Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » St 22. Mar 2017 10:17:54

Tiez nechapem preco kazdy stale pise, ze Arsenal je kazdorocne 4., vid vyssie. Vymenu trenera by som sice uz prijal, kedze Arsene uz Arsenalu nema co po hernej a hlavne taktickej stranke ponuknut, ale obavam sa zmeny, ktora nemusi fungovat. Presne to co pise anon. Moze prist Jardim, Tuchel, Allegri alebo neviem kto sa este spomina a moze to dopadnut fiaskom.

Sezona bez LM ci EL by nam urcite len a len prospela, najma ak by Wenger predlzil (dufam, ze len o rok). Vyzera to na najtazsie obdobie Arsenalu za poslednych 20 rokov, ale kazdy tim si tym musi prejst, aj Barcelona ci Manchester United...
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 22. Mar 2017 10:30:32

mna by zaujimalo ci je realne Wengerova chyba to ako arsenal riesi prestupovu politiku, zmluvy hracov a podobne. ved oni niesu ochotni platit top hracom velke peniaze, preto sa spekuluje o Alexisovi napriklad ze odide. Pokial si nevies udrzat top hracov, nemas na com to muzstvo stavat, lebo mozes mad mlade super talenty, ale bez skusenosti a trosky stastia sa nepohnes.

Spekulovalo sa par rokov dozadu o tom ze stadion je zaplateny, financie stabilizovane a ze pride aj nejake velke nakupy a klubu sa zacne darit. Nakupy nejake prisli mozno, ale urcite to nebolo az take ako by vacsina ludi dufala, ale tie uspechy sa nedostavili az take asi, aj ked ako Anon pisal, klub je stabilne v TOP4 a hra LM stale, takze by som to vobec nevidel tak tragicky. A co je ozaj najpodstatnejsie, ked Wenger odide, nastane naozaj zmena k lepsiemu ci uz z kratkodobeho, alebo z dlhodobeho hladiska?
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » St 22. Mar 2017 10:37:47

Tak ako ja som rad, ze klub nepreplaca a ani nechce preplacat hracov. Netreba robit zo Sancheza kvietok, ano je to perfektny a rozdielovy hrac, ale nie timovy. Vobec mi nebude luto, ak pojde v lete prec... luto by mi bolo skor Mesuta
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 22. Mar 2017 13:00:11

Moody napísal:mna by zaujimalo ci je realne Wengerova chyba to ako arsenal riesi prestupovu politiku, zmluvy hracov a podobne. ved oni niesu ochotni platit top hracom velke peniaze, preto sa spekuluje o Alexisovi napriklad ze odide. Pokial si nevies udrzat top hracov, nemas na com to muzstvo stavat, lebo mozes mad mlade super talenty, ale bez skusenosti a trosky stastia sa nepohnes.

len oni nemajú ani tie mladé super talenty, všetko sú to hráči, o ktorých sa zrobí veľké halo a zostanú na rovnakej úrovni ako keď sa urobilo halo (viď oxlade, wilshere) o týchto hráčoch počujem snáď už od 2010 aký sú dobrý a pritom v iných veľkokluboch by nevošli ani na lavičku. Vlastne koľko hráčov Arsenalu by reálne hralo za nejaký iný veľkoklub 2-3?
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » St 22. Mar 2017 13:06:11

Pls pis len o Reale, ked nevies ako sa veci maju
-1
-1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 22. Mar 2017 13:15:24

chapem tvoju frustraciu s patrom, ale v podstate ma dobry point, ktory bol aj v tom clanku- tie mlade talenty zvacsa uz nie su mlade, ani talenty. nie je vina arsenalu ani wengera (ale medii) ze ox, ramsey, iwobi, wilshere, chambers, campbell a dalsi boli velmi hypovani ako megatalenty, ale kto z nich realne hra na urovni klubu, ktory sa chce uchadzat o titul v PL? prvi dvaja sice hravaju stabilne ale mavaju velke vykyvy vo forme, iwobi je povedzme priemerny, wilshere uz nehrava v zaklade ani u cherries, chambers to iste v boro, a campbell je velmi smutny pribeh...
chat shit get banned
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 22. Mar 2017 13:32:13

presne ako píše anon, ja som to len vytiahol z toho článku ako reakcia na moodyho. ja som sa vám tu nechcel veľmi montovať lebo veľmi nevidím do toho ale nedalo mi komentovať tie mladé super talenty. snáď je samozrejme, že je to vina medií, to dúfam sa o tom ani nemusíme baviť
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 22. Mar 2017 15:32:43

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
-1
-1
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » St 22. Mar 2017 15:33:55

Oxovi sa hadam konecne nasla pozicia, na ktorej hra vyborne (CM). Iwobi napriklad dokaze zahrat skvelo a potom podpriemerne, ale to je len vekom. Wilshere nebyt zraneni, tak je uplne inde, o tom nepochybujem. Ramsey je Ramsey, tam uz zlepsenie necakam (bohuzial). Chambers potrebuje hrat, presne ako Holding. Skor som narazal na to, ze len 2-3 hraci Arsenalu by hrali v inych velkokluboch. Tak podme: Koscielny, Bellerin, Cazorla, Mesut, Alexis s prihliadnutim oka Walcott ci Cech (nah)
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 22. Mar 2017 18:28:20

je to pekne, ze arsenal si stabilne drzi miesto, ale kazdy fanusik chce vyhravat velke trofeje a porazat top timy, co sa Arsenalu az tak nedari. Niekedy je potreba zariskovat s trenerom a ktovie, mozno to im da motivaciu a kvalitu aj na nieco lepsie ako 4 miesto v lige.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 22. Mar 2017 18:30:12

ok, suhlasim, mozno s vynimkou cazorly, ale tam je tazko povedat kedze si nepamatam kedy naposledy bol zdravy. cech este asi ano.

moody: radsej nic.
chat shit get banned
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Št 23. Mar 2017 9:46:51

Bohuzial, naposledy na zaciatku sezony.
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Po 27. Mar 2017 16:47:58

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 29. Mar 2017 9:48:06

chat shit get banned
1
1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 29. Mar 2017 12:11:46

Rashford je skvelý, ale myslím že cez Jožka cesta nevedie, tak aby tam nejako nestagnoval
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 29. Mar 2017 13:06:34

ako je jasne ze mourinho nie je majster vo vyvoji a zapracovani mladych hracov, ale podla mna mu zlatan za ten rok-dva preda tolko cennych skusenosti, co nema ziadny iny utocnik asi momentalne, hrajuci na takejto urovni. myslim ze by mu to mohlo dost pomoct do buducna
chat shit get banned
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 29. Mar 2017 13:23:04

Tak to určite, ale neviem či zrovna tadiaľ vedie cesta. Keď Jožko už teraz chystá ďalšiu pálku za TOP útočníka, a Rashford by hlavne mal niekde hrávať pravidelne v základe a na hosťovačku ho jednoducho nepošle.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 29. Mar 2017 14:53:57

som zvedavy, ci niekto pride v lete, to sa nechajme prekvapit este. netreba zabudat na to ze na svoju sancu hrat pravidelne na hrote caka aj martial. kazdopadne rashford ma na to aby bol top utocnik a dufam ze to bude prave v united. zatial moze kludne hrat aj z kridla, len sa trochu bojim aby nedopadol ako welbeck.
chat shit get banned
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 31. Mar 2017 22:38:25

No offense :-)
Středa - Alexis Sánchez: "Chtěl bych zůstat ve stejném městě a hrát za vítězný tým s vítěznou mentalitou - za tým, který má ambice."

Čtvrtek - Chilský kanál 24 Horas: "Alexis je spojován s přestupem do Crystal Palace."
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ut 04. Apr 2017 0:16:33

0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia