Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 07. Apr 2016 7:10:28

Nippie tvojou dlhodobou negatívnou karmou nezakryjes to ze si zakomplexovany... ;-) Krivé slovo clovek nemoze napísať na baleťákou...
1
1
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Št 07. Apr 2016 18:00:17

je zbytočné ti niečo hovoriť, nebavi ma to a od toho su tu už asi iní, tak reagujem aspoň takto, nazvime to že symbolicky. v každom pripade, zapneš zapas v 60minute a ideš to hodnotiť, že vyplakavanie a podobne? to je komentár hodný 10ročných detí pod článkami/fotkami na fB

ine ako krive slovo si na real myslim ešte ani nepovedal, takže zakomplexovanosť je skôr tvoja parketa. ale teší ma že ťa to jebe. a hlavne sa tu neopúšťaj prosim, ked ti vadí že niekto nesuhlasi s tvojim nazorom tak ho sem proste nepíš, je to jednoduche //dlhodobe= 2x - karma lol
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Št 07. Apr 2016 18:26:47

Čo ti poviem, máš krátku pamäť ;)

Terry je frajer, takto by to mohlo vypadať!
Obrázok
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 07. Apr 2016 19:00:42

right back chris smalling zabil
chat shit get banned
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Št 07. Apr 2016 19:32:11

celkom suhlasim az na toho smallinga, lol, velka skoda je, ze nema sa tam kde zmestit Ozil, ale zas koho vyskrtnut..

velky pan
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 07. Apr 2016 21:35:24

Patro napísal:edit. neviem ako real hrál ale prehrať 2:0 po vyhratom zápase s barcou.... aspoň vieme kde je chyba

to si tu fakt niekto nebol vedomý toho, že viac než real ten zapas vyhral, ho prehrala barcelona? real fakt nehral dobre v sobotu lol, keby bolo zase 4:0, nebolo by to prekvapenie, barca to totalne vypustila a mala piči, vid druhy polčas s atletmi kde tlačili do betonu nadherne.. ked chcu, da sa... najprijemnejší super stvrtfinalovy bude nakoniec pre real pohromou lol...
1
1
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Št 07. Apr 2016 21:49:12

fanboy ty vies ze ja niesom fan realu (som jeden z poslednych co by ich obhajoval) , ale musi ti byt jasne ze doma to bude tak 4+:1 ... samozrejme ze postupia aj ked prvy zapas prehrali... nedovolia si vypadnut...
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 08. Apr 2016 8:26:37

takze barcelona vypustila el clasico lebo ho mala v pici, rozumiem tomu spravne?

to su uz ake kokotiny toto ty vole, ja som myslel ze uz dalej sa neda ist, ale tu sa ocividne stale posuvaju levely
chat shit get banned
7
7
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Pi 08. Apr 2016 20:10:21

ja netvrdím, že sa nepodpísala unava alebo že im nešlo všetko podla predstav, ale za tie roky sledovania toho tímu už viem, ako funguje ich motivacia a system hry po polčase, kedy vypinajú a maju piči a ta ich hra na risk, kedy vyhravaju a potom zapas nemaju problem dohravať aj cely polčas, ak ich čaka doležite stretnutie.... toto bol dalsi krasny priklad, kedy si sami prehrali zapas, v ktorom super nebol prvy polčas lepši a mohli zase spraviť uzasny vysledok... pokojne si mysli, že je to kokotina, ale takto ten tím funguje už dlhe roky a v lige je to tak často, thats all
-1
-1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 08. Apr 2016 23:49:49

Neexistuje tím čo vypustí derby zápas! Aj keby hrali finále LM na druhý deň.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 09. Apr 2016 13:26:23

fanboy napísal:ja netvrdím, že sa nepodpísala unava alebo že im nešlo všetko podla predstav, ale za tie roky sledovania toho tímu už viem, ako funguje ich motivacia a system hry po polčase, kedy vypinajú a maju piči a ta ich hra na risk, kedy vyhravaju a potom zapas nemaju problem dohravať aj cely polčas, ak ich čaka doležite stretnutie.... toto bol dalsi krasny priklad, kedy si sami prehrali zapas, v ktorom super nebol prvy polčas lepši a mohli zase spraviť uzasny vysledok... pokojne si mysli, že je to kokotina, ale takto ten tím funguje už dlhe roky a v lige je to tak často, thats all

alebo len jednoducho nevies zniest fakt ze real zvladol ten zapas takticky ovela lepsie a vyhral
chat shit get banned
1
1
931
príspevkov
69
Príspevok daho » So 09. Apr 2016 14:57:30

WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT WENGER OUT
1
1
249
príspevkov
26
Príspevok The Black Mamba » So 09. Apr 2016 18:30:34

C. Ronaldo is the 1st player in history to score 30+ league goals in six consecutive seasons.
Vsak ale slaby je no. . . .
1
1
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 09. Apr 2016 21:28:21

anon napísal:
fanboy napísal:ja netvrdím, že sa nepodpísala unava alebo že im nešlo všetko podla predstav, ale za tie roky sledovania toho tímu už viem, ako funguje ich motivacia a system hry po polčase, kedy vypinajú a maju piči a ta ich hra na risk, kedy vyhravaju a potom zapas nemaju problem dohravať aj cely polčas, ak ich čaka doležite stretnutie.... toto bol dalsi krasny priklad, kedy si sami prehrali zapas, v ktorom super nebol prvy polčas lepši a mohli zase spraviť uzasny vysledok... pokojne si mysli, že je to kokotina, ale takto ten tím funguje už dlhe roky a v lige je to tak často, thats all

alebo len jednoducho nevies zniest fakt ze real zvladol ten zapas takticky ovela lepsie a vyhral

alebo sa mysliš... ježiš, ja ti vravím ako to hraju xy poslednych rokov, evidetnne im už dochadza dych, no clasico si proste odjebali sami, viem uznať kvality supera, ale real jednoducho nezahral nejak vyrazne dobre, to je všetko, čo som tym chcel povedať, že keby barca fakt chcela a mali to hraci a trener v hlavičkach inak, pokojne by to vyhrali...

akože zaslužene real bral 3 body, barca si nezaslužila vyhrať po tom, čo previedli..
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » So 09. Apr 2016 22:45:59

Pokojne...hmm nemohol si povedat ze vypustia aj dnes? By som si podal :-)
4
4
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » So 09. Apr 2016 22:57:07

:D preto barca ani poriadne nevedela prejsť cez zálohu :D
a dnes tiež vypustili :DD do piči :D
0
0
Jimbo je pan
277
príspevkov
10
Príspevok Typektrošku » Ne 10. Apr 2016 16:34:27

tak čo myslite , dokope to leicester ?
edit/ skuste aj niečo ine rozoberať ako len barcu real a rozhodcov :)
[hsimg]https://33.media.tumblr.com/f9fe79cff6a3e5810bd7a4d4b00d3477/tumblr_n6gnihnTd71r9cegso1_500.gif[/hsimg]
možem jeeeebať tu stoku
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ne 10. Apr 2016 16:42:25

tak leicester aj totenham čaká ťažký program ale veľmi podobných súperov majú. ale ak dnes totenham zakopne tak titul ma istý leicester.
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Ne 10. Apr 2016 17:28:27

[hsimg]http://i.imgur.com/0R7TWJ9.jpg[/hsimg]
1
1
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 10. Apr 2016 17:53:00

Patro napísal:tak leicester aj totenham čaká ťažký program ale veľmi podobných súperov majú. ale ak dnes totenham zakopne tak titul ma istý leicester.

ale toto nie je la liga. ani pat kol pred koncom nie je nic iste, aj keby tottenham prehra
chat shit get banned
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia