Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Št 18. Aug 2011 3:40:16

ludia musia byt asi fakt retardovani, ked dokazu obhajovat real po tom, co predvadza, ale tak kto iny by fandil realu, nj... je iba otazkou casu, kym pojde hrac barcelony na nositkach do nemocnice rovno z ihriska.

jedini normalni hraci v reale su asi kaka, benzema a higuain, inak hanba... este aj casillas a ozil sa uplne zmenili pod mourinhom. pepe, khedira a marcelo life time ban plz co najrychlejsie a mourinho za to pichnutie do oka hadam tiez nieco dostane.

cesc super, sanchez bude neskutocny tiez. pochybujem, ze real moze byt silnejsi ako v tomto dvojzapase, naopak barcelona este vobec nebola rozohrata, ale tak uvidime, real je asi fakt druhy najlepsi tim na svete momentalne, ale este sa ma vela co ucit, napriklad od manchestru, ferguson a spol. odchadzali so vztycenymi hlavami po prehratom cl finale, nie ako banda kokotov.
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Št 18. Aug 2011 10:56:41

jak může někdo obhajovat tu katalánskou sebranku holek za to jejich věčný simulování :roll:
tohle mluví za vše
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M-km2lkpDg8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jjgqRq8aX3w[/youtube]
:lol: :lol: :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lli4fbNOGfA[/youtube]
Mourinho ho štípl do ucha, žádný píchnutí do oka, ale i tak to bude mít dohru
real až na na ten marcelův zákrok hrál oproti prvnímu zápasu v pohodě
celkově si to na konci mohli odpustit oba týmy
EDIT: tak ho teda i píchnul do oka
Obrázok
Obrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 18. Aug 2011 13:05:17

Bludišťáky za El Clasico

Frustrovany idiot: Marcelo
Najvacsi penis: Mourinho - lowest thing I've seen in a while.
Najmensi penis: Villa - nazve Ozila nackom a potom mu da este aj facku.
Najtrapnejsi moment: Iniesta, ked sa snazil vylucit Pepeho.
Najskaredsi zakrok: Xavi na Coentraa.

Ale inac sa mi celkovo pacil ten zapas. Malo to vsetko co trebalo - goly, fauly, napatie, bitku a miestami aj peknu hru od oboch timov. Co viac si priat? :D No mozno, vyhru Realu a objektivnejsich fanusikov oboch timov...
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 18. Aug 2011 18:08:05

Obrázok

Jedine Liverpool FC !!! Y.N.W.A. !!!

Tento rok to vyzerá na mimoriadny kvalitný káder :) musí byť už titul konečne :P
btw : cez víkend Arsenal vs Liverpool - 2 (kto stávkuje, čistý tip, si myslím) :D
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Pi 19. Aug 2011 17:07:21

iker povedal, ze zakrok na fabregasa nebol taky strasny : D

lol mourinhov brainwashing pokracuje, iker bol pred par rokmi este celkom v poho, ale nejak to nezvlada. ked uz morientes povie, ze sa hanbi za real a za jeho vyjadrenia, mohol by sa aj raul vyjadrit. fakt legendy klubu sa musia obracat v hrobe, co mourinho spravil z realu. a fakt hanba, real hra utocne, celkom pekne proti ostatnym muzstvam, ale ked pride na barcu, tak asi maju dost toho futbaloveho ponizovania, tak im chcu dolamat nohy..

tie videa jak sa simuluje, take videa sa daju spravit pre kazde muzstvo a prepac, ze barca nechce zomriet na ihrisku, toto nieje k2, ale futbal, asi si to trocha myslis, real hral v pohode oproti 1. zapasu az na marcelov zakrok? a predtym co kopol messiho vo vyskoku alebo ked pepe zastavil messiho bodycheckom a laktom do krku? ale vraviet nieco fanusikovi realu, ten to aj tak nepochopi.. celo-svetove medi a vlastne vsetci nestranni ludia sa mylia, to barca simulovala, real nic zle neurobil, smarten up...

som zabudol spomenut, ze mam respekt este k ronaldovi, uplne sa zda, ze dospel, nieje jak ostatni hraci realu, snazi sa hrat futbal aspon on.
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Pi 19. Aug 2011 17:09:50

kto podal na as rim vcera? *umad*
Obrázok
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 19. Aug 2011 17:28:39

LOL @ Alexis

Bring me some popcorn kids

Obrázok

*epicwin*
Naposledy upravil/-a PlAyEr v So 20. Aug 2011 10:09:02, upravené celkom 1 krát.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » So 20. Aug 2011 17:13:29

Takyto slaby Arsenal som este v zivote nevidel. Som zvedavy, kto bude hrat v zalohe o tyzden - Ramsey, Rosicky, Almunia lol.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 21. Aug 2011 13:56:31

dex napísal:Takyto slaby Arsenal som este v zivote nevidel. Som zvedavy, kto bude hrat v zalohe o tyzden - Ramsey, Rosicky, Almunia lol.

Skorej by som povedal, že nato ako (ne)majú zálohu, proti LFC hrali dosť dobre, nečakal som že Nasri nakoniec nastúpi, a taktiež som nechápal Kennyho prečo tam nedal skorej Suaréza, ale tri body sú :)
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 25. Aug 2011 10:37:44

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QYTcf55B-oY[/youtube]

:D
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Št 25. Aug 2011 23:03:54

lollll
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » So 27. Aug 2011 17:46:40

0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 27. Aug 2011 19:21:35

ja sa nevyznam do futbalu, ale z tej minuty sa mi zdalo, ze vsetci hrali jak retardi, či ?
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » So 27. Aug 2011 19:45:39

aj mne sa zdalo tak asi vyzera ich liga :D

ale preco tu neoslavujete slovan *why* oh wait
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » So 27. Aug 2011 22:38:10

Tyler Durden napísal:ja sa nevyznam do futbalu, ale z tej minuty sa mi zdalo, ze vsetci hrali jak retardi, či ?

to hovoris o corgon lige?
Obrázok
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Ne 28. Aug 2011 18:57:33

Manchester Utd - Arsenal 8:2
hattrick Rooney...kurva to je nátěr
EDIT:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=49a3n8hjGTg[/youtube]
nádherný góly
Obrázok
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » Ne 28. Aug 2011 20:02:09

lmfao ten arsenal : D akoze, som fan... ale wengerovi jebe a uz ho asi nic neosvieti \:
0
0
192
príspevkov
2
Príspevok keep » Ne 28. Aug 2011 20:37:41

Wengerovi ? :roll: :roll:
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » Ne 28. Aug 2011 20:48:05

sa pozri na tie posily..

oh wait, sak su neni ziadne

stvrtka zakladu isla do šejk-landu a jedine co wenger robi je ze v rozhovoroch hovori, ze tuto sezonu je arsenal silny a tuto sezonu citi, ze ziska trofej..
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Ne 28. Aug 2011 20:53:37

Wenger sa niekde vyjadril ze on vychovava hracov a nasledne predava :D hlada takych ktori zapadnu prave do kolektivu, nerad zainvestuje 40mil a viac libier/dolarov/eur za hraca tak sa ani netreba potom cudovat ze to s nimi tak aj vyzera :D
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia