Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 29. Jún 2017 16:12:13

Bravo včera jak chytil všetky tri penalty, mal presne tolko zákrokov ako za celú sezónu v City :cry:
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 29. Jún 2017 21:02:45

Horšie sa však už kopnúť nedali :D Ronaldo mal ísť prvý tak ako Alexis, ten dobre povzbudil svojich.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 30. Jún 2017 17:43:21

Alex Sandro uz jednou nohou v Chelsea, aj ked mi pride sialene dat 60 mega za obrancu, ale tak snad vedia co robia. Ake a Traore odisli natrvalo, Akeho je skoda, ale zas 20 mega za neho zinkasovala Chelsea, tak mozno fajn.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 06. Júl 2017 11:53:45

tak vraj Lukaku do United za 75 melcov, uz je to dohodnute a dnes to maju oznamit oficialne. A Rooney ze ma ist do Evertonu.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Št 06. Júl 2017 13:21:36

a vzapati to vyvratilo niekolko doveryhodnych zdrojov na twitteri
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 06. Júl 2017 13:24:58

jaj chlapci strasne ste smiesni jak nasilu sa snazite oponovat vo vsetkom. niekolko medii to napisalo ako hotovu vec, tie samozrejme niesu nejak extra doveryhodne ale nasledne to napisal aj sky sport, ktory ma celkom slusny kredit si myslim. navyse ja som tam napisal "vraj", ale kludne sa tu hadaj ked ti to urobi radost.

-1
-1
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Št 06. Júl 2017 14:12:37

keby si sledoval twitter a dianie co sa tyka informacnych agentur a rozdnych zdrojov, vedel by si, ze skysports uz nie je to co byvalo. 90% veci beru od inych zdrojov, a nehovoriac o tom, ze svoje breaking news nie su breaking, ked ich uverejnuju o desiatky minut az hodiny neskor ako ostatni. to len ako priklad. ja tu nechcem nic vyvracat ani sa hadat, len sa snazim podlozit fakty, ktore si myslim, ze su pravdive. to ale neznamena, ze ten deal sa stat nemusi, len ze to nie je take iste.

0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 06. Júl 2017 14:58:52

ved ale kde som to ja pisal ako hotovu vec?

edit: no a uz aj kokutek Yeremy dorazil a minuskuje. jaj idiot. :cry:

-2
-2
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Pi 07. Júl 2017 11:14:03

V tvojom veku by uz si mohol mat v pici nejake -
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 07. Júl 2017 12:33:31

Koho by ste radsej brali do timu? Lukaku alebo Morata?
Morata este mozno v Chelsea skonci jak som cital, ze Conte ho dost ceni.
Rooney ide nazad to Evertonu?
Z Verrattiho asi nic: Bartomeu: "PSG president told me he doesn't want to talk to me on Verratti. They don't want to sell him, they count on him for few seasons."
Di Campli (agent Verratti): "To refuse to sell Verratti for 100m has become a matter of (PSG president's) pride."
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 08. Júl 2017 0:55:02

Lukaku, bez debaty
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 08. Júl 2017 9:42:37

Uz je to oficiálne. Neviem sa dočkať sezóny ☺
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 08. Júl 2017 10:10:01

Ma dosť prekvapil, že išiel za Mourinho, potom jak sa k nemu zachoval v Chelsea, každopádne vyzerá to na ďalšiu perfektnú sezónu PL
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 08. Júl 2017 10:27:56

Ives napísal:Ma dosť prekvapil, že išiel za Mourinho, potom jak sa k nemu zachoval v Chelsea, každopádne vyzerá to na ďalšiu perfektnú sezónu PL

Bullshit. Pred týždňom povedal ze z Chelsea chcel ísť sam prec aby pravidelne hrával nech to bude kdekoľvek. Po prestupe ku karamelkam bol podla jeho slov Mourinho uplne prvý clovek co mu napisal a zazelal vela štastia...cize ich vztah je asi dobrý

Edit: tá závisť z modrého tábora... ☺
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » So 08. Júl 2017 15:28:45

Real podľa mnohých zdrojov už kúpil ceballosa,mladý španiel čo je veľmi pekné ale zároveň to vyzerá že niekto z dvojice james/kovačič pôjde preč a dúfam, že to bude james

vallejo očakávane namiesto pepeho do obrany (ďalší mladý španiel), llorente bude robiť dvojičku casemirovy (ďalší mladý španiel)
páči sa mi, že filozofia sa pomenila a nekupujú sa hráči za prehnané sumy ale ponúka sa priestor pre mladých španielov alebo odchovancov, no uvidíme potenciál tam je, tak snáď z toho niečo bude a nedopadne to ako s illarou

keď teraz lukaku ide do MU, tak moratu sa asi pokúsi získať chelsea ale veľmi by som si prial aby ostal
btw. ronaldo je momentálne najstarší hráč realu (32 rokov)
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 10. Júl 2017 11:01:24

Moody napísal:jaj chlapci strasne ste smiesni jak nasilu sa snazite oponovat vo vsetkom

s allegrim si ako spokojny v chelsea inak?
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 10. Júl 2017 11:08:52

skoda ze ten Lukaku nakoniec neprestupil, lebo niekolko doveryhodnych medii to vyvratilo...

-1
-1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 10. Júl 2017 11:20:00

tak necuduj sa ze ti ludia budu menej doverovat a oponovat ti, ked si uz parkrat ukazal ze beries veci za hotove ked nie su, pripadne su to len kacice
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 10. Júl 2017 11:37:25

ved ale ked k nejakej informacii napises "vraj" alebo "udajne", tak je uplne jasne, ze to nie je hotova vec.

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 10. Júl 2017 11:41:14

Moody napísal:Morata za 52m libier do AC. O_o

Moody napísal:Allegri podpisal na styri roky s Chelsea.

jop
chat shit get banned
2
2

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia