Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » So 19. Sep 2015 19:51:14

482 - Arsenal have now failed to score in their last 482 minutes of Premier League football against Chelsea.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 19. Sep 2015 19:57:52

[hsimg]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12027726_1584597031580507_8246494343200188052_n.jpg?oh=cbe31a17786ce2880b049fb42ca9cd5f&oe=56A26C84[/hsimg]
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
931
príspevkov
69
Príspevok daho » So 19. Sep 2015 19:59:46

vy ste absolutne bez hanby..ale ze ma to prekvapuje
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » So 19. Sep 2015 20:54:59

aha cize kvoli tomu ze Costa je kokot napises "chod do pice cela chelsea"? ale ze ma to prekvapuje
1
1
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » So 19. Sep 2015 21:07:41

MarkY napísal:aha cize kvoli tomu ze Costa je kokot napises "chod do pice cela chelsea"? ale ze ma to prekvapuje

že si si za tie roky ešte nezvykol jak každy kydá na chelsea, pritom ona drži anglický futbal nad hladinou,keby niet jej PL by mala taky koeficient že LM by nehralo ani City ani United a ani Arsenal....závidia z princípu nevidia :D

ku Costovi, asi vam nedošlo že všetko čo sa udeje na ihrisku,zostáva na ihrisku..Možno že je za kokota na ihrisku, ale v skutočnosti je to veľmi dobrý človek takže ľudia ktory mu nadavaju do kokotov su asi sami kokoti...Proste ma štyl na ihrisku ktorého sa drží a ktorý mu vychádza :) Neobhajujem ho, tiež sa mi to nepáči ale stále lepši ako Torres 8-)
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » So 19. Sep 2015 21:10:29

No ale Costu obranovat naozaj netreba, hento jeho spravanie na ihrisku je neospravedlnitelne a je najvacsim hajzlom na ihrisku v top 5 ligach minimalne
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » So 19. Sep 2015 21:14:27

tak ale keby si maš vybrat či Costa alebo Walcott/Giroud koho si vyberieš?

inak dnes na digi sport v študiu Šebo poznamenal, že možno je jeho správanie také kvôli tomu že v porovnaní so Sanchezom napr. ho nevychoval klub v ktorom je dodržiavanie pravidiel,moralky,vychova atd. velmi dôležite...Ved Costa hral dedinsky futbal ani neviem v ktorej lige a na vrcholovy futbal sa dostal kedy? 2-3 roky dozadu?
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » So 19. Sep 2015 21:17:37

Tak keby som trener Chelsea tak mam dostatok financii aby som si nemusel vyberat medzi hentymi tromi hracmi. Strelec je vyborny, ale od konca minulej sezony az do dnesneho dna sa viac zameriava na rozne sarvatky ako na svoj vykon...
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 19. Sep 2015 21:42:19

"Diego Costa nevyrůstal pod dohledem odborníků ve fotbalových akademiích, až do svých 16 let hrál fotbal na betoně ulic brazilského města Lagarto[14], kde více než pravidla platily ostré lokty, nadávky a strkanice. Část z toho mu zůstala v repertoáru, na trávníku bojuje dravě za svůj tým, neuhýbá ze soubojů. Dokáže také obráncům znepříjemnit jejich úlohu, občas jim „přebrousí“ kolíky kopaček holeně, nevyhne se ležícímu hráči a šlápne na něj."

to je to iste ako Tyson, cim netvrdim ze je to ok, len konstatujem.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » So 19. Sep 2015 22:28:20

Kucka zatial velmi dobre v Milane. Prave teraz dal asistenciu a Milano vedie 3:2. Celkovo posledne 2 zapasy dobry vykon a fans Milana su velmi milo prekvapeni.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
811
príspevkov
43
Príspevok dfq » So 19. Sep 2015 23:02:59

Dufam ze kuckovy sa bude darit a fanusikovia si ho oblubia, prajem mu to. A Costa je skvely, rozhodca je tam nato aby ked je nieco moc, hraca vylucil. Kto narieka pri futbale nech ide hrat balet, skor mi vadi simulovanie a hadzanie sa ozem.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » So 19. Sep 2015 23:03:43

http://www.101greatgoals.com/blog/after ... and-video/

dneska ide karta, dejú sa najväčšie veci....
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 20. Sep 2015 11:11:23

fanboy napísal:šoa viem, costa to an červenu nemal

fanboy napísal:tak costa odzadu vyfackoval koscielneho, dvakrát

vážne, môže toto niekto? Odborník na pohladanie
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
last.fm/user/pankii
107
príspevkov
4
Príspevok panky » Ne 20. Sep 2015 12:32:41

dfq napísal:A Costa je skvely, rozhodca je tam nato aby ked je nieco moc, hraca vylucil. Kto narieka pri futbale nech ide hrat balet, skor mi vadi simulovanie a hadzanie sa ozem.

chlapce ty si jasny ... :roll:
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Ne 20. Sep 2015 12:49:43

Costa je momentálne asi najväčšia špina, ktorá behá po trávnikoch a to nepíšem len preto, čo včera predvádzal proti Arsenalu. Nemal som ho rád už v Atleticu a výroky niektorých tu, sú tiež na nezaplatenie. Pekne od niektorých fans Chelsea, že tiež uznajú, že je to dement
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 20. Sep 2015 13:30:24

Ives napísal:
fanboy napísal:šoa viem, costa to an červenu nemal

fanboy napísal:tak costa odzadu vyfackoval koscielneho, dvakrát

vážne, môže toto niekto? Odborník na pohladanie

už sa zmenilo na kartovanie, červené sa dávajú naozaj už len výnimočne.. aj ked to neschvaľujem, rozhodcovia nemaju jeden meter ani v zápasoch, nie to ešte v ligách... ja by som mu jednoducho za to červenu nedal, razne napomenul a žltu, neubližil mu, len mu prešiel rukami cez tvar, to je costa, ta jeho vybusna povaha, šak on by nedohral kazdy druhy zapas a nikdy by sa aj tak nezmenil,,, to je jak dávať žlté ronaldovi vkuse ked vypičuje rozhodcu ked mu neodpíska penaltu.. ani to nie je športové správanie .. costa je kokot, slota by to vysvetlil, ako ho všetci berieme..
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 20. Sep 2015 13:36:37

ty jednoducho nemas argumenty a je to cimdalej tym smiesnejsie
"zmenilo sa kartovanie"
"neublizil mu"
"LEN MU PRESIEL RUKAMI CEZ TVAR"
:lol: :lol: :lol:
toto uz je extremne smiesne co ty tu vypisujes. za ruku do tvare sa jednoducho vzdy dava cervena. koniec debaty
chat shit get banned
2
2
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 20. Sep 2015 20:13:34

nie, ja vravím že proste ja by som mu ju nedal, mne je jedno však ako to dopadlo/dopadne, je to ina liga :))) .. za ruku do tvare sa dáva vždy? eh, možno to je v pravidlách, no nefunguje to tak..
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 20. Sep 2015 20:19:23

neviem o com sa tu vlastne bavime, aj keby dostane len zltu stacilo by to, pretoze by dostal druhu za gabriela, cervena, dovidenia. je to tak v pravidlach, a v EPL to tak vo velkej vacsine aj funguje, wtf
chat shit get banned
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Po 21. Sep 2015 7:33:31

Len tak pre srandu :-D
Sergio Aguero - 1 goal in 6 matches
Diego Costa - 1 goal in 6 matches
Eden Hazard - 1 goal in 6 matches