Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 13. Apr 2017 23:03:30

anon napísal:az ked stiahol ancelotti xabiho (coz inak nechapem preco zrovna jeho, ale ok) tak dostali volnost v zalohe na kombinaciu, co dovtedy neexistovalo

Patro napísal:no to stiahnutie xabixo som tiež nechápalu

Po vyluceni mal Ancelotti na vyber z 2 zlych moznosti:
A. stiahnut jedneho z utocnej trojice Ribery - Muller - Robben a nechat volnost po kridlach Marcelovi s Carvahalom
B. nechat Riberyho a Robbena aby pomahali defenzive po kridlach, radsej obetovat jedneho zo stredopoliarov

IMHO, kedze ta cervena prisla tesne po prvom gole Realu, ktory padol z Carvahalovho overlapu na pravej strane, tak si vybral variantu B. No a ked uz vies ze zaloha bude permanentne v precisleni, tak potrebujes mobilnych hracov => stiahnut Xabibo je jednoznacna volba oproti Vidalovi s Thiagom.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 14. Apr 2017 11:43:09

No ako nič v zlom, ale Xabi bol v tom zápase do vystriedania o triedu ak nie dve pred Thiagom, ktorého som ani nevidel počas zápasu, po vylúčení snáď vôbec. Taktiež som nerozumel prečo zrovna uprednostnil na vystriedanie Xabiho pred Thiagom, myslím že to určite bola chyba.

Ešte som sa chcel vyjadriť k tomu Robbenovi jak hrá pod Ancelottim. Moc zápasy Bayernu nesledujem bo ma nebavia, ale zrovna derby s Dortmundom som kukal a tiež som nechápal ako ho oživil, je skvelý momentálne a proti Realu bol po Neuerovi asi najlepší. Škoda že nemohol hrať Lewy a hral henten bandžavý Muller čo je úplne mimo.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 14. Apr 2017 17:43:31

dex napísal:
anon napísal:az ked stiahol ancelotti xabiho (coz inak nechapem preco zrovna jeho, ale ok) tak dostali volnost v zalohe na kombinaciu, co dovtedy neexistovalo

Patro napísal:no to stiahnutie xabixo som tiež nechápalu

Po vyluceni mal Ancelotti na vyber z 2 zlych moznosti:
A. stiahnut jedneho z utocnej trojice Ribery - Muller - Robben a nechat volnost po kridlach Marcelovi s Carvahalom
B. nechat Riberyho a Robbena aby pomahali defenzive po kridlach, radsej obetovat jedneho zo stredopoliarov

IMHO, kedze ta cervena prisla tesne po prvom gole Realu, ktory padol z Carvahalovho overlapu na pravej strane, tak si vybral variantu B. No a ked uz vies ze zaloha bude permanentne v precisleni, tak potrebujes mobilnych hracov => stiahnut Xabibo je jednoznacna volba oproti Vidalovi s Thiagom.

kludne ma vyved z taktickeho omylu, ale asi by som radsej siel variantom A a stiahol mullera a hral bez utocnika. zaloha by ostala na tom istom, keby jej chybala mobilita tak by som nasadil kimmicha za xabiho s tym, ze by ribery a robben hrali o dost defenzivnejsie a len cakali na prilezitost do brejku.
chat shit get banned
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » So 15. Apr 2017 12:06:47

To by si riesil problem, ktory este nenastal. Musis si to dat do kontextu. Bayern mal jasnu prevahu v strede pola do vylucenia - drzali viac loptu a mali vyssie % uspesnych prihravok. Gol Realu naopak padol z pravej strany po tom, co Ribery nedal pozor na Carvahala. Alabu potreboval posunut do stredu, stym ze Bernat by siel na lavo. Pritom Real tesne predtym vystriedal Balea za Assensia na tom kridle. Podla mna sa bal situacie Carvahal + cerstvy Assensio vs. nahradny lavy obranca a unaveny Ribery stracajuci koncentraciu. A to ukazuje aj striedanie Riberyho za Douglasa Costu.

Ono vela ludi na nete kritizuje Ancelottiho za Xabiho striedanie, pritom podla mna dolezitejsie bolo to ako Zidane zareagoval (vid druhy gol) ... posunul Assensia do stredu medzi linie s tym, ze Carvahal a Marcelo zacali hrat kridelnikov a Ronaldo presiel na utocnika ... poslednych 20min hrali viacmenej 2-1-4-1-2.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
1
1
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » So 15. Apr 2017 18:48:56

1
1
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » So 15. Apr 2017 18:55:45

isco hral úžasne, ak odíde cez leto a nepodpíše nový kontrakt tak najväčšia chyba vedenia realu.... určite si zaslúži viac hrať, dovolím si povedať aj na úkor kroosa
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » So 15. Apr 2017 19:54:00

hral velmi dobre, pravda. myslim ze s nim real predlzi zmluvu. skor ma trapi james, ktory nepodava moc dobre vykony, a nevyzera to s nim velmi ruzovo. uz v zime s nim bola nahnuta situacia, myslim ze to v lete vyeskaluje. stale ale nechapem ze sme za neho dali 80 melonov :(
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » So 15. Apr 2017 22:13:19

tak ak zidane zostane tak chames odíde. je to veľmi dobrý hráč ale v reale miesto nemá. na druhej strane viac priestoru by mal dostavať asensio. ja chápem tých 80m ale skôr som zvedavý kto a za koľko ho kúpi?
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 16. Apr 2017 19:03:35

Obrázok

surprise 8)
chat shit get banned
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 17. Apr 2017 10:11:20

Mourinhovi stale idu mindgames ... najprv pekne vychvali Chelsea ako dobre brania vsetci 11ti hraci a potom spravia toto. Costa bol slusne v pecku v prvom polcase. Ako klobuk dole, vo stvrtok hrat EL a potom v nedelu podat takyto vykon a vynulovat najlepsi tim v lige.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 17. Apr 2017 20:19:47

za mna po case opat raz mourinhova takticka extratrieda. dovolit si takuto zostavu v tomto zapase s rovnakou taktikou, ktora uz raz nevysla (FA cup) - herrera bol tentoraz ovela disciplinovanejsi a hazarda uplne vymazal. a naviac pridal gol a prihravku (mimochodom genialnu). to iste sa da povedat aj o rojovi a baillym, lebo ti mali costu vo vrecku cely zapas.

btw vcera som skusal PL predictor do konca sezony a vyslo mi, ze chelsea vyhra o dva body pred spurs a city, united a liverpool skoncia zhodne na 77 bodoch. v tomto poradi. nehneval by som sa.
chat shit get banned
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 18. Apr 2017 23:33:18

čím skôr prídu videorozhodcovia a technológie, tým lepšie. ak LM vyhrá real alebo barca tak veľká hanba aj keď bayern a psg toho neukázali veľa ale na druhú stranu ani real s barcou....

edit. dnes real po taktickej stránke a v rozostavení pohorel...
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 18. Apr 2017 23:48:12

^Pohorel? Podla mna to bol celkom vyrovnany duel. Raz dominoval Bayern, potom Real, potom znova Bayern, atd.

To, ze to nemala byt cervena pre Vidala je pravda. Mal ju dostat este predtym, ale rozhodca mu dal este sancu. (btw, zlte sa nerozdavaju len za to, ked niekoho sfaulujes bez umyslu hrat loptu- alebo ju proste netrafis, ale aj vtedy ked hraca dohravas, co Vidal dohraval. proste isiel dost tvrdo. a koniec koncov, je to Ancelottiho chyba, mal ho stiahnut ked vedel, ze ma zltu a myslim ze celkom jasne videl, akym sposobom Vidal hra a ze je to len otazka casu).

Na druhu stranu aj Casemiro mal dostat druhu zltu, ci uz po tej penalte alebo v neskorsom priebehu zapasu. Nikto by nemohol povedat nic.
Ronaldov gol na 2:2 bol z ofsajdu, treba vsak pripomenut aj to, ze mu predtym rozhodcovia vzali sancu na skorovanie, ked mu odpiskali ofsajd v ktorom vobec nebol.

Vykony Marcela a Asensia v nadstaveni boli famozne, a pocas riadnej hracej doby zas Isco presvedcil svojimi vykonmi, ze naozaj patri do zakladu. S takou rozvahou rozohraval, ze sa mi nechcelo verit, uplne super
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » St 19. Apr 2017 6:06:13

keby Vidal nedostane kartu, alebo dostane aj Casemiro a neuznaju ten gol z ofsajdu ale daju jeden, by som povedal ze to bol dobry zapas a bol by som spokojny
ale takto je to wtf? samozrejme ze s 10timi hracmi proti realu toho vela nespravis ak mas udrzat skore 40 minut este, navyse po prvom (ofsajdovom) gole sa na to uz vyjebali, lebo vedeli ze to uz nevyrovanju
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » St 19. Apr 2017 9:58:59

no im stacilo dat potom uz len jeden gol aj za stavu 2:2 a postupili by
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 19. Apr 2017 10:12:21

áno pohorel hrali rozostavaním 4-4-2, keď tuším záloha hrala v diamante resp. nehrala. pravá strana bola otvorená tam robben a lahm dostavali až moc priestoru a zas na ľavej strane to nevyzeralo tiež o nič lepšie, kde síce ribery bol pokrytý dobre ale alaba vôbec a ten mal toľko priestoru, že som len čakal kedy padne gól. z toho vyplývalo aj veľké vyťaženie modriča na tej strane a tým spojene 10 minútové pochodovanie na konci prvého polčasu.. nehovoriac o tom že braniť výsledok 0:1 je dosť napiču ako keby sa nepoučili zo semifinále z pred dvoch rokoch
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 19. Apr 2017 10:19:19

Nippie napísal:Na druhu stranu aj Casemiro mal dostat druhu zltu, ci uz po tej penalte alebo v neskorsom priebehu zapasu. Nikto by nemohol povedat nic.
Ronaldov gol na 2:2 bol z ofsajdu, treba vsak pripomenut aj to, ze mu predtym rozhodcovia vzali sancu na skorovanie, ked mu odpiskali ofsajd v ktorom vobec nebol.

Normalne neverim vlastnym ociam co si napisal. O_o
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » St 19. Apr 2017 10:38:26

Co je na tom take neuveritelne Moody?
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 19. Apr 2017 10:42:54

ved to co je za argument ze neodpiskal mu sice gol z ofsajdu, ale predtym mu odpiskal ofsajd a zabranil skorovat?!?

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » St 19. Apr 2017 10:47:40

rozhodcovia podali zly vykon, to co mali odpiskat neodpiskali, a to co odpiskat nemali to odpiskali. cela podstata veci

btw ked ten treti gol realu bol z offside-u, rovnako bol potom aj tento druhy, vlastny gol
[hsimg]http://i.imgur.com/avdE834.jpg[/hsimg]
https://streamable.com/abfr1
https://streamable.com/s1z2z
1
1

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia