Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 24. Apr 2017 16:20:21

Traoré má budúcnosť avšak má veľa ďalších chýb ako načasovanie, prihrávka a najmä center, strela... Uvidíme či sa niekde po sezóne niekde presunie :)
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 24. Apr 2017 18:47:12

ja ked som ho videl hrat tak som mal pocit ze ma len dribling, inak vobec nic. skoda
chat shit get banned
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 24. Apr 2017 20:13:50

Presne toto som šiel napísať, že on má iba ten dribling :D inak absolútne nič

ku včerajšiemu El Clasicu, Real to absolutne nezvladol. Isiel do zapasu ako favorit, vsetko hralo v jeho prospech, dokonca aj sudi mal Casemira uz dopolcasu jednoznacne vylucit aj jasne ofsajdy im asi 2-3 presli. Barca vedela ze je zle na tom a bolo vidno jak opatrne hrali ale zistili ze Real im dovoli hrat viacej tak si dovolili bo mohli a keby nebol Navas tak dostanu aj 5, keďže Navas vychytal o moc väčšie tutovky ako ter Stegen, o Ramosovej červenej sa ani nejdeme baviť. Zizu to nezvládol, myslím si, že viac ako poraziť Barcelonu, len chcel uhrať remízku nech sa k nim Barca nepriblíži a tak mu treba. Inak to bol konečne zápas na ktorý sa dalo normálne pozerať.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 25. Apr 2017 10:08:41

skusme pohnut diskusiu inym smerom nez el clasico konecne. co hovorite na prvu sezonu guardiolu v EPL? teraz je jasne, ze to bude jeho prva sezona bez trofeje v kariere. ak budeme predpokladat ze skonci v top 4 a bude v CL buduci rok (coz este samozrejme nie je iste), je to uspech pre city? kontext: minuly rok s pellegrinim boli v semifinale CHL, vyhrali EFL cup a skoncili v top 4. nazory?
chat shit get banned
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ut 25. Apr 2017 12:36:24

Úspech pre city je podľa mňa rozdiel ako úspech pre Mansoura, som zvedavý či si ho nechajú. Ak áno tak v lete sa bude zrejme veľmi veľa nakupovať. Ak nie, tak adeptov je celkom dosť. :)
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 25. Apr 2017 13:05:10

urcite sa ho nezbavia, tak hlupi nie su ani oni. podla mna ciastocne islo aj o to, aby konecne mali niekoho zo svetovej extratriedy trenerskej, co pri vsetkej ucte, hughes, mancini ani pellegrini neboli. aj ked sa snazili. klucom je CHL a tam opat raz nedopadli slavne, co je najvacsie minus sezony imo. ked sa tam nedostanu tak to bude absolutna katastrofa
chat shit get banned
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 25. Apr 2017 13:43:04

myslím, si že keď skončia v top 4 tak budú hodnotiť kladne túto sezónu ale ak nie, tak si netrúfnem hádať čo sa bude diať ale jedno je isté, guardiola musí investovať do obrany, či už začať od brankára, určte oboch krajných obrancov a minimálne jedného stopéra. imo guardiola nevyhrá ani PL lebo nie je psychologický na takej úrovni ako sú ostatný top tréneri v PL
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 25. Apr 2017 14:30:10

Osobne si myslim ze pred Liverpool sa este dostanu City aj United. Vzhladom na to ake vykony podavali tuto sezonu, tak si myslim ze to bude pre nich uspech. Pepove experimenty so zostavou sa mu vypomstili si myslim, to ze poslal Harta prec uz urcite olutoval, ignorovanie Yayu na zaciatku sezony tiez asi nebol uplne rozumny tah. V lete rovnako ocakavam obrovske nakupy a som zvedavy kto odtial este odide.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 25. Apr 2017 15:16:56

uprimne, ked sa nad tym zamyslim, urcite ostanu: bravo, stones, gundogan, fernandinho, silva, KDB, sterling, sane, aguero, jesus
otazni su kompany, kolarov, navas
v podstate vsetci krajni beci mozu ist prec, lebo to je pre mna najvacsi sok ze tam este stale su...vid navas posledne zapasy na kraji
chat shit get banned
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ut 25. Apr 2017 16:19:24

to sú zaujímavé mená čo zrejme odídu, iste si nejaké taliansko a nemecko kopu z nich odchytí, ak bude cena reálna. Toto leto bude veľmi zaujímavé na prestupy po dlhej dobe. City, prípadný nový tréner Barci, posilnenie Chelsea, Manchesteru alebo nebodaj nový tréner v Arsenale :D a to Inter aj AC budú musieť nakupovať
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 25. Apr 2017 17:18:02

Nepochybne aj Real, a som zvedavý na Simeoneho u atletov, či vobec zostane, + valencia (kedže majú dosť žalostnú sezonu) :D
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » St 26. Apr 2017 18:03:55

valencia nema velmi na rozdvanie, ak niekoho nepredaju... pohli sa v španielsku nejako tie televizne prava?

BTW: ramos za priamu redku 1 zapasovy ban, nech sa lubi.
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 26. Apr 2017 20:18:27

Bohužiaľ si tiež myslím že sa City a zrejme aj United dostanú pred Lpool, skrátka nemáme kvalitnú lavičku na to aby sme udržali top4.

Sezonu Guardiolu hodnotím tak, že sa konečne ukázala sila tej Premier League. Pamätám si pred sezónou kurz na to, že Guardiola vyhrá nasledujúce dve sezóny PL titul, bol 1.90 čo už bol výsmech jak sú všetci z neho mimo. A to musíme povedať že mal k dispozícii top káder + miliony na účte, s čím sa určite dá pracovať. Bol by som rád ak by tú LM ale nakoniec nedali, bolo by to zaujímavejšie (aj keď v lige by si potom asi išli priamo za titulom). Leto bude určite zaujímavé na prestupy, takže ceny hráčov sa budú fajnovo šponovať hore.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 26. Apr 2017 20:25:56

Keď Pellegrini došiel z Malagy do City a vyhral Premier League v prvej sezóne, vtedy sa tiež ukázala sila Premier League?
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 26. Apr 2017 20:56:11

to je podla mna dobra otazka. rozdiel je imo v tom, ze pellegrini mal aj skusenost z trochu inych klubov ako guardiola. a prvy menovany doviedol aj povedzme priemerne kluby (villareal, malaga) k historickym uspechom ich klubov, co o sebe pep povedat nemoze (zatial)
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 26. Apr 2017 21:21:40

Problém je v tom, že veľa ľudí zabúda ako na tom Barcelona bola v poslednej sezóne pod Rijkaardom a aké zmeny tam Guardiola zaviedol po príchode. Samozrejme to nie je Villareal ani Malaga, ale Barca tiež na tom nebola najlepšie, keď to Guardiola prevzal a dá sa povedať, že urobil takú malú revolúciu. Takisto predtým v Barcelone B urobil zásadné zmeny, čo viedlo k výhre v lige a postupu. Nie som nejaký veľký zástanca Guardiolu, myslím, že s Bayernom mal vyhrať Ligu Majstrov na to aký mal káder a on meno, len mi proste argumentácia vôbec nesedela hh a príde mi to podobné ako niekto necení Messiho lebo nehral v EPL.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Št 27. Apr 2017 17:39:58

fanboy napísal:BTW: ramos za priamu redku 1 zapasovy ban, nech sa lubi.

nuž..ani len žltá. konoyaro bakayaro
https://www.facebook.com/JsemHrdyFanousekRealuMadrid/videos/789313017894263/?hc_ref=NEWSFEED
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » So 29. Apr 2017 23:05:45

Marcelo je neskutocny hracik, radost pozerat
1
1
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ne 07. Máj 2017 21:04:50

Velmi som dnes na nervy z toho zapasu. Zase jedna šťastná lopta a Arsenal ma body tak ako v prvom zápase. I ked uznavam ze to bolo vyrovnane a mohli vyhrat oba tímy. Ale tento alibizmus a výhovorky pred zápasom mi isli na nervy uz za LVG a jedine co Mou naucil ten tím je branit. Neviem ci nam pomoze keby v lete pride aj Griezman s Messim ak trener nevie hrat útočný futbal. Taky futbal co som od 99teho zboznoval kazdú jednu sezonu aj ked hral totalny B-tím. Stavit vsetko na EL je velmi naivné a na taky klub a aj trenera velmi úbohé... :-/ hearbroken :lopta:
0
0
6
príspevkov
1
Príspevok Panzar » Po 08. Máj 2017 15:09:14

Co uz, kazdy klub ma tazke casy niekedy. Pozri Nottigham Forest, ja som donedavna ani nevedel ze vyhral 2x Champions League a aha kde je. O Leicester ani nehovorim o tom bolo urcite vela este ani ked som nebol registrovany tu. Treba sa zmierit niekedy aj ked MU ma historiu neskutocnu.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia