Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Okt 2014 14:24:33

Nieje mi jasne, co v tom zozname robia hraci ako Gotze a podobne... :roll:
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ut 28. Okt 2014 17:51:23

takže suárez odpísaný, nečakané, že.. ked ale nechcú stratiť image a skrz kusanie odignurujú fakt, že bol minulú sezonu na neudržanie, mohli by odignorovať aj takého neymara či ronalda skrz nechutné simulovanie. to ako tiež veľmi nezdobí futbal..
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 28. Okt 2014 17:53:25

ani messi by tam nemal byt... danove uniky a tak... *mextroll*
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
1
1
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ut 28. Okt 2014 18:44:17

Boze Ramboy zase?! :-D
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ut 28. Okt 2014 20:55:23

Vyhra CRko, 2. Messi, 3. Angel/Neuer

A fanboy ma pravdu, suarez je psychopat za hento co spravil, ale imidz futbalu kazia aj cr/neymar/robben/hocikto simulovanim a podobne proste,vykony mal suarez v minulej sezone obdivuhodne a jednoducho mal byt v nominacii... to jak s Terrym, obvinili ho z rasizmu, hlavne ze polka chelsea bola cierna, obvinenia stiahli ale FA ci jaki kokoti sa rozhodli ze ho zbavia kapitanskej pasky v repre..
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 28. Okt 2014 21:16:33

to je tazko ked ta niekto obvini z rasizmu a pritom jeden z tvojich najlepsich kamosov je z pobrezia slonoviny. :roll:

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 29. Okt 2014 0:31:13

Ale toto je anketa za kalendárny rok nie? Suaréz mal v tom prípade skvelý polrok, potom pohryznutie a doteraz nehral ani jeden zápas. Zrejme práve preto tam chýba, čo je logické ak nehrá polroka, že tam nieje.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 29. Okt 2014 9:22:44

ives tak neviem čo je na tom pravdy, min. roku tak isto nehral messi skoro polrok kvôli zraneniu a skončil druhý, celá táto anketa zlatá lopta je napiču a vôbec tým nevyberú najlepšieho hráča roka
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 29. Okt 2014 11:40:15

Patro napísal:celá táto anketa zlatá lopta je napiču a vôbec tým nevyberú najlepšieho hráča roka

Tak je tu snáď každému jasné.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 29. Okt 2014 12:42:16

niektorý z popredných webov o futbale, tiež vyhlasoval najlepšieho hráča roka ale tam bolo bodovanie za trofeje (napr. 15b za výhru LM, MS) potom bodovali útočníkov za goly a asistencie, založnikov za asistenie, goly a úspešnosť prihraviek sa mi zda a pod. len si kurva neviem spomenúť, ktorý web to bol ale viem že messi tam vyhral 2x a CR 1x
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » St 29. Okt 2014 13:11:01

Prvykrat vyhra zlatu loptu v sezone Majstrovstiev sveta hrac, ktory sa na nich nedostal zo zakladnej skupiny, lol.

Dal by som to Khedirovi, ten vyhral vsetko ) Ronaldo nepotiahol Portugalsko a dokonca ani Real v LM, ked to Real najviac potreboval, to tahali tim ini hraci, aj ked Ronaldo sa po penaltach pri rozhodnuteho stavu tesil, ako keby dal rozhodujuci volej jak Zidane kedysi.

Ofc, Messi si ju tiez nezasluzi ale 4:3 Messi:Ronaldo absolutne nevypoveda o tom, aky je medzi nimi rozdiel v top forme, takeho ako Messi 2008-2012 uz mozno nikto z nas neuvidi. Skoda, ze mal peak tak skoro a teraz ho kazdy hejtuje, ked nie je god-like
-1
-1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 29. Okt 2014 13:28:27

Ale neviem, netreba zabúdať na Di Máriu, ten má vynikajúci rok 2014.
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » St 29. Okt 2014 13:56:56

CR vyhlaseny za naj hraca La Ligy, za naj europskeho hraca minulej sezony (Messi siesty), v Lige Majstrov 17 golov, v tomto kalendarnom roku zatial 49 golov a 12 asistencii, v aktualnej sezone dal sam viac golov ako mnohe europske velkokluby ale nie, nezasluzi si vyhrat)) som zvedavy ale na buduci rok ked bude stav 4:3 pre Messiho ze co sa bude diat, bude to zaujimave sledovat
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 29. Okt 2014 14:05:28

alx napísal:Ronaldo nepotiahol Portugalsko a dokonca ani Real v LM, ked to Real najviac potreboval, to tahali tim ini hraci, aj ked Ronaldo sa po penaltach pri rozhodnuteho stavu tesil, ako keby dal rozhodujuci volej jak Zidane kedysi.

Nepotiahol? Ok, finále mu nevyšlo, nedal rozhodujúce góly, ale dovtedy ten tím dosť ťahal si myslím. Aj keď s tou oslavou gólu z penalty na 4:1, sa nedá nesúhlasiť, vtedy som sa aj ja strašne smial čo si dokazuje.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » St 29. Okt 2014 14:29:06

MarkY napísal:CR vyhlaseny za naj hraca La Ligy, za naj europskeho hraca minulej sezony (Messi siesty), v Lige Majstrov 17 golov, v tomto kalendarnom roku zatial 49 golov a 12 asistencii, v aktualnej sezone dal sam viac golov ako mnohe europske velkokluby ale nie, nezasluzi si vyhrat)) som zvedavy ale na buduci rok ked bude stav 4:3 pre Messiho ze co sa bude diat, bude to zaujimave sledovat

Ale na to uz tu je sutaz, zlata kopacka predsa. Ronaldo je len o goloch, o nicom inom. Inu, v klasiku sa preco zrazu po penalte snazil prihravat, aj ked mohol dat gol? Tusim pokazil 16 prihravok a mnoho counterov realu dojebal, no pretoze ma stale v hlave Messiho a ked je Messi tvorca, tak chce ukazat aj on, ze je, no nie je.

Ak ideme podla statistik, Sanchez a Fabregas neboli za barcu biedni, ale boli, az moc. A minuly rok vyhral Ronaldo len vdaka predlzenemu hlasovaniu, ak toto uz niekto neprizna, tak uz neviem co. Media su uplne biased, kazdy robi z Ronalda toho dobreho a z Messiho zleho, potiahne Argentinu ovela dalej ako Ronaldo Port a aj tak je Messi ten zly, ale Ronaldovi sa nic nevycita. Preco tie double standards? Media a Marca vam vymili mozog, gratulujem im, presne o toto sa snazia. Clanky ako Ronaldo potiahol Real k otoceniu posledneho klasika a pod, hlavne ze hral jak ziacik, ktory pokazil 10 utokov. Jedna Penalda ale vzdy vsetko vyriesi, ked to inak nejde. 35percent golov z penalt, dalsi rekord pravdepodobne.
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » St 29. Okt 2014 14:31:37

ZAKOMPLEXOVANOSŤ...
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 29. Okt 2014 14:35:22

Este väcsi vtip su LFP awards. Atl. Madrid, vitaz La Ligy iba s jednym ocenenim a to pre trenera Simeoneho.

Vcera sudca rozhodol o nevine byvaleho prezidenta Barcelony, Laportu za spreneveru. Trestne oznamenie na neho podal Rosell a sucasna rada. Zajtra ma Laporta tlacovku, som zvedavy, ci spomenie, ze bude kandidovat na dalsie volby. Rosell je strasne slizky had.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » St 29. Okt 2014 14:38:54

Barcelona, pokym bude zit z minulosti a stavat xaviho inestu a busquetsa do zalohy, moze o tituloch snivat. Nepoucia sa uz tretiu sezonu. Staval by som Rakitica s Mascheranom a Iniestom do zakladu, no a co, ze sa trocha zmeni styl, ale na to by asi bolo potrebne priniest skusenejsieho kauca alebo mozno staci Luchovi cas, ale asi nie, ked stale stava este aj Piqueho..
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 29. Okt 2014 14:40:01

alx napísal:Ak ideme podla statistik, Sanchez a Fabregas neboli za barcu biedni, ale boli, az moc. A minuly rok vyhral Ronaldo len vdaka predlzenemu hlasovaniu, ak toto uz niekto neprizna, tak uz neviem co. Media su uplne biased, kazdy robi z Ronalda toho dobreho a z Messiho zleho, potiahne Argentinu ovela dalej ako Ronaldo Port a aj tak je Messi ten zly, ale Ronaldovi sa nic nevycita. Preco tie double standards? Media a Marca vam vymili mozog, gratulujem im, presne o toto sa snazia. Clanky ako Ronaldo potiahol Real k otoceniu posledneho klasika a pod, hlavne ze hral jak ziacik, ktory pokazil 10 utokov. Jedna Penalda ale vzdy vsetko vyriesi, ked to inak nejde. 35percent golov z penalt, dalsi rekord pravdepodobne.

len by som vypichol, ze ronaldovi sa vela vycitalo za WC, neviem ci si to ty nevidel. messimu ofc tiez, lebo vyhral najlepsieho hraca turnaja aj ked nemal (imo). nikto nikomu nevymyva mozog, neviem co to zase vymyslas za srance. nikto nerobi z ronalda dobreho a messiho zleho, to je uplna kokotina. skor mi to niekedy pride naopak. marca ma absolutne nezaujima. za ronalda momentalne aj tento cely rok hovoria vysledky a ako nerad to hovorim, lebo zlata lopta by sa nemala udelovat len za goly, ale to co ronaldo momentalne predvadza je uplne mimo vsetkeho a zlatu loptu si rozhodne zasluzi.
chat shit get banned
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » St 29. Okt 2014 14:42:26

Co predvadza okrem troch golov slabym muzstvam? Co predviedol vo vyradovacich zapasoch LM, co na MS a co v poslednom klasiku? Urcite si ju zasluzi viac ako Messi, ale ja vidim iba 3-4 goly proti slabym (relativne samozrejme) muzstvam a ked ide o nieco, zrazu je strateny. Ale vtedy pride rozhodca a na podnose daruje penaltu aspon a aspon titulky mozu zniet ze dal zas gol a potvrdil ze je najlepsi, i guess.

Ked nevidis media ako tlacia Ronalda a vsetci su proti Messimu, tak klames sameho seba. Ved real je spanielsky klub, Barcelona nie je, uz len z toho je to logicke, ze sa to deje. Tu na fore hned priklad, vsetci picuju Mesimu iba, hoc nefandia Madridu. Hej, urcite je to preto, lebo Messi simuluje alebo je kokot mimo ihriska, vsak.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia