Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 13. Júl 2017 13:04:30

no ved mi to pride smiesne bo minule dakde daval vyjadrenie, ze futbal nehra pre peniaze hhh. ale minule som kdesi cital, ze aj jeho zena zohrala velku ulohu. pariz je pariz no.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 14. Júl 2017 11:00:58

Bonucci do AC Milana? :wot: Milano neskutocne nakupuje.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Pi 14. Júl 2017 14:49:34

Ceballos do Realu, Nelson Semedo do Barcelony. mna osobne zaujima nazor skor na toho druheho spominaneho hraca, kedze Ceballosa sme mohli nedavno vidiet na ME U21 a myslim, ze vacsina si je vedoma jeho kvalit.

Aky styl hraca je Semedo, vyplni dieru po Alvesovi? (pocul som o nom mozno raz, takze.)
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 14. Júl 2017 16:44:50

Kyle Walker do City? :wot: Na Moodyho stupnici mi to overte... :D
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 14. Júl 2017 16:46:55

1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 14. Júl 2017 18:00:29

50 milionov libier, lol.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 14. Júl 2017 20:07:31

Je to moc, ale keď si zoberieme do úvahy že City v tej obrane nemajú fakt nikoho na koho sa dá spolahnúť + angličan + dobré a stabilné výkony, určite je tá suma opodstatnenejšia ako v prípade Stonesa napríklad.

ale AC s Bonuccim mi dosť ujebalo dekel
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » So 15. Júl 2017 12:43:51

Ives napísal:ale AC s Bonuccim mi dosť ujebalo dekel

čo viem o semedovi, tak rýchly a kvalitný krajný bek s veľkým potenciálom a určite ma na to zaplniť dieru po Alvesovi, mnohí ho označovali za druhého Coentrãa. Myslím, že pre barcu super prestup a škoda, že ho nekúpil real a danilo by sa predal.

S walkerom ako píše Ives len počkať, to je ich prvá posila do obrany tento rok?
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 15. Júl 2017 17:57:42

8-D

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » So 15. Júl 2017 18:48:17

Patro napísal:čo viem o semedovi, tak rýchly a kvalitný krajný bek s veľkým potenciálom a určite ma na to zaplniť dieru po Alvesovi, mnohí ho označovali za druhého Coentrãa. Myslím, že pre barcu super prestup a škoda, že ho nekúpil real a danilo by sa predal.

no počkaj počkaj, Coentrao bol velmi slaby obranca, s Alvesom ho nemožeš porovnavať
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ne 16. Júl 2017 21:59:35

tento je celkom frajer
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 17. Júl 2017 15:26:30

zacalo sa spekulovat o Aguerovi do Chelsea, to som zvedavy ci z tohto nieco bude.

-2
-2
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 18. Júl 2017 13:52:36

samozrejme je to bullshit, ale je to pekna prilezitost povedat si o tom, ako funguju momentalne sky sports a ich "sky sources" ktore tak radi cituju. ak si to tom chcete nieco precitat, tak tuto je to pekne spisane aj s prikladmi: http://www.independent.ie/sport/soccer/ ... 26207.html

v skratke ide o to, ze sky nie je len medialna firma, ale spoluvlastnia aj stavkovu kancelariu (sky bet). no a kedze patria k najznamejsim "zdrojom" spekulacii o prestupoch, tak v poslednej dobe robia takuto sablonu:
1. vypustia na twitteri nieco v zmysle "According ro Sky Sources, Man United are close to signing James Rodriguez from RM..."
2. znizia kurz na to, ze james prestupi do united na nieco ako 3/1
3. nechaju ludi vyjebat na to vela penazi
4. sky bet napise na twitteri ze "betting on james to man united is suspended"
5. PROFIT

krasny biznis model, ze?
chat shit get banned
1
1
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 18. Júl 2017 17:06:12

hej hej hej, čo sa to deje? prečo mnohé overené zdroje hovoria a prestupe neymara do PSG?

Nippie napísal:
Patro napísal:čo viem o semedovi, tak rýchly a kvalitný krajný bek s veľkým potenciálom a určite ma na to zaplniť dieru po Alvesovi, mnohí ho označovali za druhého Coentrãa. Myslím, že pre barcu super prestup a škoda, že ho nekúpil real a danilo by sa predal.

no počkaj počkaj, Coentrao bol velmi slaby obranca, s Alvesom ho nemožeš porovnavať

coentrao v najlepšej forme prevyšoval marcela asi každým smerom, bohužiaľ prišli zranenia
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 19. Júl 2017 9:14:37

ten neymar je myslim zalozeny na jednom tweete len, bartomeu povedal ze neodide (coz este nic nezarucuje, ze ano, ale je to najserioznejsie info co je momentalne k dispozicii).

mna by aktualne zaujimalo (player bude vediet?) co je pravdy na tych dlhotrvajucich sumoch ze barcelona chce kupit paulinha? toho paulinha co v spurs hral uplne hovno a potom odisiel do ciny? lebo to by bol jeden z najpodivnejsich transferov pre mna :D
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 19. Júl 2017 9:50:14

Je to pravda, ze Barca chce kupit Paulinha. Na to ti nedam logicke vysvetlenie, ze preco, lebo ziadne neexistuje. To nikto nechape.
Ohladom Neymara, tak jak vravi Anon.
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » St 19. Júl 2017 19:57:53

Morata oficialne do Chelsea...este ak toho Aguera kupia ako Moody spomínal... ':)
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 19. Júl 2017 20:35:22

ja som spokojny :-)

-1
-1
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 19. Júl 2017 21:17:58

No tak jak som vravel, ci este v Chelsea neskonci. Conte ho dost ceni.
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » St 19. Júl 2017 21:44:40

Prestupova ciastka by sa mala pohybovat okolo 70 mil. libier, co je velmi stedra ponuka. Zaujimavejsou otazkou vsak teraz bude: Kto pride miesto Moratu?
Real mal minulu sezonu okrem Benzemu prave Moratu a Mariana Diaza. posledni dvaja menovani toto prestupove obdobie klub opustili, pricom sa z hostovania vratil mladik Borja Mayoral, ktory ale zaroven ma tiez VRAJ opustit klub. tymto to dost vyzera, ze Real proste nejakeho utocnika priniest musi, jedine ze by hral Ronaldo hrot, ale s Benzemom mu to ide ovela lepsie, takze sa tym vlastne vobec nic neriesi.. nazory? ja osobne si nemyslim, ze by Real toto prestup. obdobie priniesol nejake zvucne meno (Hazard, Mbappe a neviem o kom kazdom sa este spekulovalo), zaroven vsak urcite niekoho potrebuje. (myslim utocnika)
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia