Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Ut 06. Jún 2017 11:33:06

si v piči z toho, že som dal tvojmu obľúbenému filmu menej jak ty?^ Toto jednoducho nebol perfektný futbal pre nestranného diváka. Jebnuto pískaný, vkuse prerušovaný, útočný až v druhom polčase po tom, čo sa juve rozložilo po dvoch hokejových góloch a jebnutom striedaní. Pre nefanúšika realu nuda. Gól samozrejme skvelý, aj individuálna robota jednotlivých hráčov na ihrisku, o tom sa nebavíme.
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
0
0
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » Ut 06. Jún 2017 13:00:42

si v pici jak kokot v nohavici chlapce...
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ut 06. Jún 2017 15:17:40

miesto urazok vyargumetnuj prosim preco je v pici jak kokot v nohavici :D
ved vsetko co benne napisal je pravda. taktiez mozno keby rozhodcovia nepomozu, nie su ani vo finale, takze tvarit sa ze su najlepsi nie je asi na mieste (ano plati to aj na barcelonu rovnako)

e: nippie, mozes minuskovat kolko chces (lol) ale ak je "real je momentalne najlepsi" tak preco sa traposia simulovanim? :D
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
-1
-1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 06. Jún 2017 17:25:54

benne napísal:Pre nefanúšika realu nuda.

Obrázok
chat shit get banned
1
1
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 06. Jún 2017 18:29:14

gyld napísal:
e: nippie, mozes minuskovat kolko chces (lol) ale ak je "real je momentalne najlepsi" tak preco sa traposia simulovanim? :D

ach boze moj, ukaz mi teda to simulovanie prosim ta. vidim ze si nedas pokoj a musis sa ventilovat aj tri dni po tom finale.

a minuskoval som ta len preto lebo som nechcel zbytocne odpisovat v komentaroch, ale to asi vies
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ut 06. Jún 2017 20:26:46

nechce sa mi hladat nic, lebo sa zas triggernem, ale snad vidis ako sa ronaldo hadze o zem v kazdom zapase
ja sa nemusim ventilovat vobec, ale si ako butthurt fanboy lebo s tebou nesuhlasim
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 06. Jún 2017 20:28:24

zaslepeni fanusikovia realu, velmi ste smiesni. :-D

a ronaldo teda nesimuloval takmer na zaciatku ked sa jebol o zem v sestnastke?
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 06. Jún 2017 20:48:43

ked niekto nechce vidiet tak to vidiet nebude, je s vami uplne zbytocne viest nejaku diskusiu, pretoze aj keby sam panboh zostupil z nebies a povedal vam ako to bolo, aj tak by ste si tvrdili stale dookola svoje jak opice

toto je to Ronaldovo obrovske simulovanie,
https://youtu.be/SEKskeK0a_U?t=1m43s

pricom za rovnaky zakrok dostal Ramos zltu kartu. takze asi tolko k tomu, viac vam k tomu uz nepoviem :zzz:
https://refresher.sk/44022-Real-Madrid-prepisuje-futbalovu-historiu-a-v-perfektnom-finale-poraza-Juventus-Turin
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 06. Jún 2017 21:26:26

Nechápem ako čo riešite, finále to bolo pekné, akurát tomu uškodil vygumovaný Juventus v druhom polčase, že nebolo dramatickejšie, ale zato si môžu sami. Ronaldo simuloval a furt bude, ale rozhodca mu to nepískal, takže nieje o čom riešiť. Sudí pískal férovo a zápas určite zvládol. Možno po prvých dvoch divoch Ronalda, mu mohol sudí povedať že ešt raz a dá mu kartu, že takéto simulovanie vo finále nechce, ale to sú detaily. Ramos naopak znova ukázal jaký je kár, ale tak čo už. Guardado so žltou mu trocha zrejme tú nohu pristúpil, žltá potom asi na mieste (jasné, henten čurák tomu nemusel pridávať hentak ale s týmito hráčmi sa nespraví nič). Každý to prial Gigimu, ale bolo vidno aj na hráčoch Juve že si uvedomili že v ten večer na Real (v druhom polčase) absolútne nemali.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » St 07. Jún 2017 12:10:25

mozme tu riesit uz nieco ine, dolezitejsie? napriklad ME21? Co hovorite na nominaciu, chysta sa niekto do Polska?
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 08. Jún 2017 1:59:26

Skoda toho Dudu ze ho nepustila Hertha, ale nevyzera zle ta zostava. Som zvedavy na Haraslina, proti nemu som hral par zapasov
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 09. Jún 2017 18:17:12

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 09. Jún 2017 19:55:39

Diego Goga kam? Do Číny?
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
zlizala mi z kokota mascarpone
704
príspevkov
108
Príspevok ChallesRager » Pi 09. Jún 2017 19:58:25

mohol by jeden z dvojice Costa/Ibra ist do AC, pevne verim ze uz budu tento rok bojovat aspon o 3miesto, i ked jedno prestupove leto asi nebude stacit na take skvalitnenie kadra
Cudi is gonna be an urban myth in the future. Like in the year 2150, people are gonna tell passed down stories of how much of the fucking shit Cudi is. I'm honored to be apart of it now.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 09. Jún 2017 21:40:02

Costa sa vyjadril ze ked bude musiet odist z Chelsea, tak sa chce vratit do Spanielska.

0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 10. Jún 2017 0:12:19

Zase bulvarčina. Ano nepredlzili. Ano stane sa voľným hracom, ALE rehabilitaciu a trening bude robit v Carringtone. Teda pod dohladom trenerov a aj Mourinha takze nic nie je vylucene a mat podpisaneho hraca co za mesiac zobere cez 1 mil libier na mzde je dost neekonomicke. Kazdopadne az cas ukaze ci na hrot dakoho idu kupovat ci nie a aj to zaváži lebo potrebujeme v utocnej tretine viac pohybu. Ja si myslim ze je 70% sanca ze zostane v United naďalej
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » So 10. Jún 2017 20:52:16

ved united moratu kupuju nie? griezmann asi nakoniec ostane v atleticu
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 10. Jún 2017 22:33:56

PlAyEr napísal:ved united moratu kupuju nie?

vyzera to pravdepodobne

PlAyEr napísal:griezmann asi nakoniec ostane v atleticu

celkom urcite

medzicasom...
chat shit get banned
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ne 11. Jún 2017 9:38:30

asi najväčšia chyba Zidana v reale, že nedával hrávať moratu častejšie, tým, ktorý ho kúpi ma o hrot postarané, keďže morata je ako stvorený pre PL
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ne 11. Jún 2017 10:36:30

neviem co snim vsetci mate, podla mna je to hrozny drevak. ma tuhe pohyby, vacsinou straca loptu a zbytocne len pada/simuluje. je sice pravda, ze mu to tam obcas padlo, ale inak mi je hrozne nesympaticky
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia