Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 19. Jún 2017 18:50:18

on nepovedal kam chce ist. pre jeho dobro dufam ze si vyberie iny klub ako juve, lebo v tom pripade ho milanski ultras pravdepodobne pochovaju zaziva
chat shit get banned
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 19. Jún 2017 20:12:40

To určite, navyše prestup do Juve by bol dosť prvoplánový a nudný, ale tak kam inam? Žeby možno zaúradovala Barca (na to neviem či má kopaciu techniku), PSG už tak neláka a v anglicku tie tímy čo na neho majú, už majú gólmana.

ale mňa viacej zaujíma, kam pojde Dougles Costa, v Bayerne s ním zrejme už nerátajú.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Po 19. Jún 2017 21:02:40

no s Bayernom to bude este sranda. vraj sa dohaduju s Juve kvoli Douglesovi.
potrebovali by druheho strikera, kedze bez Lewandowskeho su na tom dost biedne a Muller neni to co byval
taktiez by potrebovali brankarov, kedze Ulreich chce ist prec, a Starke uz nehra
a to som este nespomenul ze Xabi a Lahm su na dochodku uz :D
zatial podpisali (pre mna) uplnych nonameistov, ziadne vacsie meno
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 20. Jún 2017 9:18:53

Barca urcite nema zaujem o Donnarummu. Tam je jasna jednotka ter Stegen. Talian by mu nesiel robit nahradnika. Najskor to vidim na Juventus, Real alebo PSG. Som zvedavy na Verrattiho. Vyzera to, ze Seri, ktory bol pre Barcu plan B pojde do Rima. Uz sa zacina hovorit aj o Pjanicovi. Barca sa udajne zaujima aj o Dembeleho.
Mbappe asi do Realu a Dani Alves pravdepodobne skonci v City.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 20. Jún 2017 9:31:59

ktoreho dembeleho? je ich viac nez par :D
chat shit get banned
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ut 20. Jún 2017 9:34:04

ten co je v dortmunde aktualne, nvm si spomenut na meno
e: Ousmane
Obrázok
Charles Bukowski
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 20. Jún 2017 15:12:42

no najnovšie to fakt vyzerá, že mbappe do realu ale rok by mal ostať ešte v monaku, takže pri odchode moratu, príde asi niekto na hosťovačku
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 20. Jún 2017 16:18:27

no práveže PSG po odchode Zlatana myslím už nieje tak lákavá destinácia aby tam išiel. Real som myslel že ráta s De Geom, španiel a tak. Najlepšie že mi dotiahneme Salaha, dopč, čo sa pred pár rokmi na nás vyjebal aby sedel na lavičke v Chelsea. Neviem koľko ofenzívnych hráčov treba aby sme konečne kúpili poriadneho útočníka aj. A to som vážne v toto leto veril Lacazettovi
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 20. Jún 2017 17:13:41

PSG ak vhodne posilni (a ze to oni vedia) tak bude buduci rok opat strasit v CHL dlho, za poslednych 5 rokov 4 krat v stvrtfinale, lepsie su natom len bayern, real a barcelona pomaly, naviac pariz hraci miluju, takze je to podla mna realna destinacia
chat shit get banned
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » St 21. Jún 2017 16:10:43

k tomu Ronaldovi.. Carvalho, Coentrao, Falcao, Di Maria a teraz aj Mourinho.. okrem toho, ze vsetci tito su obvineni z dani, co maju este spolocne? cize nebude to nahoda si myslim
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » St 21. Jún 2017 18:34:25

Tak Mendes im asi nespravuje financie, ale tak mozno im radi nejake tie cesticky
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 22. Jún 2017 22:40:08

Nepametam si kedy ma naposledy takto bavil svk repre futbal, snad sa to podari
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 23. Jún 2017 14:07:10

50 milionov za Salaha? Wtf?
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Pi 23. Jún 2017 15:39:54

co na tom nechapes?
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 23. Jún 2017 16:11:49

paci sa mi jak liverpool oznamil prichod salaha na twitteri
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Pi 23. Jún 2017 17:11:59

daho napísal:co na tom nechapes?

Si to nepochopil? Ze to je vela?
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 23. Jún 2017 19:37:50

Pri dnešných sumách, k tomu akú mal sezónu, to je adekvátna cena. Každopádne som troška skeptický, čo som čítal že ak by nevyšiel Salaha išli by po Douglosovi Costovi, tak radšej by som bral jeho, ale tak aj takto to je fajn, môže dopadnúť jak Mané, ktorému som tiež neveril :D ale tak ofenzívne pozície máme asi všetky obsadené dobre, treba ale poriadneho hroťáka, ktorý myslím ani nepríde, Kloppo bude veriť Firmimu na hrot a striedať s Origim, čo nieje bohviečo, Firmi na tom hrote je taký polovičný.
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Ut 27. Jún 2017 15:53:42

Neviem teda, ci vies ako funguje v dnesnej dobe prestupovy trh. Vzhladom na inflaciu a obrovsku financnu silu timov hlavne z PL je ciastka £35M nic nepochopitelne. A hlavne sa tu nejedna o hocijakeho hraca, Salah bol posledne dve sezony jednym z najlepsich kridelnych hracov v Serii A, za tuto dobu bol zahrnuty v rovnaky pocet golov ako Dybala. Skvely golovy output pre kridelnika, ktory svojou rychlostou sa skvele hodi do systemu, ktory Liverpool hra. Ked si to porovnas s prestupom Carrola za rovnake peniaze, pride ti to ako opodstatneny nakup.
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ut 27. Jún 2017 20:29:26

snáď to nejdeš porovánať s Carrolom...a oprava stál £42M + možné bonusy vo výške £7M. Podľa mňa to je veľa...Ale nech sa mu darí :)
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » St 28. Jún 2017 8:31:49

Obrázok
Charles Bukowski
0