Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 16. Jan 2017 16:23:30

pri daviesovom gole je krasne vidno, co je s obranou city zle: https://u.nya.is/xdqziw.mp4 namiesto toho aby nejako logicky drzali pozicie, tak clichy bol meter pozadu, yaya skvelo zatienoval a stones s otamendim sa zahrali na kuzely.

nevravim ze s tebou nesuhlasim. niekedy hrac potrebuje spravneho partnera do stoperskej dvojice, aby mal pohodu na lopte a mohol sa rozvijat. typicky pripad luiz. len stones holt prisiel s takou cenou a ocakavaniami, ze neexistuju vyhovorky. na co ti je stoper za 55 mega, ked k nemu potrebujes ineho, specifickeho, lebo inak bude napicu. vsetky top timy maju perfektne zohrate dvojice momentalne (okrem arsenalu, ale tak to vies sam lepsie) a prave toto momentalne pochovava city. a uz to vie holt kazdy tim v PL
chat shit get banned
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Po 16. Jan 2017 18:39:49

Nehovorim, ze specificky typ stopera, mne tam a ani Pepovi podla mna nesedi Otamendi (nema momentalne vela moznosti, za to aj tie experimenty s Kolarovom a pod.), pretoze on nie je ta istota, pri ktorej by vedel Stones najlepsie uplatnit svoje prednosti, posobi strasne chaoticky, pozicne spatne a nie je dobry ani na rozohravke. Navyse tazko Pep chce hrat takuto hru, ked cely ten build-up zacina u brankara, lenze Bravo, ktory bol prave kvoli tomuto kupeny, ma podla mna velmi slabu rozohravku, ktorou privadza obranu pod tlak, potom je to pre nich tazke tvorit ked casto su pressovany uz pri rozohravke. Mangala pojde prec pravdepodobne, na Kompany sa spoliehat neda, cize v lete pridu si myslim 2 stoperi, ja to tipujem na Laporteho, pripadne Koulibaly. Takisto lava obrana by potrebovala niekoho. Tie ocakavania su samozrejme, tak ako to je s kazdym anglickym hracom, a este za take peniaze. Toto je aj jeden z kamenov urazu celeho anglickeho futbalu.

No neviem preco prave si spomenul Arsenal, odkedy prisiel Mustafi, neprehral este zapas (20 z.) a o Koscielnom hovorit netreba. Je to ine ked bol zraneny, a hral miesto neho Gabriel, ktory je si myslim uplne mimo, na prekvapenie ked hra RB posobi vyspelo a vie co ma robit, narozdiel od jeho vykonov na CB. Osobne som dufal, ze by hraval viac Holding, ale tak uvidime. A mas pravdu, posobi chaoticky obcas obrana, ale to su systematicke problemy. Dalsi problem je LB, Monreal je posledny rok uplne mimo, Gibbs bude chciet asi odist. Dufam teda, ze Wenger nepredlzi. Moje male prianie Sarri + Hysaj
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 16. Jan 2017 19:33:07

Mustafi a Koscielny je slaba stoperska dvojica, resp nezohrana? No neviem, ale vsak Daho dal dobry argument... Gibbo je tuto sezonu o lvl vyssie ako Nacho a dufam, ze nepojde prec. Gabriel je podla mna dobry tak na spanielsku ligu, mne sa nepaci vobec a nikde. Najviac chyba ale Cazorla, co je imo klucovy faktor, preco hra Arsenalu vyzera tak ako vyzera.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 16. Jan 2017 19:34:23

suhlasim, tie kraje su tiez katastrofalne. uplne mimo nejaky level, na ktory sme u guardiolu zvyknuti.

arsenal som len kvoli tomu spomenul ze koscielny s mertesackerom sa mi zdalo ze uz boli pekne zohrati, len per sa zranil zrejme na dlhsie a mustafi sa mi nezdal uplne 100% nahrada, ale mozem sa mylit. gabriel mi pride ako prilis horuca hlava na stopera, ani to nevyvazuje inymi dobrymi vlastnostami. monreal mal skvelu minulu sezonu, teraz to opadlo? pocul som aj trochu hejtu na bellerina, ze rychlost super ale v ostatnych hernych cinnostiach zaostava (a naviac ho stale laka barcelona). ale neviem posudit
chat shit get banned
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Po 16. Jan 2017 19:43:18

Mustafi >>> Per v najlepsej forme

J, Nacho minuly rok hviezdil a teraz sa trapi strasne, Gibbs sa mi paci urcite viac tuto sezonu. Bellerin hra super s Walcottom, ked tam je pichnuty Ramsey/OX a pod. tak mu to tak nejde. Do Barcelony vsak snad neprestupi, aj jed urcite by tam hral zaklad na rb
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 17. Jan 2017 23:18:29

Costa uz sa vraj udobril s Contem a zacal zas trenovat s Ackom. V Cine medzicasom zmenili pravidla o pocte cudzincov. Doteraz to udajne bolo 4+1 na zapas, od novej sezony budu strop traja.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 18. Jan 2017 19:59:42

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 19. Jan 2017 13:24:30

Nejaký Džízs došiel spasit Pepika do City :-D :-D
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Št 19. Jan 2017 15:15:46

Ano, lebo utocnik je to co oni potrebuju.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 20. Jan 2017 17:43:32

Nedá mi, musím :D som kukal posledné zápasy Realu a Barcy a smial som sa veľmi čo sa tam deje.

Prvé, zápas Realu so Sevillou, Ronaldo ide kopať penaltičku samzrejme, jeden hráč Seville mu pošlape penaltový bod, hodí mu loptu do chrbta a nič, sudí má v piči, žiadna karta. Za toto musí byť automaticky žltá, nešportové správanie aj jeden aj druhý (myslím že ten čávo aj dostal žltú ale neviem naisto)

Potom zápase s Las Palmas teraz keď video zachytilo Ramosa jak oplul Asapasa myslím (za toto dištanc minimálne 3+ zápasy)

Včera Barcelona, San Sebastian ide rozohrávať štandartku, Messi sa postaví pred exekútora ten rýchlo do neho rozohrá loptu, jasná žltá, zdržovanie pre Messi jak všade na svete, a rozhodca zase nič, bez karty + z tej štandartky odpísal San Sebaastianu asi 2-3metrový neofsajd. A tu nejde o to že sa stane, nech mi nikto nevraví že toto objektívne rozhodca sa môže TAKTO pomýliť.

Jebis, len som sa musel dakde vyjadriť. Sledujete APN? Koho tipujete? Ja som už pred šampionátom tipoval Senegal a ten si to ide pekne, momentálne tam nieje tím čo by ich zrejme vedel poraziť.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Pi 20. Jan 2017 17:53:00

^ Real hral naposledy s Las Palmas 24.9, tak neviem co myslis /popripade daj aj video na toho Ramosa ak mas :( /
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Pi 20. Jan 2017 18:32:53

Ives napísal:Potom zápase s Las Palmas teraz keď video zachytilo Ramosa jak oplul Asapasa myslím (za toto dištanc minimálne 3+ zápasy)

opravím ťa, bolo to v zápase so celtou vigou a možno to rozhodca nevidel, ale so všetkým máš pravdu. Španielski rozhodcovia stoja za veľkú piču a na Slovensku sú lepši (for real)
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 20. Jan 2017 18:44:33

Jasné, bola to Celta Vigo, šak som ešte aj napísal Aspasa, neviem nad čím som rozmýšlal :D som len dneska videl fotky tie vyzerali zaujímavejšie, videá vyzerajú rôzne

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7QyPmy3O0Hk[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IgZRZELuvOQ[/youtube]
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 21. Jan 2017 16:36:56

sorry za doublepost, ale viete mi dať nejakú stránku na fakt dobré streamy? Ide mi hlavne o PL a anglické poháre. Lebo mám asi tri, ale kým nájdem jeden normálny stream čo neseká tak mi to trvá tak polčas
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 21. Jan 2017 17:14:26

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

edit: jebat neodpiskane penalty, slepeho clattenburga a zahodene sance

WAZZA TO TAM NAJEBAL
REKORD
250
KOKOT
https://streamable.com/m4hj6
chat shit get banned
1
1
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 21. Jan 2017 19:53:23

Lloris pekne hori zatial dnes.

0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 21. Jan 2017 19:58:06

Clattenburg sa podla mna boji odpiskat specialne nam penalty aby nedostal nalepku. Ale dnes jedna jasna. Jedna prisnejsia a ten MMA faul na Rasforda som si myslel ze sa mi sníva.

Nekukam to ale Bravo zase 2 strely na branu a 2 goly dostal? To nemoze tam radsej Caballera dat? :-D
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 23. Jan 2017 21:10:39

Mike Dean preradený do Championship, no konečne
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 26. Jan 2017 23:11:02

tak dnes si to zase raz odpískal totálny primitív, španielski rozhodcovia musia cez zimu normálne kúriť výhražnými listami, inak neviem čo s nimi robia.
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 27. Jan 2017 11:21:48

jose opat raz so svojimi "mind games" :D
https://www.facebook.com/guardianfootba ... 185097379/
chat shit get banned
0