Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » St 29. Okt 2014 15:16:33

Ty si to klasiko pozeral? Penalta darovana? Ved spadol rukou na loptu a zastavil ju. Akonahle sa ozbehol Ronaldo, alebo James, pripadne Isco, obrana Barcelony nevedela co ma robit. A co v tom zapase zahral Messi? V 10 minute dostal zltu po dvoch uplne, ale uplne zbytocnych fauloch a potom som od neho zachytil mozno jednu dve akcie. Najlepsim hracom Barcelny bol Suarez, ktory 4 mesiace nehral sutazny zapas co by sa mal zvysok muzstva za to hanbit. A nikto nie je proti Messimu to len ty si velmi za neho aj ked vies ze je v lese uz druhu sezonu ak nie tretiu.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » St 29. Okt 2014 15:17:56

ZAKOMPLEXOVANOSŤ...
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » St 29. Okt 2014 15:59:46

ach bože alex koľko máš rokov? lebo každému (fanboyovi, mne a kto vie každému) tu hovoríš, že sme malé deti ale sám sa správaš na 15, keď už si taký logik tak mi povedz prečo messi nedáva góly proti tým istým slabým mužstvám keď je oveľa lepší ako ronaldo? sú tu dvaja hráči na top úrovni ale messi poslednú dobu z nej upadá resp. sa drží len mal nastavenú laťku vysoko a preto sa zdá že upadá veď 46 gólov za sezónu so zraneniami sú neuveriteľné ale keď sa pozriem na messiho výkony tak tu je vidno ako upadá veď on nebehá, stoji fakt by ma zaujímalo koľko nabehá cez zápas jemu niečo je možno je to spojené s tým zvracaním veď keď sa pozriem 3 roky dozadu tak som odpadával z toho driblingu čo predvádzal a to bude mať 28 rokov čo je asi najlepší vek pre útočníka. nie každý vydrží ta top úrovni dlho k tomu treba odovzdať veľmi veľa
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 30. Okt 2014 12:18:18

Yeremy napísal:ZAKOMPLEXOVANOSŤ...
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 30. Okt 2014 18:01:15

Chelsea have made an official £23.6m bid for FC Barcelona defender Gerard Piqué - according to today's rumours

to si bud robia picu, alebo Jozko vidi nieco, co nikto iny nevidi...
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
690
príspevkov
41
Príspevok jeffrey » Št 30. Okt 2014 18:02:11

konečne pôjde dpc
0
0
811
príspevkov
43
Príspevok dfq » Št 30. Okt 2014 18:02:46

Asi chce Roman sedávať pri Shakire
0
0
690
príspevkov
41
Príspevok jeffrey » Št 30. Okt 2014 18:03:36

ona na jeho zápasy nechodí, sa nemože nato pozerať
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 30. Okt 2014 18:18:02

z tých vašich messiho hodnotení mám pocit, že ste sledovali clásico a z toho usudzujete. messimu mu tam teda dvakrát nešlo, ale určite hral lepšie jak cr, ktorý fakt okrem prihrávky na isca dojebal uplne všetko a nevedel prejsť cez tragického alvesa či piquého, ktorých si tam robil marcelo :/ .. mňa neprekvapí, ked cr získa zlatú loptu, je to zver (v dobrom), ale neprekvapí ma ani, ked to vyhrá messi. ten čo dokáže s loptou no.. cr sa nikdy nebude chytať. ale mne je to vcelku jedno tá zlatá lopta, potom, čo nenominovali luisa, už to mám u piči. o 10 rokov tu aj tak bude každý dávať messiho videá, že akého týpka sme to sledovali. zatiaľ čo ronaldové videá, kde uvidíme 20% penált a "len góly" nikoho postupom času zaujímať nebudú.. ronalda celý život prirovnávajú k messimu, v živote nikto nepovedal že ronaldo sa chytá na nejakého legendárneho hráča a tak to aj ostane..

messi ide do top veku, avšak ronaldo v nom bude asi dalších 5 rokov s tými jeho fyzickými aspektmi.. pre mna stačí porovnanie tých dvoch, že cr je asi o dva roky starší. odpočítajte jeho štatistiky, hru, goly atd a vyjde vám polovica z messiho. ale to odbáčam, ak cr vyhrá golden ball, vôbec sa čudovať nebudem, však jebal hattricky jak král. robil si zo súperov trhací kalendár
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 30. Okt 2014 19:04:53

Tebe uplne jebe fanboyko s tym Suarezom prijebanym? Je to psychicky naruseny debil, ktory v tej nominacii nemal co robit a aj keby nahodou mal, tak za tych jeho 27 golov, ktore strelil iba proti slabym muzstvam rozhodne nemoze nieco vyhrat. Uz sa preber prosim ta a netrep kraviny. Ty tu vypisujes ako Ronaldo dava goly iba slabym muzstvam a ako nic ine nevie s loptou, ale Suarez je v tomto este horsi. On bol vo vsetkych dolezitych zapasoch pre pool neviditelny, daval goly to ano, ale slabym muzstvam a okrem golov toho moc neurobil, takze netrep a nevyplakavaj...

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
-1
-1
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Št 30. Okt 2014 19:12:07

Nechapem ako niekto nevie pochopit ze ocenienie MUSI vyhrat niekto kto tomu sportu robi dobre meno a nie niekto kto fatalne zlyha 2 krat psychicky v sutaznych zapasoch z toho jeden na najvacsom "futbalovom sviatku".
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 30. Okt 2014 19:30:43

3 krat

0
0
57
príspevkov
2
Príspevok Jhonys » Št 30. Okt 2014 19:51:14

že vůbec toho kanibala povolal Tabarez na MS, když je tak slabý a psych. narušný. A že dal 2 góly slabé Anglii :cry: :cry:
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » Št 30. Okt 2014 19:57:45

fanboy napísal:ronalda celý život prirovnávajú k messimu, v živote nikto nepovedal že ronaldo sa chytá na nejakého legendárneho hráča a tak to aj ostane..

presne, neviem teraz ci som to tu kedysi cital alebo niekde inde, ale ronaldo nagelovany sa porovnava k messimu a messi sa prirovnava k maradonovi
I know no limits, life can change in an instant.
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 30. Okt 2014 20:52:38

Samozrejme chalosi Messi co sa prvu polku sezony prechadzal po ihrisku si zasluzi zlatu loptu, vsak uz netrepte picoviny. Tak ako doteraz nechapem ako niekto moze namietat proti Messiho styrom zlatym loptam, tak teraz nechapem ako niekto moze len pochybovat o tom, ze si to CR najviac zasluzi. Ohrozit ho moze akurat tak Neuer, ale kedze sa aj v ankete najlepsi europsky hrac roka sa umiestnil za CRkom, tak je to teda jasne.

A jebte uz na tie penalty, Messi ich ma tiez pozehnane ej kej ej Missy, rovnako Lamps, Gerrard a podobne, je to sucast hry a ked je v tom najlepsi, je to len jeho vyhoda. A jasne ze budeme aj o desat rokov spominat na Ronalda, kedze vacsieho makaca ktory sa svojim usilim vypracoval na absolutny futbalovy vrchol nepoznam. A som zvedavy ked nahodou vyhra viac zlatych lopt ako messi ze ako vysvetlim svojim detom ze Messi je fakt naj hrac ever (fakt je).

A co je zle na tom ze Ronaldo je prirovnavany k Messimu a Messi k maradonovi/pelemu? Ved predsa Messi je naj hrac ever pravdepodobne a CR je k s nim porovnavany, co viac si moze futbalista zelat.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 30. Okt 2014 21:05:47

ty to marky chápeš to porovnávanie, to je skôr mierené na ľudí, pre ktorých je CR boh.. niektorí z nás, messiho fanúšikov budú stále neistí, či je fakt naj na svete, nevideli sme hrať všetkých hráčov. iné podmienky atd. to je na dlho, ale fanúšikovia CR vidia iba jeho D: je proste CR, pod ním messi a tam niekde v minulom storočí velikáni ako ronaldo, cruyff pelé atd :D ..

tie penalty mi nevadia až tak, proste ich vie kopať, ale to množstvo, najmä túto sezonu, ak real nekope penaltu, až sa čudujem. veľa z nich je nasimulovaných, to nepoprie nik, mne vadia tie ronaldove pozy, jak kulturista na olympiu. ten jeho výraz, ručičky na kalma kalma ľudia, ja som tu najlepší vy ste hnoj.. bitie do hrude, ako spomínal alex. pokojne môže byť 8:0 pre real, ronaldo sa v 16tke jebne o zem aby kopal penaltu a potom by sa tváril jak hrdina, čo odvrátil armaggedon. nijaký hráč sa takto netvári, všetci sa radujú, tešia, len ronaldo sa tvári jak uplny kok. niektorých ľudí to veľmi irituje :) toť vše. messi si ju zaslúži, zaslúži si ju aj crko, aj LUIS, aj di maria a pokojne aj neuer, ale v inej ankete. to messiho odkrokovanie sme riešili, však ten chlapec hrá nadopovaný už, aj enrique to už priznáva, že hráva s injekciami. po clásicu plakal od bolesti.. toto už znova pls neriešme :) viac než súboj cr-messi ma už zaujíma OVELA viac celkovo barca, messi už nikomu nič dokazovať nemusí. len slepý bude tvrdiť, že ronaldo je komplexnejší, najlepší hráč ever ever blah blah.

moody, čo ja viem, v tej nominácii su gašparkovia, ktorých som nevidel hrať možno polku zápasu, luisa som párkrát videl a páčil sa mi. dával aj uzasne goly.. už to tu padlo. dával goly len slabším superom. neni náhodou PL NAJVYROVNANEJSIA LIGA NA PLANETE? ako mi prízvukujete? Tak aké SAMÉ SLABÉ TÍMY..
0
0
1603
príspevkov
129
Príspevok MarkY » Št 30. Okt 2014 21:21:20

Ved ako to suhlasim, tiez mi Ronaldo leze na nervy svojim vystupovanim, ale s futbalovou kvalitou to nijako nesuvisi. Ono je to celkom aj nespravodlive k nemu, ked napriklad Ibra spravi na ihrisku nejaku hlupost tak je z neho hrdina, ked to spravi Ronaldo tak je namysleny kek. Ale hej, mohol by sa krotit s tymi penaltovymi oslavami a hlavne simulovanim.

Inak Mascherano bol vyhlaseny za naj hraca Barcy. Aaa Luis urcite v nominacii na Zlatu Loptu.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Št 30. Okt 2014 21:25:35

Predvcerom zas clanky ako blatter ci kto vyhlasil, ze bola chyba dat messimu naj hraca MS. dalsi zly press.

myslite ze on tu cenu kurva chcel a toto si fakt zasluzi? smh. nie, press vobec nie je pro-ronaldo. vobec...

Kazdy hra v reale na ronalda, v barce je cela zaloha mimo, messi asistuje na kazdy gol a kazdy treti sam da. ronaldo pokazi 30 prihravok a counterov, no benzema a zaloha si to odmaka. ronaldo da penaltu, ronaldo je naj.. fakt hral pre niekoho dobre v klasiku? si ho pozrite znova.

vy vidite v televiznych novinach ze ronaldo dal gol alebo ronaldo ma tolko golov ako neymar a messi dokopy. ale to nikto nepovie alebo vy povrchnym pozeranim gol county, nepochopite, ze kolko asistencii ma messi a ze je uplne pri vsetkom.

ach pici tato tema, cely den kludny, potom clovek sem pride a vrrrrr. nenavidim vas /jk, aspon sranda/

a nie messi si loptu nezasluzi, ronaldo aj hej, ale urcite si nezasluzi mat obe posledne. toe vsetko.
0
0
57
príspevkov
2
Príspevok Jhonys » Št 30. Okt 2014 21:30:39

tak od té doby, co prohlásil, že je Messi dobrý kluk, dělá všechna vyjádření proti němu :D
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Pi 31. Okt 2014 0:51:47

fanboy napísal:messi už nikomu nič dokazovať nemusí.

presne tak, ja som nevidel hrať Peleho ani Maradonnu ale počas MS som tvrdil, že messi môže byť ako oni až keď ich vyhrá, ale pičovina teraz keď som si pozrel jeho videá tak je to druhý najlepší hráč akého som videl hrať ale dáva viac gólov ako prvý a teraz každý čakate, že napíšem CR ale piču.

pre mňa najlepší hráč akého som videl je Ronaldinho, možno nedával toľko gólov ako messi, ale on bol talent od Boha, od neho sme sa chlapci učili všetky kľučky, ten beh nikdy nepadať, nezabudájme, že Ronaldinho bol ten ktorý rozosmial barcu, fandim realu ale keď bol ronaldinho v barce tak som pozeral každý zápas barcelony. a potom je tu CR neskutoční dríč, chlapec, ktorý mal sen ale v čom je horší ako messi? dobre messi dáva goly svojho spôsobu ťažie ale gol ako gol a cr v sezonach kde zlatu loptu vyhraval messi dával o cca 10 golov menej ako messi akurát neboli úspechy.
to ako sa cr správa na ihrisku to je už o inom a nepovedal by som, že simuluje ale on cití dotyk tak padne aby bola penalta, resp. priamy kop. neschvaľujem to a radšej by som bol keby išiel ďalej veď niekedy je to až smiešne že taká skriňa ako on a niekto do neho kus buchne a padne. ak chceme messiho dať medzi maradonu a pelého tak cr tam musí byť tiež a samozrejme aj ronaldinho.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia