Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ne 11. Jún 2017 21:04:17

silný na lopte, dobrý výber miesta v 16, super hlavičkar a o zakončovaní sa asi nemusíme baviť, keďže za 1330 minút v la lige dal 15 gólov pri priemere 2 striel na bránu/zápas

jasné nie je to TOP svetový útočník ale pri jeho veku, dostatku príležitostí sa ním môže stať
real to bude ešte ľutovať, nehovoriac, že ide o španiela a odchovanca realu
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 11. Jún 2017 22:18:45

Yeremy ty si fakt jebnuty. Je to oficialne potvrdena informacia, ale ty proste musis pisat picoviny ohladom toho. :-)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 11. Jún 2017 22:20:58

pacia sa mi jeho statistiky oproti alternativam (griezmann, lacazette, lukaku, belotti). naviac oproti rashfordovi, martialovi a zlatanovi mal ovela lepsiu % premenenych sanci a to je presne to, kde united tlaci topanka. 70m sa javi ako vela, ale klub vykazuje neuveritelny profit a a ked vidim kolko by monako chcelo za mbopa, tak to je pekna zlavicka...

a naviac lajkol toto na IG, takze cnfrmd :angel:
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 11. Jún 2017 22:25:01

bale keby odisiel tiez, to by bola velka bomba pre united.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 11. Jún 2017 22:26:51

myslim si ze tam je pravdepodobnost takmer nulova
chat shit get banned
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Po 12. Jún 2017 6:45:49

anon napísal:myslim si ze tam je pravdepodobnost takmer nulova

asi tak, Perez ho totiz povazuje za najlepsieho hraca na svete, takze jeho nepusti z Realu snad nikdy
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 12. Jún 2017 9:21:17

Moody napísal:Yeremy ty si fakt jebnuty. Je to oficialne potvrdena informacia, ale ty proste musis pisat picoviny ohladom toho. :-)

Ty si dobre pripičeny. Ved nepovedal som ze je to vymyslené. Len media to nafukuju ako keby sa ho zbavili ako stareho psa. Samozrejme ty to tak mozes brat lebo citas sracky a uveris kazdej správe ktoru tu potom zdielas ako zaručenú... :-)
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Po 12. Jún 2017 15:02:44

na margo toho Moratu.

btw. odporucam dat follow tomuto @, takisto @registability - skvely insight na prestupy, takticky pristup, zaujimavy pohlad na hracov ale celkovy prehlad co sa tyka svetoveho futbalu a hlavne pri tom druhom acc sa aj pobavis.

Dnes v AC podstupil prehliadku André Silva z Porta, arguably najvacsi utocny talent z Portugalska za poslednych 10 rokov, cize tam si myslim, ze Ibra sa poberie inde.
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 12. Jún 2017 16:26:16

daho mna si preco neodporucil na follow? kidding :D

tu je celkom dobry rozhovor s Moratom este z aprila. vyzera to, ze dost chcel hrat pod Contem. Chelsea co ma za utocnikov, respektive kupuju niekoho? Predpokladam, ze Costa odchadza.
https://www.theguardian.com/football/2017/apr/12/alvaro-morata-real-madrid-bayern-munich
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 12. Jún 2017 16:44:09

costa odchadza na 100%. zatial najpravdepodobnejsie vyzera, ze tam pojde lukaku, ale pytaju si zanho neuveritelne peniaze, cca 100m. alternativy su ale takisto drahe - belotti, lacazette, aubameyang... mozno icardi. toho by som asi videl v PL najradsej, aj ked to vyzera skor ze chce ostat co najdlhsie v interi (co mu nemam za zle).

btw player ako realne vidis ze barcelona kupi verattiho?
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 12. Jún 2017 17:12:51

podla mna je pravda, ze sa Barca zaujima o neho. ale neviem si predstavit, ze by ho PSG predalo. pravdepodobne to skonci novym kontraktom pre neho. nepride mi ako typ hraca, ktory by extra preferoval Barcu. On ak odide niekam toto leto tak minimalne za 90m eur a PSG by ho asi radsej predali inemu klubu ako Barce. Bartomeu musi po tejto sezone urobit velky transfer aby upokojil fanusikov a Verratti je asi najziadanejsi hrac medzi Barca fans. Osobne by som ho tiez rad videl v Barce...aj za tych 90m...takze snad sa mylim, ze PSG nepreda.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 12. Jún 2017 20:43:09

Yeremy napísal:Ty si dobre pripičeny. Ved nepovedal som ze je to vymyslené. Len media to nafukuju ako keby sa ho zbavili ako stareho psa. Samozrejme ty to tak mozes brat lebo citas sracky a uveris kazdej správe ktoru tu potom zdielas ako zaručenú... :-)

Predlzili mu zmluvu, nepredlzili. Je uplne jedno za akych okolnosti to bolo, a tam neslo o tom co je napisane v clanku, islo o potvrdenie informacie ze mu tu zmluvu nepredlzili. A podla mojho nazoru to nebolo od nich pekne ze mu nepredlzili zmluvu po tom ako hral minulu sezonu.

Co sa Chelsea tyka, tak je to uplne nerealne, ale mna by potesilo keby prisiel Super Mario. On je proste tak ujebany, ze by som ho rad videl hrat pod Contem aspon obcas. Samozrejme ze stale dufam ze sa vrati Lukaku a dohodnu sa na tych 80 mega libier.

0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 12. Jún 2017 20:49:58

Chelsea ma nejake predkupne pravo este na Lukaku-ho ci ani nie? Ak nie, tak mozno ani UTD nie je odveci
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 13. Jún 2017 19:05:15

griezmann predĺžil v atletiku zmluvu, takže prestup nikam, taktiež sa hovorí že lacazette a costa počkajú do zimy aby hrali za atletiko ale pri prvom menovanom je to podľa mna čistý bullshit ale pri costovi je podľa mňa nejaká šanca
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 13. Jún 2017 19:30:47

No pri Lacazettovi to zrejme je čistý bullshit, keďže aj majiteľ vravel že ho cez leto už predajú. Ten by mohol ísť k nám ale
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 14. Jún 2017 18:11:25

Richard napísal:Chelsea ma nejake predkupne pravo este na Lukaku-ho ci ani nie? Ak nie, tak mozno ani UTD nie je odveci

pokial viem tak nie. :'(

-1
-1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 14. Jún 2017 18:49:22

Moody napísal:Predlzili mu zmluvu, nepredlzili. Je uplne jedno za akych okolnosti

Moody napísal: nebolo od nich pekne ze mu nepredlzili zmluvu po tom ako hral minulu sezonu

tak teda zalezi na tych okolnostiach alebo nie? ja sa v tom uz nevyznam
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 14. Jún 2017 18:57:43

ved sa spytaj ci by ta to nasralo, ked uz mas urcity vek, das 28 golov a seonu, potom sa nestastne zranis a klub ti nepredlzi zmluvu. akoze pokial oni maju nejaku internu dohodu ohladom tohto, tak je to ine, ale nikde som o tom nevidel ani zmienku.

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 14. Jún 2017 19:06:22

keby o takej dohode boli niekde zmienky, tak asi nie je velmi interna. ja chapem tvoje rozcarovanie, aj ja mam rad zlatana, ale v jeho veku a pri tom zraneni je to racionalna volba. naviac pri vztahu aky ma s mourinhom, neverim ze by sa nanho len tak vyjebal bez nejakej dohody. comu napoveda nakoniec aj to, ze zlatan nikdy nepovedal ci sam chce predlzit s united a to, ze mu klub plati rekonvalescenciu
chat shit get banned
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 15. Jún 2017 19:27:56

nahrada za buffona?

0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia