Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 24. Okt 2016 13:04:13

Neviem ale teraz reálne. Vyhral LM a s maximálne tak priemerným Portugalskom vyhral ME (to je jedno ako, ale vyhral), kto iný by tú zlatú loptu mal dostať? Messi naopak vyhral La Ligu (ale všetci vieme že LM je viac cenená) plus s dosť silnou Argentínou znovu nedosiahol na pohár. Ako absolútne ma nezaujíma kto to dostane, ale naozaj vás tak prekvapuje že je najväčší favorit na zisk lopty?
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 24. Okt 2016 13:14:17

Ronaldo je najvacsi favorit? U mna nie je ani len v prvej trojke... argument Ronaldo vyhral EURO, neberiem vazne, kedze ani tam nehral svoj najlepsi futbal
Suarez >>> ostatni (minulu sezonu)
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 24. Okt 2016 13:22:44

Som osobne teraz zvedavý ako dopadne hlasovanie, kedze sa France football oddelil od FIFA. Akurat dnes France Football zverejni 30 clenny zoznam kandidatov a z toho nakoniec vitaza. 3 clenny shortlist uz nebude. Hlasovat budu uz iba novinari, co si myslim, ze je dobry tah, hlavne kapitani a treneri narodnych timov castokrat hlasovali za kamaratov. Odovzdavanie cien koncom kalendarneho roka. Prve a druhe miesto sa asi nezmeni ale bude zaujimave sledovat ostatne miesta
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 24. Okt 2016 13:24:37

Jop toto kvitujem aj ja, možno to bude viacej objektívne a nebude sa rozhodovať len medzi dvojicou.

btw, jak vidíte PL? Som myslel že Pepek to má isté ale posledné zápasy hrajú hrozný futbal. Žeby konečne Arsenal? Obranu už na to majú, teoreticky by sa im pošťastiť mohlo. Lpool dúfam dajú top4. United s Jožkom zatiaľ obrovský fail.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 24. Okt 2016 13:43:52

Arsenal vyzera fakt dobre, a to som pozitivne prekvapeny. Pred sezonou som sa obaval vypadnutia z TOP 4, ale... Mustafi a Xhaka skvele nakupy. Len nech Arsene trochu viac rotuje, potom su hraci unaveni, vid posledny zapas s Borou. Titul? Neviem a bojim sa to tipovat...

Liverpool sa mi velmi paci pod Kloppom, ale ani Spurs nevyzeraju zle, skor naopak. Hadam o 2 tyzdne utrzia prvu prehru prave s Arsenalom (mozu aj skor, budem rad). United mali dobry nastup, ale teraz, fuha. S podobnymi vykonmi nevidim TOP 4 realne, ale to ani asi Mou.

Bude to dlha a dobra sezona
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Po 24. Okt 2016 13:51:31

damn, ja som zabudol ze terajsie vykony ronalda /aj inych hracov/ sa rataju este do tejto zlatej lopty ze?
btw asi na polhodinu som zapol arsenal ked hrali teraz proti middlesbrgrrrgr, a velmi pekny, utocny a atraktivny futbal. koncovka bola sice pomerne slaba /za co hovori aj samotny vysledok/, no ostatne aspekty hry parada. pozrel by som si ich proti realu alebo barcelone. snad liga majstrov
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 24. Okt 2016 14:51:58

tak jedine prečo ma šancu dostat zlatu loptu je jeho meno, čiže ak by dačo dojebal velke tyzden pred hlasovanim tak sancu nema no :D ... v tej trapnej sutazi staci streliť dva hattricky a mať par člankov od kazdeho športoveho webu najlepšie po kolách LM v mesiaci hlasovania a narastie šanca vyhry o 50%..

lukas: nechcem ti nadavať, tak len takto: Kde tam mascherano pada na zem alebo aspon simuluje? signalizoval uder do hlavy, ooch, velmi sa krotim :(
0
0
134
príspevkov
0
Príspevok lukas68 » Po 24. Okt 2016 16:06:58

lol, tak bud si slepy alebo fakt velky fanboy tych komediantov :D ze signalizoval, hej a preto sa s grimasou jebol po cele a skoro hodil na zem, jj signalizoval...
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 24. Okt 2016 21:40:39

tak tu je 30 nominovanych... zboznujem twitter :cry: :cry:

"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Po 24. Okt 2016 22:44:13

To fakt uz teraz budu hlasovat novinari? Nie az o rok?

Kazdopadne vyhra Ronaldo lebo EURO/LM, individidualne naj Messi o level nad zvyskom a PL vyhra City, kedze Pepa zatial ojebava hlavne obrana (Stones za 50 mega, skapal som). Arsenal ee, pride januar a bim

wtf, som sa tesil ze vyhral naj hraca la ligy a ono je to nejaka picovina :D Followers of the league took to LaLiga.es/en and LaLiga's official Twitter account to cast their votes for the Uruguayan striker as the non-European player who best represents the international nature of the division and its global composition.

e/// Simeone naj trener, Oblak brankar, Godin obranca, Modric zaloznik, Messi utocnik, Griezmann hrac

Suarez mal byt naj utocnik a Messi naj hrac, som rad ale ze Oblak/Godin vyhrali svoje posty
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Ut 25. Okt 2016 14:08:30

PlAyEr napísal:tak tu je 30 nominovanych... zboznujem twitter :cry: :cry:

ja by som nominoval aj ahmeda, hussaina, abdullaha a saada
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ut 25. Okt 2016 15:37:28

rozbity prispevok?
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Ut 25. Okt 2016 18:02:11

ako sorry ale tieto nominacie niektore, vynechat Ozila :cry:
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ut 25. Okt 2016 18:13:59

lukas vidis na tom videu aj to, čo tam nie je, viac ti k tomu nepoviem, jediny komediant si tu ty..

busquetsa chapem, prečo nebude asi nikdy v ballon d or poriadne, aj ked posledny mesiac hral zle, ale prečo tam neni rakitic ale taky pepe ano nechapem.. a ronaldo nevyhra zlatu loptu :D . však naposledy sme o nom počuli ked "koučoval" portugalsko.. to by bolo už velmi vela ak by to dali jemu..
0
0
134
príspevkov
0
Príspevok lukas68 » Ut 25. Okt 2016 19:44:42

ty si mimo....signalizoval, v hlave tvojej....
a CR tu loptu vyhra, to je jasne, aj ked mozno nie uplne pravom, ale bude to on
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 25. Okt 2016 19:59:04

pepe je tam zaslúžene, mal úžasnú sezónu v Madride + skvelé odohral ME ale taktiež nechápem prečo tam nie je rakitič alebo ozil, osobne by som dal zlatú loptu mahrezovi alebo vardymu ale každí, dobre vie, že ju získa CR
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Ut 25. Okt 2016 20:00:48

zasa neprehanajme...
2
2
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 25. Okt 2016 21:17:20

ja osobne nechapem co robi pepe stale v madride. ze by bol nejakou vyraznou ikonou, to sotva /ked uz casillas ako ikona nestacil/. kvalita hry=nic moc. obcas ma svetle chvilky, ale miesto neho by mal byt varane stalicou. chcelo by to niekoho mladeho na lavicku miesto pepeho.+coentrao takisto. same fucking old song. nema na real
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Št 27. Okt 2016 9:28:06

https://streamable.com/u8t3
Nachov krásny gól

@richard nepreháňam, pepe bol najlepší stoper v reale minulu sezónu a na MS bol lídrom obrany Portugalska a aha tam ani jeden zápas neprehrali
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 27. Okt 2016 10:49:39

https://streamable.com/pkrm
a to je zevraj stary a pomaly... :D
chat shit get banned
0