Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » St 21. Dec 2016 17:47:11

Neviem ani kam do PL, teoreticky ho nikto na jeho pozíciu nepotrebuje
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 23. Dec 2016 20:41:22

ja keby si mam vybrat do klubu (united teda takeho hraca momentalne nepotrebuju, ale ak by nahodou) niekoho na tuto poziciu, radsej by som kupill draxlera. ktory je na tom v podstate podobne a tiez niekam odide v januari. asi do PSG
chat shit get banned
1
1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 23. Dec 2016 21:29:46

No už aj odišiel k Parížanom (99percent) :D ako Draxler je šikovný hráč, ale čo som tak čítal jak upadol vo Wolfsburgu, tak že je kvalitne namyslený a netímový
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Po 26. Dec 2016 18:24:39

0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 26. Dec 2016 20:52:50

12 vyhier v rade, v dalsom zapase uz aj Costa bude rdy, mozno fakt padne ten rekord. 8-D
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 02. Jan 2017 17:31:10

Nemôžem si pomôcť, ale keď prestupoval Bravo do City, som tu čítal jaká to je škoda pre Barcu, že lepší z ich dvojice odchádza a podobne, ale podla mňa im City spravilo obrovskú službu. Však čo ho sledujem túto polku sezóny v PL, tak to je random priemerný brankár čo nechytí snáď nič navyše :D nerozumiem jak môže mať tím ako Barca stále takto slabých gólmanov
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 02. Jan 2017 18:34:11

oproti Hartovi je dost slabucky brankar.

ta cervena pre west ham, to je nejaky vtip? viete mi to niekto zdovodnit ze preco akoze sa to udialo, lebo nech pozeram jak pozeram, nejak mi to nesedi.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 02. Jan 2017 23:09:00

Žltá jasna. Trosku sa to ale vyrovnalo po tých krivdach aj z neuznanych golov a podobne. Vyplakavat netreba. Snad sa nebojis :D
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 03. Jan 2017 9:27:48

ale veľmi sa mi ľúbi aká kritika sa zniesla na toho kokotka deana

btw. inak čo hovoríte na guardiolu zatiaľ? polka sezóny za nami tak snáď sa dá už niečo hodnotiť
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 03. Jan 2017 10:32:27

Moody napísal:ta cervena pre west ham, to je nejaky vtip? viete mi to niekto zdovodnit ze preco akoze sa to udialo, lebo nech pozeram jak pozeram, nejak mi to nesedi.

bo Jones sa začal točiť na zemi ešte, Feghouli nie, úplne verím tomu že keby začal simulovať aj on, tak by mu červenú nedal. Ale Dean je dlhodobo najhorší rozhodca v PL, stačí sa pozrieť len zápas dozadu jak dojebal Soton keď hrali proti jeho sliepkam

ku Guardialovi, som rád že sa mu takto "darí". Konečne pocítil kvalitnú ligu a je na ňom úplne vidieť že na to nieje zvyknutý. Ale som zvedavý čo s tým City urobí, troška ma mrzí len že má znova nekonečný rozpočet, čiže ak neyhrá tento či budúci rok ligu či LM, bude to dosť sklamanie
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 03. Jan 2017 11:46:20

ako cervena to nebola, to je snad jasne, ale obvinovat jonesa zo simulovania mi pride trochu kratkozrake, ferghouli ho trafil. na deanovi sa zhodneme

guardiola musi vyriesit obranu. kompany je uz takmer odpisany, stones tiez zatial vela vody nenamutil, kolarov a otamendi oukej. ale toto nie su stoperi co by mali byt zakladnym kamenom timu. nehovoriac o krajnych - sagna, clichy a zabaleta? to nie je guardiolov standard.
a ked uz vpredu a v strede pola nieco funguje, dojebu mu to aguero nezmyselnym vylucenim a fernandinho tretou (wtf) cervenou v tejto sezone. na tom time je este vela roboty. to ze sa uchylil k yayovi je jasnym znakom isteho zufalstva z jeho strany
chat shit get banned
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ut 03. Jan 2017 19:43:28

Bravo je skvelý brankár, teda aspoň bol.. Všade kde chytal si ho zapamätali a v barce bol famozny, nesledujem ho v city vobec, takže nvm ako tam hra no
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 03. Jan 2017 22:39:59

co ten Arsenal dnes? Obrat ako z velkej knihy?

0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » St 04. Jan 2017 9:38:19

Aky obrat? Len remiza. Cervena karta podla mna prísna. Bournemouth hra dobre, zasluzili si vyhrat. Za to Arsenal zase straca dych. Som zvedavy ci si po sezone udrzi Ozila a Sancheza, kedze im koncia kontratky a ich platy su na urovni minimalne polovice napr. Hazarda a vsetci vieme ze nikdy nedokázali zaplatit dobrého hraca na urovni špičky PL
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 04. Jan 2017 10:00:16

fanboy napísal:Bravo je skvelý brankár, teda aspoň bol.. Všade kde chytal si ho zapamätali a v barce bol famozny, nesledujem ho v city vobec, takže nvm ako tam hra no

v city si ho zatial pamataju vdaka tomu ako krasne vie podbehnut center
chat shit get banned
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 04. Jan 2017 13:24:04

fanboy napísal:Bravo je skvelý brankár, teda aspoň bol.. Všade kde chytal si ho zapamätali a v barce bol famozny, nesledujem ho v city vobec, takže nvm ako tam hra no

ja si ešte pamätám ako chytal za sociedad ale to bolo také že dobrý zákrok striedal prúser a keď už chytal za barcu to už som ho nijak nesledoval takže tam už mohol chytať skvelo, ale ľudia hovorili, že aj Valdes chytal skvelo pritom to je slabučký brankár
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 04. Jan 2017 16:00:28

z 3:0 na 3:3 je podla mna celkom slusny obrat.

Anon januar bude asi pre viac muzstiet kriticky, zacina africky pohar a odchadza kopec hracov.

0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » St 04. Jan 2017 21:53:29

Obrat to pre mna nieje. Lebo 1 bod je v súčasnosti pre arsenal to iste ako nula.

Inak Real ma cez leto na prestupy ban? Bude musiet teraz nakupovat?
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » St 04. Jan 2017 22:08:34

teraz v zime ma ban, v lete uz moze
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 05. Jan 2017 8:22:15

Diky.

Sliepky vcera parádny výkon. Jedinu podstatnú vec co mala Chelsea urobit. To co urobil Mourinho...odstavit Eriksena a inak by to vyzeralo. Ale aspon sa to trocha zdramatizovalo.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia