Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 04. Apr 2017 23:01:09

[hsimg]https://i.redd.it/fkud7cd8llpy.png[/hsimg]

nevermind, skvely vykon, neviem co chciet viac od hracov, musi to tam uz zacat padat...najma rojo a bailly zahrali uplne genialne (najma ked sa hralo vo formacii 2-4-4 alebo ako to opisat)
chat shit get banned
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 10. Apr 2017 22:50:11

Tipoval som výhru Palace ale až takúto nie...Inak veľmi mi v súčasnom United chýba Zaha, 1 na 1 je veľmi dobrý čo nám podľa mňa stále chýba, škoda že sa u nás nepresadil, alebo ako sa vraj hovorí, bol lenivý
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Po 10. Apr 2017 23:24:19

Here we go...

Arsenal (39) have conceded more Premier League goals than 19th place Middlesbrough (37)
Tottenham have won as many Premier League games in the last nine days (3) as Arsenal have in all of 2017
Arsenal could be unable to overcome Spurs on points as early as April 26th.
Arsenal lose 4 consecutive away league games for the first time under Wenger.
Arsenal fans chant : "Arsene Wenger, we want you to go." Palace fans chant: "Arsene Wenger, we want you to stay."
Arsenal concede at least three goals in four consecutive top flight away matches for the first time since April to September 1929.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 11. Apr 2017 9:52:08

Obrázok
:cry:
chat shit get banned
2
2
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 11. Apr 2017 20:32:30

dortmund - monako sa možno neodohrá, na autobus dortmundu bol spáchaný bombový útok
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Ut 11. Apr 2017 20:50:45

http://newsthump.com/2017/04/11/previously-undiscovered-amazonian-tribe-found-holding-wenger-out-signs/

'a tribal community almost untouched by the outside world, but still suffering after Arsenal’s 3-0 defeat by Crystal Palace.'

lmao, dobre meme sa z toho stalo :cryriver:
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 11. Apr 2017 22:47:24

uz naozaj neviem co by sa muselo stat aby to juventus doma dojebal. ale allegri je ovela lepsi taktik nez emery a ta obrana dnes hrala perfektne.

btw https://www.clippituser.tv/c/wgbnz zlta karta pre mandzukica. dnes bol rozhodca velmi zly
chat shit get banned
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ut 11. Apr 2017 22:51:01

no ja som veľmi zvedavý, ktorý tragéd zamestná enriqueho po jeho prestávke...

k veci, máte najlepší utocny trojzaprah futbalovej historie a nie ste schopní okolo nich postaviť nie ze tím, ale ani pojebanu zalohu... dufam, že toto už neotočia, bo dalsi super im da 10...

a ešte bonbonik,, ak sledujete barcu, tak ste tiež určite nadšení z toho, ako mathieu hral v zakladnej zostave stvrtfinale LM miesto albu... a ked bol striedany, tak azda ešte vacsim drevakom gomesom... enrique sa možno bojí, ze nastane thiago alcantara volume 2, ze ti hraci odidu za maly peniaz ak neodohraju 60 zapasov... (thiagovi chybal jeden zapas aby sa naplnila jeho 80 milionova klauzula, avšak odohral zapasov 59 a šiel za 18 melonov).
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 11. Apr 2017 23:54:23

no dúfam, že zajtra real nedostane debakel, aby boli v lepšej psychickej pohode pred el clasicom lebo to je ''posledný'' kľúčový zápas o titul v la lige a keď už to nepadne ten rok, tak ja už neviem... veľmi by som si prial výhru realu v Mníchove ale skôr to vidím na výsledok zapásu juve - barca
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » St 12. Apr 2017 5:11:31

Obrázok

už aj štvrtý bol z enriqueho v piči...
3
3
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 12. Apr 2017 11:01:26

no ja som zvedavy, ci nakoniec nebude novym trenerom terajsi asistent Unzue, coho sa aj dost obavam, aby neostalo vsetko po starom. Barca nakupila hracov, ktori na to zjavne nemaju + enriqueho (ne)system a katastrofa je na svete. verrattiho by som velmi rad videl v Barcelone.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 12. Apr 2017 11:10:10

toho by asi kazdy rad videl vo svojom time, v lete bude z toho mat este tazku hlavu

pozeram ze barcelona fakt len jedno striedanie pocas zapasu. ked pozeram kto bol na lavicke, mozno sa ani necudujem. kolko z tohoto vysledku bolo tym ze chybal busquets?
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » St 12. Apr 2017 11:20:49

tak to tazko teraz povedat, ale je pravda, ze busquets je klucovy hrac barcelony. ak by hral busquets, tak mascherano by hral v obrane namiesto mathieu, ktory bol tragicky a vystriedany uz po 45 minutach hry. Inak skoda, aj toho zranenia Aleixa Vidala, ten by perfektne zapasoval do systemu 343. albu tiez nechapem, nema dobru sezonu, ale urcite by lepsie zakombinoval s Iniestom ako Mathieu, ktory je tazkopadny jak slon. a myslim, ze proti juventusu vonku mali hrat radsej 433.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » St 12. Apr 2017 21:48:15

masche mal hlavne zasluhu na tych dvoch goloch.... ten druhy dybalov tam sa slušne vykakal vracať a dybala mal naozaj par metrov priestoru pred maschem.. a ten roh? ja chapem osobku, ale ta lopta bola vo vyske ich hlav, nebolo trbea ani vyskočiť, fakt tam mal isť po lopte a nie naťahovať sa s chiellinim (masche tu loptu imho ani nesledoval, len odtlačal protihraca, pritom ju mohol veľmi jednoducho zablokovať). j, busi chybal, ako DM aj tak vymysli genialnejšie krizne pasy ako iniesta či rakitic dokopy za zapas. v lete ak ostane unzue a pridu wack nakupy, tak zase možu poskulovať maximalne tak na copa del rey..

ono je to hratelne a ak messi vymysli zas tolko sanci čo tento zapas s tym, že ich hraci aj premenia, mozu postupiť, ale otazka je, či nejaky fanusik barcy, ktory vidi kde a aky velky je problem/problemy chce, aby postupili..
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 12. Apr 2017 22:51:53

tak real si dokráčal pre víťazstvo, veľmi dobre zvládnutý zápas, čo si však nemôžu povedať rozhodcovia
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 13. Apr 2017 11:36:16

rozhodcovia este horsi ako juve - barca, neuveritelne... neviem, ja by som s vykonom realu nebol az tak spokojny, do nepremenej penalty vidala a cervenej martineza boli totalne nulovi, jedna nebezpecna strela ronalda tusim. az ked stiahol ancelotti xabiho (coz inak nechapem preco zrovna jeho, ale ok) tak dostali volnost v zalohe na kombinaciu, co dovtedy neexistovalo

btw nechapem ancelottiho, ako to robi, ale vytazit z robbena alebo riberyho taketo vykony (najma prvy menovany bol podla mna naozaj vynikajuci vcera) v tomto veku, je neuveritelne
chat shit get banned
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Št 13. Apr 2017 12:07:13

plus benzemova krásna hlavička a neuer, ktorý včera chytal výborne, normálne s otvorenými ústami som pozeral čo on pochytal, ako zas ani bayern nemal nejaké obrovské šance ale to bude tým že real bol stiahnutý dosť vzadu ale myslím po tej červenej, že perfektne ukľudnili hru a využili výhodu o jedného hráča

no to stiahnutie xabixo som tiež nechápal a robben včera perfektne, len ja nechápem, že vždy to isté už robí 10 rokov a furt sa mu to podarí ale včerajšia osobka na neho bola priveľa, akonáhle dostal loptu 3 hráči okolo neho ešte aj ronaldo sa sťahoval dozadu
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 13. Apr 2017 16:01:47

tak skuste vybrat za seba najlepsi tim PL, tu: http://www.bbc.com/sport/football/39590279
[hsimg]http://team-picker.files.bbci.co.uk/premier-league-team-of-the-year-3402c3a8c60eae7243821c08946b3313.jpg[/hsimg]
podla mna na debatu su tam akurat brankar a obrana, tento rok velmi vyrovnane s tym ze pickford dokazal imo zazraky za absolutne otrasnou obranou sunderlandu, valencia je najlepsi hrac MU a divim sa, ake vykony predvadza, absolutne klucovy hrac. mcauley je legenda.
namiesto hazarda sa mozno dal vybrat ibra alebo costa, ale viac sa mi holt pacil eden
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 13. Apr 2017 18:14:07

[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 13. Apr 2017 21:03:49

[hsimg]http://team-picker.files.bbci.co.uk/premier-league-team-of-the-year-501d6fec31d54890a08900111c61e1cd.jpg[/hsimg]
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia