Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Št 20. Júl 2017 10:28:09

no bude veľmi zaujímavé ako to vyriešia s hrotovým útočníkom. benzema ako prvý utočník a mayoral ako tretí. vidím tri možnosti, s tým že mbappe by prestúpil
1. real podpíše mbappeho, ktorý rok bude ešte na hosťovaní v monacu (tak ako sa vyjadril, že tento rok ostáva v monacu), tým pádom real podpíše niekoho na ročné hosťovanie ale kto by bol vhodný adept na druhého utočníka? nik ma nenapadá, niekedy to bol adebayor a chicharito ale kto by mohol prísť teraz netuším (možno muller?)
2. real kúpi niekoho na jeden rok a potom príde mbappe
3. mayoral bude dvojka a real bude bez 3. útočníka
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Št 20. Júl 2017 10:45:47

a to vsetko za predpokladu ze Mayoral zostane
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 21. Júl 2017 8:37:21

lol s neymarom to uz zacina naberat dost vazne rozmery :D

"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Pi 21. Júl 2017 18:57:49

Aky mas na to ty nazor? Lebo 222 mega je viac nez slusne, je to sice treti naj hrac sveta po hentych dvoch, ale za take peniaze sa daju kupit tri hviezdy/mega talenty.
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 21. Júl 2017 19:35:53

Dúfam že neprestúpi, lebo potom lupnú za Coutinha aj 90 a sme v piči (teraz odmietli 72, čo som čítal)

ale btw, čo vravíte na pražské S? Velké bomby idú
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 21. Júl 2017 20:41:35

Sanchez sa vraj objavil dnes v Parizi a nieco sa chysta.

BTW: 222 mega za akehokolvek hraca je absolutna sialenost. :-(
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » So 22. Júl 2017 8:37:30

222M je pekna suma, ale treba si uvedomit, ze v Barcelone su tragedi, co kupili Mathieu, Gomesa, Vermaelena, Songa, Douglasa a podobne typy niktošov. Oni tie peniaze proste neinvestuju rozumne. A co to svedci o Barcelone? Do Barcelony hraci chcu prist hrat a nie aby najväcsie hviezdy odchadzali. Neymar nie je len tak hocijaky hrac, s nim sa ratalo, ze okolo neho sa bude budovat tim, nastupca Messiho (aj ked toho nikdy nikto nenahradi). Barca nestrati len hraca ale aj cely projekt co mali do buducna. Neymar aj ked ostane, tak uz si dost nastrbil vztahy s fanusikmi tym jeho mlcanim. Ked tak velmi chce vyhrat zlatu loptu, tak si myslim, ze ma väcsiu sancu s Messim v Barcelone ako v Parizi. A koho by Barca mohla kupit, co by nahradil Neymara ako projekt na ktorom sa bude stavat tim do buducnosti? Tazko takeho niekoho najst, ci uz z kvalitativnej alebo marketingovej stranky.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 22. Júl 2017 14:26:48

Mendy do City za 50 mega, to je v pici jak rozobrali to Monako. O_o

a 222 mega za futbalistu je uz chore. uz to hovori viac ludi dlhodobo, Conte to vcera ci kedy na tlacovke len potvrdil ze je to v pici proste. Ides kupit v podstate priemerneho futbalistu a zaplatis za neho 40 milionov eur, to je chore proste.

a Barcelona s tym Neymarom nema asi moc co urobit, vidis ze aj napriek uplne ujebanej sume ktoru dali ako vykupnu klauzulu sa najde niekto, kto je ochotny to zaplatit. 8-D

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 23. Júl 2017 23:26:37

El Presidente prehovoril. :D

0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 24. Júl 2017 14:00:05

Kiezby radsej to PSG kupilo Sancheza...ocividne nechce podpisat a za rok pojde zadarmo
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 24. Júl 2017 17:40:00

vez za sancheza vraj ponukli 35m libier, ale Wenger nasilu nechce predat, neviem ako ho chce presvedcit aby zostal.

0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 25. Júl 2017 12:52:12

ja viem ze je to len hlupy bulvar, ale neda mi to :D 180milionov za Mbappeho? (do realu). viem ze pred par dnami sa riesil Neymar za 220 ale to bolo take nerealne ako ze Skrtel vyhra zlatu loptu.

hocikedy by mohol dopadnut ako Bale, ktory tiez stal asi 100m a celu minulu sezonu sa liecil a regeneroval :D vsak to je chore uz uplne
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 25. Júl 2017 15:10:08

Skysports pisu ze Monaco odmietlo ponuku, tak neviem co si o tom mysliet. Kazdopadne ak sa to potvrdi, tak je to absolutne zvratene, lebo to uz je uplne nasilu zaplatis 180 mega za 18 rocneho chlapca...

0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ut 25. Júl 2017 22:51:11

Nippie napísal:ja viem ze je to len hlupy bulvar, ale neda mi to :D 180milionov za Mbappeho? (do realu). viem ze pred par dnami sa riesil Neymar za 220 ale to bolo take nerealne ako ze Skrtel vyhra zlatu loptu.

hocikedy by mohol dopadnut ako Bale, ktory tiez stal asi 100m a celu minulu sezonu sa liecil a regeneroval :D vsak to je chore uz uplne

Paradoxne na co moze psg zvolat mimoriadnu tlacovku pocas turné...
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 25. Júl 2017 23:00:25

no ak naozaj prestupi tak ma odjebe, ale myslim ze nebudem jediny :D
1
1
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 26. Júl 2017 10:01:40

Tak s Neymarom je vsetko otvorene. Ten Piqueho tweet nic neznamenal. 220m za Neymara je praveze velmi realne. Podla Piqueho reci z vcerajsej tlacovky to vyzera tak, ze Neymar chce byt hlavna hviezda timu, co by v PSG bol, v Barcelone nema sancu byt viac ako Messi. Spoluhraci sa ho snazia presvedcit aby ostal. Mam dojem, ze 220m je ready, uz tam staci asi iba Neymarove rozhodnutie. Chlapec si to dost posral u fanusikov a viem si predstavit, ze Messi a spol. tiez nie su velmi nadseni.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 26. Júl 2017 15:58:28

svet sa zblaznil

DONE DEAL: Barcelona agree terms on stunning deal to sign £92m-rated Liverpool star Philippe Coutinho

0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » St 26. Júl 2017 16:01:07

Nahrada za Neymara? Uff, uz davno nebol takyto sialeny prestupak
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » St 26. Júl 2017 23:16:06

92 milionov za Coutinha mi nepride prestrelene pri tychto cenach...cena za Pogbu mi zase cim dalej tym viac pride malá :D
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 27. Júl 2017 12:53:50

Leroy Sane's new back tattoo is of himself scoring against Monaco last year... a tie in which Man City lost

0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia