Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
zlizala mi z kokota mascarpone
704
príspevkov
108
Príspevok ChallesRager » So 21. Feb 2015 18:14:26

LVG out!!
Cudi is gonna be an urban myth in the future. Like in the year 2150, people are gonna tell passed down stories of how much of the fucking shit Cudi is. I'm honored to be apart of it now.
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » So 21. Feb 2015 18:19:24

tak dnešny zapas ma uplne dorazil....a už vidim že sa zase bude preberat len chelsea a na toho debilka ktory zlomil skoro Maticovi nohu sa nai nepozru...som zvedavy prečo FA neda jemu dodatočny trest.....FUCK FA
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » So 21. Feb 2015 18:21:15

ved mu tu nohu skoro rozslapol, 2 penalty nikde proste dnes skvely vykon rozhodcu
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 21. Feb 2015 19:03:52

hento keby urobil Branovi taky slapak, tak by mu hlavu odtrhol, moze byt rad ze Matic zareagoval ako zareagoval. dve neodpiskane JASNE penalty, to ani nebudem riesit dalej...
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » So 21. Feb 2015 19:49:39

Zápas som nevidel, tak nevím, ale henten zákrok určite mal pískať na žltú, keby to odpískal tak by zrejme Matič ani nevyletel, sudí ten moment nezvládol, ktovie ale či ho FA potrestá, však sudí ten zákrok videl a nepotrestal ho, takže aj v záznamoch o zápase to tak bude zrejme. A zase zákrok na červenú to nebol, tak trest asi nedostane.

btw, City hrajú dneska perfektne, ale obrana Newcastle im to moc nesťažuje
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » So 21. Feb 2015 20:36:45

jasne ze za tamten zakrok mala byt cervena, druha vec je ta ze matic reagoval ako keby bol naraz mentalne retardovany, na coz si musi futbalista jeho kvalit dat proste pozor
chat shit get banned
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 21. Feb 2015 22:40:45

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7fBOwNa62hA#t=15[/youtube]

*grin* *grin* *grin*

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 22. Feb 2015 12:04:16

Pekne, pekne.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Rh3C7R39ayc[/youtube]
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
96
príspevkov
14
Príspevok cipoo » Ne 22. Feb 2015 14:22:10

[hsimg]https://pbs.twimg.com/media/B-cRHQdIUAAyw95.jpg[/hsimg]

Jj kampan proti chelsea urcite:/ neviem komu preslo viac cervenych ako chelsea tento rocnik
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » Ne 22. Feb 2015 14:41:15

jj a polka z toho neni na červenu pan mudrc..keby si dal aspon gifka kde to je jasne vidiet a nie obrazky
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ne 22. Feb 2015 14:42:13

Arsenal sa konecne dostane pred stvrte miesto a uz vyskakujete :P ved Costa dostal 3-zapasovu stopku, k hentomu ako zakryva Skrtelovi oci ti mam co povedat? Super, dostal by zltu kartu za ruku v tvari a neskutocne by to ovplyvnilo zapas, urcite viac ako 11 neodpiskanych jedenastok.

e: Inak Gary Neville je velkym fanusikov Chelsea alebo co?:D Ved v Sky Sports ked robia rozne analyzy zapasu tak napriklad bol proti Costovej stopke na tri zapasy za tie slapaky, rovnako aj Henry, teraz sa napriklad vyjadril ze Maticovi by mali stiahnut cervenu kartu a podobne.

e2: tu je napriklad Costa vs Zabaleta, za co mal dostat Costa cervenu? Ze ho Zabaleta fauloval, potom sa ho snazil objimat ci co tak sa Diego vytrhol u jeho ruk? Lol, El Clasico by sa potom nikdy nedohralo
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=adiez2huIZ0[/youtube]
Naposledy upravil/-a MarkY v Ne 22. Feb 2015 14:55:35, upravené celkom 2 krát.
0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » Ne 22. Feb 2015 14:49:16

nabuduce radsej zajdi vyniest smeti ako by si tu mal postnut taku kokotinu
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 22. Feb 2015 14:54:11

nerad, ale suhlasim. ved v podstate vsetko okrem toho zabaletu na obrazku je na cervenu. prepac marky, aj ruka v ksichte skrtela. to je podla mna uplne jasne. za ten slapak by som mu dal kludne viac. to ze nieco hovori gary neville je sice pekne, ale este to neznamena ze je to pravda.

podme si otvorene povedat ze uroven rozhodcov v EPL je katastrofalna. ale kampan proti urcitemu timu? musi jebat uz fakt
chat shit get banned
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ne 22. Feb 2015 14:56:55

To s tym Garym nebolo k tomu cipovmu obrazku, len ma to zaujalo, ze ma taketo nazory. A ved najdite gifka/videa k tym zakrokom a kludne vam to uznam, ale podla hentoho sudit...Len zo vcera tu vie clovek dat 4 gifka (dve som uz daval), ako rozhodca poskodil Chelsea, a vy tu za cely rocnik PL hodite 9 fotiek, ktore sice vyzeraju zle, ale video ukaze vzdy viac.

e: http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... -card.html

e2: okej zacnem ja, idem zlava doprava, 3- jasna cervena okej, 4- costa dostal trojzapasovu stopku cize nechapem preco to tam je, 5- max zlta karta, ved ruka v tvari preboha, jaka cervena, to potom podla tejto logiky mal dostat CK aj skrtel napriklad tu https://www.youtube.com/watch?v=vGcLB9yLuqY, 5- absolutne nic, costa faulovany, vytrhol sa z ruk zabaletu, spravne rozhodnutie, , dalsie cisla si nepametam ani neviem najst
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ne 22. Feb 2015 16:14:13

ChallesRager napísal:LVG out!!

nepozeral som ale vraj prejav nebol zlý, každopádne som to napísal už pred 2 týždňami
0
0
96
príspevkov
14
Príspevok cipoo » Ne 22. Feb 2015 16:22:36

ja som sa zle vyjadril, jasne vsak je tam aj costa co dostal stopku etc..to nieje obrazok cervenych kariet..skor som chcel stym obrazkom poukazat na to ze sa jeden takyto zakrok stane Chelsea a uz tu mame neviem ake spiknutia, fuck FA, murko place etc. ale pritom iba samotna Chelsea spravila za sezonu niekolko takych zakrokov ako bolo na matica a poho im to preslo,,..seci boli ticho, nehovoriac o Mourinhovi ktory robi presne to co casto krat najviac kritizuje, napriklad ako obvinil west ham ze hra futbal z 18 storocia, pritom tento styl futbalu je jeho oblubena taktika staci si spomenut na zapas interu s barcou na nou campe alebo ako hovori o wengerovi a hracoch arsenalu ze sa vedia len stazovat..ehm...
back to the topic, nechcem skakat do Chelsea akurat som chcel poukazat na nieco co tu este nikto nepovedal. Podla mna je Mou jeden z naj trenerov a (aha co poviem marky, len pre teba) lepsi jak Wenger urcite :D . aj ked ako osobnost meh, stym ako je arogantny a neobjektivny casto krat.

inak som rad ze sa tu konecne PL rozobera :lol:
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Ne 22. Feb 2015 16:32:28

nemusis ho chvalit kvoli mne, ja ho uznavam ako vyborneho trenera ale za jeho spravanie ho nemam rad, takisto si myslim, ze pod jeho vedenim nebude Chelsea nikdy dominovat futbalu :) ako strateg je mozno naj na svete, ale betonovat kazdy hostujuci dvojzapas, hm...futbalove muzstva si dpbry vysledok ustrazia drzanim lopty, my akonahle dame gol tak sa stiahneme takmer vo vacsine zapasov, je jedno ci hrame proti PSG v LM alebo proti Hull v PL
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 22. Feb 2015 19:24:53

Little Magician!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kALCy2IXfYU[/youtube]
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ne 22. Feb 2015 22:51:01

Isco dnes podal naozaj skvely vykon, dari sa mu. dufam ze mu to vydrzi
0
0
1322