofc nie si zakomplexovany :-D
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 01. Nov 2014 15:40:47

fanboy napísal:
Moody napísal:nečakal by som, že dospelý človek sa pol roku po bendtner mánii uchýli k tomuto kokotizmu znova, ale budiš no. argument jake pičoviny tu rozoberáte a akože presvedčivý smajlík zrejme zahrnú všetky veci pod koberec, ne, že by som nebol zvyknutý..

prosim ta, ty drz picu a suchaj nohami. ty ty vyplakav pol rok nad Suarezom ake to bolo strasne nefer a teraz si si nasiel zas dalsiu zamienku na vyplakavanie a niekomu inemu tu ides ropravat co je dospele a co nie? tebe fakt uplne jebe chapce...

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 01. Nov 2014 15:58:24

tema futbal zmeni aj slusnakov na agresivne monstra
1
1
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 01. Nov 2014 16:57:35

Bol by som zvedavy kto je taky zakomplexovany a zjebal mi karmu do debetu :-) ty čuračik.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 01. Nov 2014 17:02:10

si nervozny, ze mas 13-rokov a nemozes zarastat na movember? dam ti aj minus 9000, ked budes drzym deckom nadalej, presne na to to je.

ten vek mu netipujem ako di patrimu, mam ho na fb..
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 01. Nov 2014 17:03:15

Ty piciak zasrany kto ti tu je 13 rocne decko zakomplexovany jebko cez internet :-)

Ofc mam 24 a ty nemas iny argument len dookola omilat vek. lebo Messi je stratený a Barca tento rok nevyhra ligu a mozes si honit len na minulosti :-)

Ty si si potom od tej zakomplexovanosti z messiho dal karmu na 500 aby ta respektovali aspon na internete? :-)
Naposledy upravil/-a Yeremy v So 01. Nov 2014 17:10:13, upravené celkom 1 krát.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 01. Nov 2014 17:09:38

chod plakat a picovat na man za dole karmu do inej temy ako futbal aspon.

a sorry ak nemas 13, asi som zle pozeral a pozeral som sa na tvoje deti, ospravedlnujem sa im.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia