Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 15. Jún 2017 21:22:59

je to cnfrmd. jeho agent je raiola cize ocakavajme obrovsky transfer
chat shit get banned
0
0
zlizala mi z kokota mascarpone
704
príspevkov
108
Príspevok ChallesRager » Št 15. Jún 2017 21:33:05

jeho dresy budu palit v milane este velmi dlho
Cudi is gonna be an urban myth in the future. Like in the year 2150, people are gonna tell passed down stories of how much of the fucking shit Cudi is. I'm honored to be apart of it now.
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 16. Jún 2017 0:19:30

Pickford do Evertonu. Ak este vylepsi formu a Everton (prípadne) nahradí Lukakuho tak môžu mierit vysoko.
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Pi 16. Jún 2017 14:19:53

portugalské denníky informujú o tom, že CR chce odísť z Realu pre nedostatočnú podporu voči obvineniam z krátenia daňovej povinnosti, ak je to pravda tak leto nám začína veľmi akčne
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Pi 16. Jún 2017 15:07:04

Poslednych 24 hodin:

AC Milano informuje o Donnarummovi ze nepredlzi kontrakt, hned ho hejtuju vsetci, byvale legendy AC, dokonca aj rival Inter sa pridal, vyhrazaju sa mu ze ho celu sezonu posadia na lavicku a jeho agent Raiola sa uz vyhraza ze ak tak urobia tak zazaluje klub

Di Marzio (relevantny novinar ohladom talianskeho futbalu) pise o tom, ze Conte nie je spokojny s prestupovou aktivitou Chelsea a ze moze dokonca odist, podobny pripad ako pri Juve ked nesplnili jeho poziadavky, prisli spravy ze mozno odide, preslo 24 hodin a fakt odisiel

A rano clovek vstane a cita hento o Ronaldovi, to co sa kurva deje lol

e/ dnes ako vidite SVK21? Polsko bez Milika a Zielinskiho ktorych nepustil klub, mohli by uhrat
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 16. Jún 2017 15:21:34

S Ronaldom to moze byt aj taktika aby odputal od danovych problemov. Na druhej strane je dost mozny aj odchod, vyhral s Realom asi vsetko, mozno pojde skusit stastie inde. Aj Perez by asi rad zarobil.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Pi 16. Jún 2017 16:10:09

"The former Manchester United winger is angry about the way he has been treated by Spanish tax authorities and has told Real he wants a move away from the club."
ak to takto je tak je to este vacsi kar nez som si myslel :D :D :D
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Pi 16. Jún 2017 16:53:09

O Ronaldovi uz pise aj BBC, fakt to vyzera vazne. Kazdopadne som zvedavy ze ak by sa to naozaj stalo tak akych hracov by kupil Perez kedze za Moratu a CR dostanu okolo 200 mega (trochu menej asi)... a vlastne aj James
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 16. Jún 2017 16:55:42

skor si myslim ze len chce viac penazi. ak je pravda ze CR aktualne zaraba (cisto od klubu) polovicu toho co messi, tak to bude sposob ako chce vynutit lepsiu zmluvu. ale mozno je to totalny bullshit, len som niekde cital ako moznu teoriu.
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
573
Príspevok Moody » Pi 16. Jún 2017 17:15:43

MarkY napísal:Conte nie je spokojny s prestupovou aktivitou Chelsea a ze moze dokonca odist, podobny pripad ako pri Juve ked nesplnili jeho poziadavky, prisli spravy ze mozno odide, preslo 24 hodin a fakt odisiel

uz bola tlacovka a povedal ze je secko naporadku. 8-D
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Pi 16. Jún 2017 21:43:19

gyld napísal:"The former Manchester United winger is angry about the way he has been treated by Spanish tax authorities and has told Real he wants a move away from the club."
ak to takto je tak je to este vacsi kar nez som si myslel :D :D :D

Ide o to, ze po vypuknuti danoveho vysetrovania si klub vyziadal od spanielskych medii aby zmenili jeho fotky aby boli bez dresu Realu. Zo strany klubu to bola klasicka ochrana znacky ale Ronaldovi to prislo ako x-ty pripad kedy ho Real verejne nepodporil v kontroverznej situacii.

anon napísal:skor si myslim ze len chce viac penazi. ak je pravda ze CR aktualne zaraba (cisto od klubu) polovicu toho co messi, tak to bude sposob ako chce vynutit lepsiu zmluvu. ale mozno je to totalny bullshit, len som niekde cital ako moznu teoriu.

Cez jesen podpisal predlzenie kontraktu do 2021 ... plat sice nebol zverejneny ale silne pochybujem, ze by sa zmieril s polovicou Messiho platu. Nehovoriac o tom, ze hodnotu kontraktu je tazko posudit lenpodla platu lebo zavisi aj kto bude vlastnit image rights, resp. v akom pomere .
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
1
1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 18. Jún 2017 11:00:47

Čo ten hejt na Donnarummu? Chalanisko chce lepšiu zmluvu myslím, ni, čo je celkom logické keďže teraz mu pravdepodobne plynie stará, a je jednotka v bránke, už aj repre gólman, talent a asi 2-3 najlepších gólman v lige. Prečo mu tie prachy, keď teraz nakupujú jak vo výpredaji a idú stavať tímy skrátka nedajú? Čo mi dačo ušlo? Vravel že chce odísť po sezóne preto nepodpíše alebo len nechce podpísať bo mu nedajú adekvátne prachy?

tak či tak si myslím, že za rok-dva je úplne logická náhrada za Gigiho, nech sa deje čo sa deje. Ten postup v kariére má už nalinkovaný :D
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ne 18. Jún 2017 11:14:10

dex napísal:Ide o to, ze po vypuknuti danoveho vysetrovania si klub vyziadal od spanielskych medii aby zmenili jeho fotky aby boli bez dresu Realu.

no vsade citam len, ze sa hneva na spanielov ze ho obvinili z danovych podvodov tak chce ist preco zo spanielska
a vraj ronaldo confirmol odchod
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ne 18. Jún 2017 12:46:20

donnarummov prípad je skôr na ten štýl, že mu neverili preto čakali s novou zmluvou a chlapec, teraz, keď si môže vybrať kde chce ísť tak radšej pôjde tam, kde mu budú veriť + meno jeho agenta hovorí za všetko

ronaldo ako píše dex sa nasral na real pre nedostatočnú podporu od klubu, prsty ma možno v tom aj mendes ale to už je toľko informácii na svete (aj od normálnych osvedčených zdrojoch), že nevieš čomu veriť

PlAyEr napísal:S Ronaldom to moze byt aj taktika aby odputal od danovych problemov. Na druhej strane je dost mozny aj odchod, vyhral s Realom asi vsetko, mozno pojde skusit stastie inde. Aj Perez by asi rad zarobil.

nemyslím, si že by perez zarobil, keďže ronaldove dresy sú dlhodobe najpredávanejšie + robí veľkú reklamu Realu a silne pochybujem, žeby bol nejaký iný hráč, ktorý by robil Realu väčší biznis
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ne 18. Jún 2017 12:48:55

Ives napísal:Čo ten hejt na Donnarummu? Chalanisko chce lepšiu zmluvu myslím, ni, čo je celkom logické keďže teraz mu pravdepodobne plynie stará, a je jednotka v bránke, už aj repre gólman, talent a asi 2-3 najlepších gólman v lige. Prečo mu tie prachy, keď teraz nakupujú jak vo výpredaji a idú stavať tímy skrátka nedajú? Čo mi dačo ušlo? Vravel že chce odísť po sezóne preto nepodpíše alebo len nechce podpísať bo mu nedajú adekvátne prachy?

tak či tak si myslím, že za rok-dva je úplne logická náhrada za Gigiho, nech sa deje čo sa deje. Ten postup v kariére má už nalinkovaný :D

Chalanisko má 17 či 18 rokov, dostal šancu v prvom tíme AC MILÁNO ako 16 ročný! trochu vďaky by nezaškodilo....
Miláno stavalo celkom kvalitný tím aj keď pomaly. Myslím si že tam sú kaleráby od agenta, že by si mohol buď vybúchať oveľa väčší kontrakt (aj keď pre 18 ročného dávať plat na úrovni top gólmanov je choré podľa mňa) alebo z prípadného prestupu v tomto roku by mal hráč aj agent veľký bonus...
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ne 18. Jún 2017 12:59:28

Milan director Mirabelli: "We wanted to make Donnarumma a symbol of Milan for our fans & Gigio had everything required for that role. He would’ve had the captain’s armband & it's an enormous offer, considering his young age and Milan’s situation: €25m net over 5 years means €50m gross for the club."

Jasne ze mu chceli dat prachy, neviem odkial mas ze nie. Iba de Gea by z brankarov zarabal viac ako on a to ma 18 rokov ci kolko.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
573
Príspevok Moody » Po 19. Jún 2017 15:54:17

Kazdy len ten vek vytahuje furt, ale treba si uvedomit ze je jednotka v AC uz od 16tich a je to reprezentacna jednotka taktiez. Treba pozerat na schopnosti a podla toho riesit plat si myslim. A pokial ho Milano teraz preda, tak sa im vrati ta "dovera" v podobe nie malych penazi.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 19. Jún 2017 16:04:53

ja ti neviem, ale podla mna je reprezentacna jednotka stale buffon, kedze je aj kapitan a nema v umysle koncit este minimalne do MS

ludia to riesia, pretoze nie je bezne, aby si hraci v jeho veku, ktori maju za sebou ani nie dve sezony pytali take peniaze a potom odmietali zmluvu - najma nie potom, co tvrdi ako tam chce hrat strasne dlho a sniva o kapitanskej paske a naviac

fakt je to take nepochopitelne?
chat shit get banned
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 19. Jún 2017 17:24:07

To isté bolo so Sterlingom, zacítia prachy a jebe im.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
573
Príspevok Moody » Po 19. Jún 2017 17:25:53

Ale ved AC je teraz pri peniazoch, tak by to nemal byt problem nie? Skor ma v Juve sancu na vacsie uspechy.

0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia