Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » St 02. Mar 2016 23:37:41

bracho... neexistuje... nemaju "stastie" v klucovych zapasoch... to im vzdy chybalo... nevyhraju
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 03. Mar 2016 1:01:03

Arsenal fakt ne

In 2008 they were 5 points clear of Manchester United with 12 games left, then they drew 2-2 with Birmingham (where Galas sat on the pitch like a baby) and everything collapsed.
In 2010 they were top of the table with seven matches to play, but won only two of those games and finished third.
In 2011 they were challenging United but drew 4-4 with Newcastle (after leading 4-0) and went from 2nd to finishing 4th.
Two seasons ago Arsenal were top in February but lost 5-1 to Liverpool and again finished 4th.

e// Klopp je velky frajer :D https://streamable.com/gtba
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 03. Mar 2016 18:38:30

asi zartujes ze United si zasluzia titul...
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 03. Mar 2016 20:03:04

to tu niekto tvrdil?
chat shit get banned
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 03. Mar 2016 22:55:09

messi prenechal už asi 5 penalt v tejto sezone, luisovi dve, nedal ani jednu, neymarovi 3 nedal ani jednu tiež... mohol dať hattrick, prenechal priamy kop,ptm penclu... nak jebe na to :D lucho ešte vravi že ho netrapia tie penalty, ale to je extremna hanba jak to kopu...
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 03. Mar 2016 22:57:48

FC Barcelona set a new Spanish record by remaining unbeaten in 35 matches in all competitions. Real Madrid had a run of 34 from 1988-89.

zajtra aj v tvojich novinach... :D
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 04. Mar 2016 13:30:50

Včera to ale chcel prenechať Neymarovi ale dobehol Luisitu a mu zobral loptu (zrejme chce velmi byt najlepsi strelec La Ligy). Ale fakt vidno ze jemu su tie rekordy osobne u prdele. Keby Real vyhraval jednoznacne a Benzema ci Bale by mali 2goly a Ronaldo ani jeden, tak v 88minute by k penalte nepustil nikoho a este by ju aj oslavil svojim stylom. Messi krasne prenechal idealnu standartku Neymovi (skoda brvna) a aj naslednu penalta, vsak on si ten hattrick da z hry :D naozaj uzasny hrac. Skoda len ze ked hrali proti 10tim (nasledne proti 9tim) tak casto si len vzadu nahravali a tahali ten zapas. Taky tim by mal byt len na polke supera a tlacit do nich (take ze ich setrili ani nehovorte). Btw aka je buducnost Mascherana? Bo na tom stoperovi je hrozny a svoj post zrejme hravat nebude.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Pi 04. Mar 2016 15:19:09

oni nešetrili ich, ale seba... majú dvakrát viac odohranch zápasov ako napríklad arsenal v tomto roku a slabu lavičku, barca nikdy nehrala do 90 minuty naplno, teda aspon nie posledne roky... messi j, klasika, ale neymarove dva mesiace jebe, straca lopty, sepči, ked ma nahrať nenahra, ked ma ist sam, tak nezmyselne brzdi a hlada spolhrača, nedava velke sance atd... dva mesiace už..

masch ostane určite, po piquem najlepši stoper (šak aj ma konkurenciu, že)... ale velke zapasy mu idu, vacsina zapasov mu ide,
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Pi 04. Mar 2016 18:19:45

Suhlas s fanboyom, aj ked ja by som sa necudoval, keby Mascherano isiel za Guardiolom do City. Vyzera to tak, ze Barca sa v lete klepne po vrecku a pride nejaky obranca (Laporte, Marquinhos?)
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 05. Mar 2016 13:42:20

keby došiel marquinhos tak seriozne oslavujem, ešte verattii a a a zobudim sa... ešte stale sa ale nepodpisala zmluva s qatarom. Som zvedavý, ako to dopadne.
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » So 05. Mar 2016 20:08:04

Ramsey dnes skoroval :(
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » So 05. Mar 2016 20:12:41

a este aky krasny, to bude niekto velmi znamy :?
0
0
Jimbo je pan
277
príspevkov
10
Príspevok Typektrošku » Ne 06. Mar 2016 16:03:18

[hsimg]https://33.media.tumblr.com/f9fe79cff6a3e5810bd7a4d4b00d3477/tumblr_n6gnihnTd71r9cegso1_500.gif[/hsimg]
možem jeeeebať tu stoku
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ne 06. Mar 2016 17:26:11

imo leicester sa ešte zosype pred koncom súťaže a totenham vyhrá, tretí city a arsenal ale @ives ako hrá pool pod kloppom?

btw. ronaldo druhý najlepší strelec la ligy po messim a najrýchlejšie nastrieľal 350 gólov s klubom, stačilo mu 335 zápasov
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 06. Mar 2016 19:23:59

O co tam Pepkovi islo?

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ne 06. Mar 2016 19:41:09

Kimmich mal pred mesiacom len 21 rokov, je to obrovsky talent a vcera proti Dortmundu bol najlepsim hracom Bayernu. Ludia nakladaju Pepovi za hento, ale on to vobec nemyslel v zlom preboha, chcel mu okamzite len vysvetlit chyby, ktorych sa dopustil a aby bol v buducnosti world class hrac. Je to jeho sposob, ale prave preto patri k najlepsim trenerom, lebo ma k tym hracom zvlastny vztah.

Guardiola on Kimmich: "I love this kid. He has absolutely everything. He wants to learn, has passion. He can do whatever he wants."

e// Kimmich je DM/CM, proti Dortmundu a aj proti Juve bol ale nuteny hrat stopera
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 06. Mar 2016 20:22:27

Patro napísal:@ives ako hrá pool pod kloppom?

Určite lepšie, nieje to stereotyp a nuda hlavne, dosť vysoko pressujú a snažia sa hrať kombinačný futbal. Samozrejme nie furt to je ono, ale tak musí pracovať s kádrom čo dostal (+ kopec zranení) takže tak či tak to je na skvelej ceste. Sa teším na letné prestupové obdobie
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 06. Mar 2016 20:59:20

MarkY napísal:ale prave preto patri k najlepsim trenerom, lebo ma k tym hracom zvlastny vztah

zaujimave, ja som prave nedavno cital vyjadrenie niekoho, uz neviem ani koho vlastne, ze pep je sice absolutny magor do futbalu co sa taktiky tyka a rozumie tomu lepsie nez ktokolvek iny, ale v player-managemente ma velke rezervy
chat shit get banned
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 06. Mar 2016 21:20:16

to mohol aj ibrahimovic povedat
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ut 08. Mar 2016 21:07:47

Fans Realu, čo bude s Kovačičom? Je zranený či nehráva kvôli konkurencii len? Cez leto pravdepodobne odchod, či? Celkovo ten prestup bol asi najviac zbytočný.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia