Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 14. Aug 2017 16:52:16

to Suarezove filmovanie je velka katastrofa. :-(
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 14. Aug 2017 20:23:10

Španieli to dodatočne nebudú trestať? Či to len angláni?
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ut 15. Aug 2017 0:03:32

Len v Anglicku, La Liga ale tiez daco mala mat nove v tejto sezone, videorozhodcu tusim? Nepametam si uz presne

Kazdopadne som zvedavy kto bude prvym potrestanym hracom v PL
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ut 15. Aug 2017 0:48:32

Moze niekto hlasovanie vymyslieť na toto konkretne :D
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 15. Aug 2017 9:35:10

@marky v la lige videorozhodca ale až od budúcej sezóny tuším
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 15. Aug 2017 13:50:21

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » St 16. Aug 2017 23:58:00

Matuidi z PSG---> Juventus :wot:

ale nie to som chcel.. Asensio :wot: nemam slov. barcelona moze zazit snad najhorsiu sezonu ak sa rychlo neda dokopy. a tym myslim psychicky a aj hracovo

https://media.giphy.com/media/Z6zMxn8lr1T2w/giphy.gif
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 17. Aug 2017 10:50:57

"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 17. Aug 2017 13:22:12

Watzke: "I don't know what Segura is talking about, maybe it is because Real outplayed Barca in the Supercup."
Watzke: Barca hasn’t come closer to their wish of signing Dembélé. Not even by a millimeter.

tak uz neviem teraz :D
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 17. Aug 2017 14:06:00

Tiez som cital, ze Barca uz 9 dni nemala kontakt s Dortmundom a Klopp o Coutinhovi povedal, ze vraj ma problemy s chrbtom a preto nehra. Suarez je zraneny na mesiac. Haha, toto vedenie Barcy je strasne v pici.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 17. Aug 2017 14:44:36

btw, kedy budu nove volby vedenia barcelony? ked som si hladal tuto na fore naposledy ste sa o tom bavili v lete 2015 tusim, kedy vyhral bartomeu celkom jednoznacne. je sanca ze pride niekto kto to este tento rok vytrhne z biedy? resp. co sa musi stat aby boli predcasne volby?
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 17. Aug 2017 15:03:14

volby budu v 2021... odvolat ich mozu aj sa o to pokusa Benedito (v 2015 kandidoval za prezidenta). ale potrebuje 15% (16000) "socio" podpisov na podanie navrhu na vyslovenie nedovery. Potom musi 2/3 "socios" zahlasovat za vyslovenie nedovery a az potom bude odvolany. Je to komplikovane, tusim sa to neda urobit online, takze v Barcelone musi vyzbierat podpisy od 15% socios a ma na to 14 dni.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 17. Aug 2017 15:47:31

cize ma viacmenej nulovu sancu, rozumiem tomu dobre? fu
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 17. Aug 2017 16:21:26

Moj osobny nazor je, ze je to nerealne. Navyse Bartomeu a vedenie maju pod palcom media v Katalansku a na to by musela byt aj silna kampan.
Robert Fernandez: “After Verratti, we focused on Paulinho”. haha, dnes skapem.
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 20. Aug 2017 12:19:10

Vysvetlite mi ako je je možné že Matuidiho kúpi Juve za 20, ale za Paulinha dá Barca 40 :D
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 21. Aug 2017 23:07:17

Akciovy týždeň bol :D

Veľký rešpekt City za to čo dnes dokázali. Mohli by celu sezónu nastupovat o jedneho menej. :D
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 22. Aug 2017 16:28:16

Yeremy napísal:

Zase bulvarčina. Ano nepredlzili. Ano stane sa voľným hracom, ALE rehabilitaciu a trening bude robit v Carringtone. Teda pod dohladom trenerov a aj Mourinha takze nic nie je vylucene a mat podpisaneho hraca co za mesiac zobere cez 1 mil libier na mzde je dost neekonomicke. Kazdopadne az cas ukaze ci na hrot dakoho idu kupovat ci nie a aj to zaváži lebo potrebujeme v utocnej tretine viac pohybu. Ja si myslim ze je 70% sanca ze zostane v United naďalej

taaakze takto

chat shit get banned
1
1
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 22. Aug 2017 16:29:09

hah, jak som vravel, ze toto sa este bude tahat. fraska.
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 23. Aug 2017 20:35:52

čo z toho že barca ma 222 milionov od neymara + ešte nejaký rozpočet keď nechcú za nikoho zaplatiť prestrelenú sumu

zidane predĺžil do 2020 bez vyjednávaní, plat zostal rovnaký
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 24. Aug 2017 10:01:16

priznajte sa, kolki z vas chcete aby sa toto naozaj stalo? lebo ja urcite ano. kto sa viac hodi do barcelony nez welssky xavi? (velmi divoky rumor ofc)

chat shit get banned
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia