Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 10. Mar 2017 12:19:21

no tri zapasy su viacmenej jasne, nemyslim si ze niektory z favoritov to podceni. a united chelsea sa neodvazim tipovat radsej
chat shit get banned
0
0
6
príspevkov
1
Príspevok Panzar » Pi 10. Mar 2017 12:31:53

Ja len dufam ze Millwall vyhra to je vsetko co chcem. Aj ked mal by som byt viac realista. No ale dat tri PL kluby. Preco nie aj stvrty? :D
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Ut 14. Mar 2017 17:18:46

0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 17. Mar 2017 14:23:11

[hsimg]https://pbs.twimg.com/media/C7HbenQWwAAGVWG.jpg[/hsimg]

[hsimg]https://pbs.twimg.com/media/C7HodIhX4AAlyok.jpg[/hsimg]

thoughts?

zelal som si barcelonu pre leicester, ale aj atletico je pekne a mozno aj hratelne, uvidime. inak spokojnost, budu pekne zapasy v CHL.
EL zatial vsetko podla planu, aj schalke x ajax je presne to co sme si zelali

imo postupia:
atleti (uz by to mohli konecne cele vyhrat), monako (po celkovom skore 17:18), real (50:50 absolutne, carlo bude chciet pomstu), juventus (myslim/dufam ze allegri nespravi rovnaku chybu ako emery)
united, genk, ajax, lyon
chat shit get banned
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Pi 17. Mar 2017 15:03:54

celtu by som ale uplne nepodcenoval, hraju dost dobre /koniec koncov copa del rey hovori tento rok za vsetko/
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Pi 17. Mar 2017 15:08:11

imo postup: atletico, monako, bayern, barca a z EL MU, celta, schalke a lyon
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Pi 17. Mar 2017 18:36:41

atletico monako bayern barca, mu celta schalke lyon

Manchester United EL, Bayern LM
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 17. Mar 2017 18:51:26

United s hentou hrou nedajú titul v EL, Schake vyzerá dobre v LM si absolútne nedokážem tipnúť, žeby konečne Altéti či Juve
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Pi 17. Mar 2017 19:11:56

Toto je program United ak sa dostanu do finale EL, myslim ze ak chcu hrat o rok Ligu majstrov tak cesta vedie prave cez EL, kedze z tolkych zapasov budu riadne unaveni a v tabulke PL sa nevedia posunut ani ked su v plnej energii

[hsimg]https://i.imgur.com/aTMnz8x.jpg[/hsimg]
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » So 18. Mar 2017 8:42:27

https://streamable.com/7wjwh
stary pes, nove triky...
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 18. Mar 2017 15:57:03

stary pes, stare triky
chat shit get banned
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 20. Mar 2017 11:37:15

Jeremy Wilson z Telegraphu, John Cross z Mirroru a Sami Mokbel z Mailu dnes večer hlásí, že Arsene Wenger bude informovat klub o svém úmyslu přijmout dvouletou smlouvu, která mu leží na stole.

No krasne
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 20. Mar 2017 15:43:46

Keď už Wengieho spomínaš. Každopádne tiež si myslím že predlži zmluvu :D ale to už bude pekne v piči, keď sa tam hentak chce nasilu držať

Mourinho came to Chelsea in 2004 and won the league 2005 and 2006. Wenger in 2005 - building the team Ferguson won the league 2007, 2008, 2009 Wenger in 2007, 2008, 2009... still building the team Ancelloti came to Chelsea in 2009 and won the league in 2010. Wenger in 2010... still building the team Roberto Mancini came to Man city in 2010and won the league in 2012. Wenger in 2012... still building the team Pellegrini came to Man city in 2013 and won the league in 2014. Wenger in 2014... still building the team Mourinho came back to Chelsea in 2013 and won the league in 2015. Wenger in 2015... still building the team Claudio Ranieri came to Leicester city in 2015 and won the league in 2016 Wenger in 2016... still building the team Antonio Conte came to Chelsea in 2016 and already taking the EPL by storm until 2017. Wenger in 2017... still building the team Wenger are you building the Ark of Noah?
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
2
2
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Po 20. Mar 2017 21:21:31

Tajne dufam ze Monako a Dortmund si take tri roky udrzia svojich mladikov, aj ked to sa asi nestane :/ bolo by fajn vidiet ako by napriklad sucasne Monako hralo o tri roky
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Ut 21. Mar 2017 10:23:16

Mbappe je druhy Henry, ten v Monacu dlho nevydrzi
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 21. Mar 2017 11:29:03

ja ze to je martial, ci? :)

inac este k arsenalu - chcel som tu napisat nieco dlhsie na tuto temu ale tento clanok to podla mna skvelo zhrnul a odporucam precitat. https://www.theguardian.com/football/20 ... meone-howe

Should Wenger go? The fear his departure could plunge Arsenal into the same sort of fretting that continues to undermine Manchester United three and a half seasons after the departure of Sir Alex Ferguson is real enough, particularly for Arsenal shareholders, who have become used to the income generated by habitual qualification for the Champions League – even if, 13 years after their last league title, there seems ostensibly less to lose.

The three biggest signings have not done as hoped and taken the club to the next level: Alexis Sánchez will surely leave in the summer, Mesut Özil has not signed his contract (although it is far from clear any European club who could afford his wages would want him) and Granit Xhaka has struggled badly. Just as disappointingly, the many young prospects – Theo Walcott, Kieran Gibbs, Francis Coquelin, Calum Chambers, Alex Oxlade-Chamberlain – have stagnated to the point where they are no longer either young or prospects.
chat shit get banned
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Ut 21. Mar 2017 13:36:43

To vazne je nejaka diskusia, ci by mal odist? prosim vas..

Situacia v ktorej sa klub nachadza je alarmujuca, vela ludi si to neuvedomuje, ale ak sa veci radikalne nezmenia, Arsenal caka len pad nizsie a nizsie. Je mi smutno z toho a zaroven sa hanbim za cele vedenie za to, ako sa postavilo k tejto situacii. Dlhe roky ziadne ambicie, len zinkasovat peniaze a tam to konci (pre tych, ktori nevedia o com hovorim nastudujte si dalsie timy, ktore vlastni Stan Kroenke). Neschopnost vyriesit situaciu s Wengerom len svedci o pozicii, ktoru v klube zastava. Jeho kontrakt bude dohodnuty po dohode s vedenim, pripominam, ze Wenger bol jeden z ludi, ktory riadil interview na post sucasneho CEO - Ivana Gazidisa. Wengerova pozicia je neohrozitelna, ved preco aj, ked kazdorocne nema stanovene ciele, len zarobit, co sa samozrejme dari z TV prav a z LM, co bude tento rok a dalsie velky problem.

Slovo fanusika je im ukradnute, ked citam taketo vyjadrenia ide ma jebnut.

Wenger wants to stay, club just working out how to "sell" it. Arsenal genuinely believe that the desire for AW to go is just a vocal minority.
WTF?

Mozno si pomyslite, ze co som to za fanusika, ale uprimne dufam, ze budeme prehravat co sa da. Toto je jediny mozny sposob, ktorym sa veci mozu zmenit, protesty budu prichadzat coraz viac a vo vacsich poctoch, ludia zacnu bojkotovat zapasy - mozno vtedy si vedenie konecne uvedomi, ze treba nieco robit - inac nas vsetkych ako fanusikov Arsenalu cakaju coraz horsie a horsie casy.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 21. Mar 2017 13:59:46

ja uplne rozumiem a som schopny sa stotoznit s nazorom, ze by mal ist co najskor prec. len na druhu stranu, ten priklad united je totalne odstrasujuci. klub dlhodobo na vrchole, ktory po strate svojho dlhorocneho manazera ide tak nejak samospadom (nastastie to vyzera na lepsie casy konecne, ale to je na inu debatu). tiez je treba sa pozriet na to, ze tato sezona je prva po velmi dlhych rokoch, kedy to vyzera ze arsenal nemusi byt v top 4. horsie ako 4. bol arsenal naposledy v 1996, za poslednych 10 rokov bol 4x treti v lige a 1x druhy - co v dobe kedy je liga najtazsia aka kedy bola (pretoze poslednych 10 rokov bola kombinacia ery fergusona a nastup city a chelsea), nie je zanedbatelny uspech. plus 2x FA cup. nazor nech si urobi kazdy sam. kazdopadne je mi to luto lebo arsenal je klub ktory by mal kazdorocne sutazit o titul a uprimne mu to zelam, ci uz s wengerom alebo bez neho.
chat shit get banned
1
1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 21. Mar 2017 17:22:22

Ako ono je pekné že hrajú tú LM, určite, ale prakticky čo z toho? Ako písal daho, ide len o financie, lebo dlhodobejšie nikto neráta s Arsenalom že niečo v tej LM uhrajú. Rok čo rok to je, útok na titul a sezóna končí 4mi miestom ale každý je spoko, lebo budeme hrať LM. Takto skrátka taký tím nemôže fungovať, bez poriadneho úspechu v LM (jedno finále) a žiadneho úspechu pár rokov v PL. Čo ak beriemme do úvahy na to káder jednoducho majú + samozrejme hrajú LM pravidelne, čiže hráči tam chcú hrať. Wenger jednoznačne musí odísť, a musí si to už sám uvedomiť. Skrátka tomu tímu nemá čo dať. Ja beriem zase že po tolkých rokoch nechce odísť v takomto stave a silou mocou chce vyhrať ešte ten titul nejako a ptm skončiť, nech si ho tak pamätajú, ale už len tomu tímu škodí a nech mi nitko nevraví že si sám neuvedomuje. Však aj tento rok majú káder na top2-3 v PL
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 21. Mar 2017 19:11:28

disclaimer nez to niekto zle pochopi ze sa zastavam wengera silou mocou: nezastavam. myslim si ze by pre obe strany bolo lepsie, aby po sezone odisiel.

ale pls, prestanme sa tvarit ze arsenal kazdy rok konci stvrty, uz ma toto drbnute meme prestava bavit (nemyslim teraz na teba ives konkretne, viem ze si to pouzil skor ako recnicky obrat). kazdopadne cisla hovoria, ze priemerna pozicia klubov za poslednych 10 rokov je nasledovna:
man united 2.5
chelsea 3.3
arsenal 3.4
man city 5,1
liverpool 5,3
tottenham 5,5

a za poslednych 5 rokov:
man city 2.0
arsenal 3.2
man united 3.8
tottenham 4.6
chelsea 4.6
liverpool 6.2

arsenal je na tom najstabilnejsie v podstate a este sa zlepsil. jasne, za to sa trofeje nevyhravaju (ale financie ano). arsenal za poslednych 10 rokov vyhral bohuzial len 2x FA cup (a nejake community shieldy ale to asi nikto riesit nebude) a viac trofeji vyhrali za ten cas len united, chelsea a city, coz nie je zly vysledok ak si zoberieme ako narocne je v anglicku vyhrat prakticky akukolvek trofej, ale chapem, ze fanusikom je to malo. problem wengera ale nevidim v tom, ze by vyhraval malo trofeji. skor v tom, ze uz niekolko rokov v lige vyzera ze nevie ako to posunut na vyssi level, a ani naozaj top hraci ako sanchez a ozil tomu nepomohli. skor sa ale bojim toho, ze ani s novym trenerom to nedopadne velmi slavne zo zaciatku. najma vdaka obrovskym ocakavaniam fansukov (vid man united 2013/14).
chat shit get banned
1
1

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia