Automobily

/ 1312 príspevkov /
Fresh informácie zo sveta štyroch kolies nielen pre automobilových nadšencov.
Užívateľov profilový obrázok
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Po 27. Feb 2012 20:23:40

vsak minule jeden zrazil dve dievcata co mali 12 rokov na prechode, este tam stal bus, co by si mal vlastne aj spomalit a siel okolo 70 km, a dostal 3 roky, este sa rok odvolaval, dufam ze takych ludi v base dojebu dakde,
Obrázok
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Po 27. Feb 2012 20:33:10

obycajne mi je ta medialna a aj ludska "masaz" po vyssich trestoch cudzia, pretoze mi to aj tak tych ludi nevrati (keby slo o mna) - ale predsalen kurva, toto uz nie je normalne. treba nastavit jasne pravidla, tvrde tresty a tak ist prikladom pre ostatnych careless drivers.
chat shit get banned
0
0
7
príspevkov
0
Príspevok miskotz » Po 27. Feb 2012 21:33:59

adamo napísal::D:D dalsia diviak/srna ? :D

Adamo to nastastie nie... ale namiesto toho som pred 2rokmi cez zimu vyniesol branku *cryy*
0
0
244
príspevkov
2
Príspevok Fjou » Ut 28. Feb 2012 10:54:41

tak uz som aj ja vodic *kitteh* ale zatial bez papierov
The moon will illuminate my room and soon I'm consumed by my doom.
fikolo.tumblr.com
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 29. Feb 2012 22:52:04

miskotz napísal:
adamo napísal::D:D dalsia diviak/srna ? :D

Adamo to nastastie nie... ale namiesto toho som pred 2rokmi cez zimu vyniesol branku *cryy*

Tyzden dozadu sa mi podarilo tiez podobne no len som sa pritlacil nanu keze bol pred nou v kolajach lad.. Odnieslo si to cuchnute cislo na spz... Tento tyzden pokorim hranicu 10000km najazdenych km od jula, bez pokuty a skrabanca klop klop klop
0
0
7
príspevkov
0
Príspevok miskotz » Št 01. Mar 2012 15:03:56

adamo napísal:Tento tyzden pokorim hranicu 10000km najazdenych km od jula, bez pokuty a skrabanca klop klop klop

gratulujem. len tak dalej... ja mam na konte uz kus viac cca 80-90k km, ale zase mam aj nejaky ten skrabanec /zo zaciatkou, a kde inde ako v garazi *epicwin* /, vysmyknutie /zimne, este som bol velmi neskuseny *epicwin* /, pokuty /pojebany popo *ffuu* /
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 01. Mar 2012 16:08:27

Ja som túto zimu konečne prezul gumy, doteraz som 2roky jazdil na letných *trollface* ale tie drifty keď je nasnežené stoja za to *fuckyeah*
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
7
príspevkov
0
Príspevok miskotz » Št 01. Mar 2012 18:20:10

s policajtmi si nemal kontakt?
inac to nie je sranda. min.rok som siel do KE /kedze tu studujem/ rano a videl som dost vaznu havarku. typek nemal zimne najebal to do nejakej zenskej tusim zomrela
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Št 01. Mar 2012 20:58:18

Ivess k tomu by som sa nepriznaval za to by ti nejden clovek dal facku a ja tiez.
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » Št 01. Mar 2012 21:21:50

adamo napísal:Ivess k tomu by som sa nepriznaval za to by ti nejden clovek dal facku a ja tiez.

Neni to len o pneu.... Napr žena na zimných pneu je nebezpečnejšia než voláky týpek na slikoch :P
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Št 01. Mar 2012 21:25:54

tak ako ktora..:D v lete som pracoval pre brata v londyne a sused mal mercedes E-ckovy coupe a posledny den co som tam bol tak ho rozbil o zvodildla v zakrute.. lepsie gumy nebol by problem sam to priznal no jeho vyzerali ako slicky a chybal mu milimeter aby trcali nitky :D a guma ako jedina vec ktora spaja auto s vozovkou je dost dolezita podla mna :D
0
0
51
príspevkov
0
Príspevok dante » Št 01. Mar 2012 21:50:27

NickToS napísal:Neni to len o pneu.... Napr žena na zimných pneu je nebezpečnejšia než voláky týpek na slikoch :P

ze mas blbe a retardovane zeny okolo seba to mi je luto ja poznam zeny ktore jazdia lepsie ako muzi tak prosim ta nemaj klapky na ociach *hm*
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » Št 01. Mar 2012 22:39:57

Poriadne zeny nesu za volantom ale za sporakom
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 01. Mar 2012 22:47:37

Nie policajti ma chvalabohu nezastavili, ale bolo to aj tým, že u nás v NZ je zima asi tak týždeň dokopy aj so snehom, takže preto som do toho neinvestoval, a zase viem šoférovať, viem čo si na letných môžem dovoliť a čo nie.
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
376
príspevkov
3
Príspevok R.Jay » Št 01. Mar 2012 23:44:34

Ja som nikdy nerobil boh vie ake rozdiely medzi tym no nejake urcite ale neprehanal som to, a kedze som teraz na autoskole tak ten instruktor jak otom rozpraval kus aj do detailu tak sa mi to uz zda celkom ako dost velky rozdiel :D Zimne a letne myslim ak nahodou
Nigga stole my bike
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Pi 02. Mar 2012 1:47:39

Tak v letných sa ti cez zimu moc rýchlo dostane medzi tie drážky sneh, a potom to riadne "klouže" :D brzdná dráha sa samozrejme predlžuje, a brzdiť vtedy ani nemá zmysel. Ale vravím, ak nie si nejaký frajer čo má ego posilnené Fast and Furious, a vieš čo od auta môžeš očakávať, tak sa dá aj cez zimu na letných, myslím hlavne teda po meste, tou 30-40tkou, inak a inde určite nie.
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » Pi 02. Mar 2012 10:37:38

Človek tu povie volačo zo srandy a deti sa tu donho začnú obúvať .... však Dante ......
BTW. Ivess rozdiel medzi zimnými a letnými neni len v dezéne ale aj v zmesi s ktorej sú robené. Ludia si neprezúvajú gumy len kvoli snehu ale aj ked je sucho a zima tak sa tie pneu uplne inak správajú lebo letné sú tvrdé ( v zime mozu aj prasknúť) a na studenej vozovke sa uplne inak chovajú a nemajú taký grip jak v lete ..... Naopak zimné su makké a keby na nich jazdíš v lete tak ich vydereš za chvílu ........
0
0
376
príspevkov
10
Príspevok ecko3 » Pi 02. Mar 2012 14:08:54

nechce niekto kupit Golfa 6 za 12 ooo ? :)
Chlapci na "scene" sa diskuju krizom krazom. V pozadi ale cele toto vsetko riadi jeden genius, mastermind. Roko Superstars 2013.
0
0
51
príspevkov
0
Príspevok dante » So 03. Mar 2012 23:42:33

NickToS napísal:Človek tu povie volačo zo srandy a deti sa tu donho začnú obúvať .... však Dante .

presne tak az o tri roky dostanem obcianku ti ju okopirujem co nemeni nic na tom ze si obmedzeny co sa tyka zien za volantom *kiddinme*
0
0
200
príspevkov
11
Príspevok snidel » Ne 11. Mar 2012 19:12:12

*why*
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AtllmekRSy8&feature=related[/youtube]
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia