Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11296 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Majster Európy?

Portugalsko
12
52%
Francúzsko
11
48%
Celkom hlasov: 23

Užívateľov profilový obrázok
1284
príspevkov
0
Príspevok Patro » St 15. Feb 2017 23:34:56

ma zmysel tu žiadať od niekoho zhodnotenie arsenal vs bayern alebo výsledok hovorí za všetko?
0
0
1328
príspevkov
49
Príspevok PlAyEr » Št 16. Feb 2017 10:28:44

:cry: :cry: he is dinosaur, he is extinct ':)
ja by som sa nemal smiat po parizi, ale nedalo mi.

"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1568
príspevkov
124
Príspevok MarkY » So 18. Feb 2017 17:51:31

0
0
1328
príspevkov
49
Príspevok PlAyEr » Ne 19. Feb 2017 22:31:59

Reakcia ked Barca dostala gol. Tento obrazok vystihuje celu sezonu.

"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
1350
príspevkov
181
Príspevok Nippie » Ne 19. Feb 2017 22:49:56

dufam ze aj teraz bude Pique nariekat u rozhodcov ako velmi ich poskodzuju :D
0
0
1284
príspevkov
0
Príspevok Patro » St 22. Feb 2017 20:40:32

včera som sa posmial na obrane city a dnes som sa dosmial na obrane realu.... a tie zidanove striedania
0
0
1350
príspevkov
181
Príspevok Nippie » St 22. Feb 2017 20:42:52

valencia celu sezonu hrala velku <->, ale samozrejme ze dnes chytili zivotne stastie
0
0
1389
príspevkov
14
Príspevok Yeremy » Št 23. Feb 2017 19:53:51

Btw este k tomu City vs. Monaco. Zdalo sa mi to alebo ten stadion bol tak plny len na 3/4?
0
0
1284
príspevkov
0
Príspevok Patro » Št 23. Feb 2017 20:56:12

jop veľa miest bolo voľných, dokonca sport bible si robilo piču, že fanúšikovia MC prišli oblečený ako sedačky :D

Ranieri skončil v Leicesteri. Názory? podľa mňa dobrý krok a jediná chyba, ktorú urobili bolo neposilnenie obrany
0
0
“Všetci klamú.”
4831
príspevkov
585
Príspevok Moody » Št 23. Feb 2017 21:03:10

podla mna chybny krok, teraz sa im bude tazko zachranovat.

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
912
príspevkov
69
Príspevok daho » Št 23. Feb 2017 21:45:28

za tento chytry krok im prajem nech vypadnu
0
0
flashkár môj
4313
príspevkov
203
Príspevok Ives » Pi 24. Feb 2017 16:33:57

Neviem, ja mám také divný názor. Jedna strana, že vyhodili kouča čo im zázračne vyhral titul, proste nemôžu čakať že s týmom s ktorým sa predtým zachránil len tak, vyhrajú titul a zrazu budú hrať v top6. Zázrak sa stal, a mne ako majitelovi by stačilo tento rok zrejme záchrana a pomaly ustáliť ten tím v PL. Navyše stále majú skvelú pozíciu v LM. Na druhú stranu tá hra Leicestru je hrozná, a navyše Ranieri skrátka nič nemenil. To ide aj na jeho triko. Každopádne túto sezónu mu určite mali ešte nechať a ak by sa zachránil tak kvalitne posilniť. Však snáď každý vedel že Huth a Morgan niesú obranci na PL
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4505
príspevkov
524
Príspevok anon » Pi 24. Feb 2017 16:42:29

Yeremy napísal:Btw este k tomu City vs. Monaco. Zdalo sa mi to alebo ten stadion bol tak plny len na 3/4?

ale toto uz vieme davno :D
chat shit get banned
0
0
stale malo
4505
príspevkov
524
Príspevok anon » Ut 28. Feb 2017 14:33:47

vcera to vyzeralo fakt tragicky miestami...viem ze ta statistika nie je vzdy vypovedajuca, ale otazky ze aky ma klopp realne prinos su podla mna na mieste. nazory?
chat shit get banned
0
0
flashkár môj
4313
príspevkov
203
Príspevok Ives » Ut 28. Feb 2017 21:08:17

ťažko sa mi to hodnotí, keďže každý chce mať Kloppa ako manažéra, preto mu tie výsledky hlavne tento rok "odpúšťajú". Každopádne leto bude naozaj klúčové, ako sa zachová. Tam sa aj on ukáže, či vie reagovať na tieto výkony alebo pojde zaslepeno za svojím. Každého fanúšika sklamalo správanie ku Sakhovi, nevie sa čo sa stalo, okej nasral Kloppa, ten ho dal do rezervy a vykašlal sa na neho. A pritom na stopérovi nám alternujú Klavan a Lucas čo je proste zlé aj pre priemer ligy. Skrátka pri Lovrenovi s Matip je Sakho ideálny stopér na rotáciu, určite mu mal dať šancu nech ho presvedčí na ihrisku. Toto dojebal. Tak isto, sa to aj blbo píše, ale bez Henďa tá záloha neexistuje. Včera to bolo krásne vidieť, nemožno hodnotiť hru zálohy, keďže sme žiadnu zálohu nemali. Gino či Emre hrajú jak sa zobudia, ale väčšinou sa im darí keď šlape celý tím, oni ho zo zálohy nakopnúť nevedia. Celá hra spočíva momentálne v tom, že sa Manému, počkajú čo vymyslí, či obíde jedného-dvoch a spraví prečíslenie alebo sa nahrá Coutinhovi a čaká sa čo vymyslí on, alebo či nás nezachráni ďalšou výbornou strelou z dialky. Firmi je na hrote sám stratený, už asi 5zápasov ale pchá ho tam Kloppo furt, nedá šancu Origimu. A potom skúšame centre zo strán na ofenzívnych hráčov ako Firmino, Cou či Mané keď v obrane je Huth s Morganom. Je ale fajn, že aspoň navonok v rozhovoroch a tak si to Kloppo uvedomuje a neschováva sa za žiadne hlúpe rečičky. Len či si to aj reálne uvedomuje a bude meniť systém či hráčov, ktovie. Každopádne potrebujeme posily až na moc postov (stredný a lavý obranca, útočník, a brankárov máme furt slabých ale tam asi nikto nepríde). Každopádne Lacazzete bude k dispozícii po ňom treba ísť, Rodriguéza by som bral na lavo. Akurát máme výhodu v tom že vela hráčov bude chcieť hrať pod Kloppom, tak to treba využiť.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
1328
príspevkov
49
Príspevok PlAyEr » St 01. Mar 2017 22:08:22

Luis Enrique prave potvrdil, ze konci po sezone na lavicke Barcelony. Dobre rozhodnutie. Bolo nacase.
0
0
1284
príspevkov
0
Príspevok Patro » St 01. Mar 2017 23:22:18

Jedine pozitívum na hre Realu je, že riadia heslom ''nikdy sa nevzdávaj''
0
0
stale malo
4505
príspevkov
524
Príspevok anon » Št 02. Mar 2017 11:37:23

Obrázok

:cry: :cry: :cry:
chat shit get banned
0
0
1568
príspevkov
124
Príspevok MarkY » Pi 03. Mar 2017 17:39:20

http://www.espn.com/espn/feature/story/ ... ful-player

toto si tu odlozim, zevraj super citanie
0
0
1284
príspevkov
0
Príspevok Patro » So 04. Mar 2017 19:21:10

alexis na lavičke lebo v lete odchádza alebo je tam iný dôvod?
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia