Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » So 12. Aug 2017 16:22:37

tipujem že conte nevydrží do polky sezóny, ak neprídu 2-3 posily. nechápem prečo mu vedenie nechce dať peniaze na hráčov, majú užší káder než minulú sezónu a to navyše hrajú LM

pool dnes po dvoch góloch hral super, škoda že uznali gól na 3:3, ktorý bol z offsidu
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 12. Aug 2017 18:01:46

Morata dnes super, snad to bude lepsie ked sa vrati Moses, Pedro, Hazard a Bakayoko.

A urcite este kupia minimalne dvoch hracov, o tom som presvedceny.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ne 13. Aug 2017 14:01:21

Obrázok
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
3
3
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ne 13. Aug 2017 14:10:03

Fakt neviem, kto ma horsie vedenie. Barca potrebuje vylepsit zalohu a kupi 29 rocneho hraca, ktory sa nepresadil v Europe, za 40 mega. Chelsea potrebuje depth, ale namiesto toho preda Matica, Akého a dalsich posle na hostovanie a proti Spurs nema poriadne kto v zalohe hrat. A Liverpool ma napicu obranu, no aj tak nekupia nikoho poriadneho.
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 13. Aug 2017 16:31:40

+ druhého najlepšieho obrancu čo majú, úplne odpíšu a nedajú mu ani šancu sa ukázať. Každý vie rok že lavú obranu máme slabú, aj tak tam neprivedú nikoho poriadneho ale chlapca z Hullu City čo je max dobrý tak na rozšírenie kádru nie na posilu.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 13. Aug 2017 16:51:19

Barca vraj ponuka za Coutinha 142 milionov libier, tak to som zvedavy co na to pool.

Marky ako som uz pisal, ked sa Bakayoko da dokopy, Mosesovi skonci trest a Hazard s Pedrom budu rdy, tak si myslim ze to bude celkom v poriadku. Dvoch hracov urcite by to chcelo ale urcite, predsa len sezona bude dlha a zapasov vela.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 13. Aug 2017 19:09:28

Obrázok

chat shit get banned
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 14. Aug 2017 6:58:32

Videorozhodca je potrebny uz len kvoli Suarezovi :D ale inak pekny zapas.
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 14. Aug 2017 8:43:29

Vcera to bola celkom komedia miestami. Barcelona stred pola vygumovany, Deulofeu nulovy. Vidal zniceny Marcelom a neskor aj Ronaldom, ale dosiel po dlhom zraneni, tak ma odpustene. Uz aj Busquets sa po zapase vyjadril, ze su potrebne nakupy. Bartomeu pod obrovskym tlakom. Necudoval by som sa, ak by Coutinho nakoniec dosiel za nejaku mega ponuku. A mozno aj obaja Coutinho + Dembele. Za Dembeleho chcu 120-150M.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Po 14. Aug 2017 10:34:32

zapas super ale to čo robí suarez, keby zaviedli trestanie simulantov, tak koľko si zahrá 10 zápasov za sezónu? veľmi dobrý hráč ale trošku prepnutý a ta druhá žltá pre CR... komédia, španielsky rozhodcovia sa zase ukázali pred celým svetom. potešili aspoň krásne góly

btw. ronaldovi hrozí trest 4 až 12 zápasov ale chcú mu to preniesť aj do ligy, čo je dosť nereálne, keďže tresty zostávajú čisto v superpohári
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 14. Aug 2017 11:02:03

pride mi neuveritelne, ze hrac ako deulofeu sa dostane do zakladu barcelony na el clasico. nie ze by bol taky zly, ale aj na everton bol povedzme v priemere. a to je celkom velky skok...
chat shit get banned
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 14. Aug 2017 11:15:09

Veru to by uz aj Vladko Weiss mohol hrat namiesto neho a bol by lepší. Ak Barca nenakupy tak túto sezónu (snáď len) to bude ozaj bieda.
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 14. Aug 2017 11:42:19

Tak oni Deulofeu zobrali nazad ako nahradnika. Nikdy sa s nim nepocitalo ako s hracom do zakladnej XI. Potom odisiel Neymar a este nestihli kupit nahradu. Tim este nie je kompletny, ale neviem, ci situaciu zachrania Coutinho + Dembele, ak by prisli. Tu je zopar klenotov do stredu pola, ktorých Barca kupila od 2012: Song, Arda, Gomes, Paulinho, Rakitic. Doteraz nenahradili Xaviho/Iniestu. Posledne sezony to fungovalo najmä ak sa Messi hlboko stiahol, inak nikto nic nedokazal vyprodukovat zo stredopoliarov.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 14. Aug 2017 11:49:29

Co je s Arda Turanom?
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 14. Aug 2017 12:11:03

Valverde s nim vraj nepocita.
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Po 14. Aug 2017 13:14:49

hahahhhahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahaha

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 14. Aug 2017 13:19:13

lol ono sa to vazne stalo :cry:

//btw, co je pravdy na tomto? https://www.barcablaugranes.com/2017/8/ ... -guangzhou
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 14. Aug 2017 14:22:21

Ja som to pisal pred par dnami na Twitter, ze ten Paulinho bude nejaky financny podvod. Nebolo by to po prvykrat s Brazilcanmi v Barcelone.
Messi ho uz privital.
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Po 14. Aug 2017 15:58:50

ronaldo 5 zápasový trest a preniesli mu to aj do ligy... rozhodca bez trestu alebo pokuty...

messi sa nejebal s popisom.
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Po 14. Aug 2017 16:33:22

som si myslel ze to je vymysel, ale on to vazne napisal na iG :D
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia