Posilnovanie,bodybuilding,fitness,powerlifting

/ 1660 príspevkov /
Tipy na cviky, správna technika, rady.
Užívateľov profilový obrázok
28
príspevkov
3
Príspevok necis » St 28. Okt 2015 17:37:08

protein je iba DOPLNOK vyzivy... ak konzumujes dostatocny pocet bielkovin vo svojej strave, tak protein nepotrebujes... ale napriek tomu, ze ta nepoznam viem, ze dostatocny pocet bielkovin neprijimas = vtedy sa ti protein hodi...

ja by som ti odporucil (moj subjektivny nazor) 100% srvatkovy whey od scitecu - pre mna najlepsi pomer cena/kvalita/chut....

a taktiez nevidim dovod, preco by si nemohol davat protein ak necvicis... :?
do it... just doooo it...
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » St 28. Okt 2015 19:48:36

Nippie napísal:niektore "proteiny" niesu iba cisto bielkoviny, ale castokrat sa tam pridavaju aj rozne ine latky, ktore maju priaznivo vplyvat na telo/svaly pocas treningov/regeneracie, a kedze ty necvicis, tak by mohli byt pre tvoje telo zbytocne a v konecnom dosledku mozno aj nejakym sposobom skodlive, ale to skor nie nez ano.

Presne toto ma zaujima, ci ide o ciste proteiny ci su to nejake zmesi. Som rad, ze uz viem, ze su aj 100% vyrobky. A srvatku mi odporucali uz viaceri. Ako to chuti? Da sa to k niecomu prirovnat? Ci sa z toho nezgrcnem. Lebo ochutenu verziu (ak take su) kupovat nechcem.
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » St 28. Okt 2015 20:27:43

cistu srvatku si nekupuj, to by som nedal ani nepriatelovi. Srvatkovy protein je rozdiel. Ako chuti srvatkovy protein? Tazka otazka. Niektory lepsie, niektory horsie, v kazdom pripade je chut velmi subjektivny faktor. Scitec biela cokolada ale chuti ako biela cokolada Milka roztopena a zmiesana s mliekom (napriklad)

A kvoli comu chces kupit protein? Ucel? Co ocakavas?
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Št 29. Okt 2015 10:31:48

Ako tradicny vysokoskolak sa na prednaskach a cvikach + vo vlaku dost nasedim. Sportujem pocas vikendov (rekreacne futbal, basketbal atd). Pri vyske 191 cm vazim 71 kg a rad by som nabral hmotnost vo svaloch, no na fitko nemam cas (a to asi bude problem, ci?). Konzumujem jedla bohate na bielkoviny (maso, mliecne vyrobky, strukoviny), no bez efektu. Tak len uvazujem, ci by mi srvatkovy protein nepomohol.
Nikdy viac žiadne šachy
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » Št 29. Okt 2015 12:00:26

nepomohol
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » Št 29. Okt 2015 12:12:49

Tibčo napísal:Konzumujem jedla bohate na bielkoviny (maso, mliecne vyrobky, strukoviny), no bez efektu.

konkretne aky efekt si cakal? lol

kazdopadne si zrejme ektomorf, ktory ma vacsinou problem nabrat svalovu hmotu ajked cvici, takze dost pochybujem, ze sa to tebe podari bez cvicenia, iba na zaklade stravy a suplementov, teda skor by som povedal, ze je to nemozne
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Št 29. Okt 2015 12:44:27

Mne neide o nabratie svalov na vzhlad kulturistu, zle som sa vyjadril asi. Ja len nechcem pribrat stylom vyzratia sa, skor som si myslel, ze kombinacia vacsieho prijmu bielkovin (ofc v ramci tabulkovych noriem) a aerobneho sportu mi pomoze trocha posilnit svaly, a tym zvacsit hmotnost. Skusim to napisat kratsie, aj ked je to asi scifi - pribrat bez posilnovania (iba pri aerobnych sportoch) do svalov bez toho, aby som musel zvysit mnozstvo stravy, ktorej konzumujem relativne vela.
Nikdy viac žiadne šachy
0
0
28
príspevkov
3
Príspevok necis » Št 29. Okt 2015 13:24:34

Fuuu pekne davas...

http://fitcult.refresher.sk/300/6-najca ... lovu-hmotu tu mas par rad ako pribrat... ak ale nebudes cvicit, tak nikdy nedosiahnes taku body composition ako opisujes... Za dalsie nemusis sa vyzierat aby si pribal - staci ti aj mierny surplus kalorii, ale zase sa vraciam k tomu, ze pre najlepsiu telesnu kompoziciu musis cvicit...

a to co si nazval scifi nie je scifi ale riadny bullshit... chciet pribrat do svalov pomocou cardia (jedno ci HIIT alebo LISS) je ako keby si sa chcel naucit hrat na gitare pomocou hodín baletu... To, ze nemas cas si mozes hovorit aj nadalej ale pokym nezacnes cvicit - nehovorim, ze tam musis aj spavat, kedy na zaciatok ti stacia aj 2 treningy do tyzdna najlepsie full body workout... btw prvy rok mas beginner gains cize aj ked budes cvicit malo a zle tak naberes na sile aj objeme)
1
1
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Št 29. Okt 2015 14:00:17

necis napísal:pre najlepsiu telesnu kompoziciu musis cvicit...

No to mi je jasne :(

necis napísal:a to co si nazval scifi nie je scifi ale riadny bullshit... btw prvy rok mas beginner gains cize aj ked budes cvicit malo a zle tak naberes na sile aj objeme)

To som si aj myslel, ale tak reku, za otazku nedam nic... To zneje zaujimavo, ale ak uz mam cvicit, tak rozhodne nie so zlou technikou - to by som si viac ublizil ako pomohol.

Dakujem za rady, chlapci.
Nikdy viac žiadne šachy
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 29. Okt 2015 16:41:02

nedorábaj sa tu dopiče. poriadne sa nažer mäsa, DREPUJ BENCHTUJ TAHAJ a sevas
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Št 29. Okt 2015 17:09:21

radsej si vyrataj kaloricky vydaj/prijem ak ti je jedno ci priberies do svalov alebo do tuku a stravuj sa tak aby si prevysil kaloricky vydaj o tolko kolko potrebujes na pribratie, teda bude nepodstatne kolko bielkovin zjes a pod. popripade tlac sacharidy, alebo si kup gainer, ale na toto nech sa uz radsej vyjadria viac kompetentni.
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » St 04. Nov 2015 23:18:22

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2tM1LFFxeKg[/youtube]
for dummies
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » So 21. Nov 2015 17:48:29

Nikdy viac žiadne šachy
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » So 21. Nov 2015 17:59:34

level modry konik
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » So 21. Nov 2015 18:19:32

level badatel.net
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
28
príspevkov
3
Príspevok necis » So 21. Nov 2015 18:32:43

Tibčo napísal:Co si o tomto myslite? http://style.hnonline.sk/gastro-134/mli ... ivu-970617

BS
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » St 25. Nov 2015 15:33:44

nahodou keby si niekto chcel dat do telicka, tak kamarat predava

http://sport.bazos.sk/inzerat/55663566/ ... ilovnu.php
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Ne 06. Dec 2015 15:14:21

k clanku o predtreningovkach... tam je napisane ze je jedno kedy si jebnem kreatin neni to trosku blbost? resp. ked mam na skatuli od monohydratu ze si to mam jebnut na lacno pred treningom, tak hadam neni uplne jedno ked si to dam po jedle, alebo po treningu alebo vecer, alebo je?
0
0
28
príspevkov
3
Príspevok necis » Ne 06. Dec 2015 17:36:35

jjake napísal:k clanku o predtreningovkach... tam je napisane ze je jedno kedy si jebnem kreatin neni to trosku blbost? resp. ked mam na skatuli od monohydratu ze si to mam jebnut na lacno pred treningom, tak hadam neni uplne jedno ked si to dam po jedle, alebo po treningu alebo vecer, alebo je?

je to úplne jedno... najdolezitejsie, je ho brat konzistente dlhsiu dobu a 5 g... konzistentnost > timing
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » St 09. Dec 2015 13:22:01

jjake napísal:k clanku o predtreningovkach... tam je napisane ze je jedno kedy si jebnem kreatin neni to trosku blbost? resp. ked mam na skatuli od monohydratu ze si to mam jebnut na lacno pred treningom, tak hadam neni uplne jedno ked si to dam po jedle, alebo po treningu alebo vecer, alebo je?

Nie, nie je to trosku blbost. Je to studiami potvrdena realita "sponzorovana" relevantnymi ludmi z fitness sveta (nie slovenski treneri a predajcovia kavy s maslom ci instagramove odbornicky na vyzivu). Davkovanie a rady na skatuli mnohokrat hovoria mimo, kedze aj v ramci davkovania sa v par pripadoch riesi legislativa, co mozes vidiet u slovenskych vyrobkoch. Takze znova, 5g, hocikedy pocas dna, konzistentne, dokedy nezomries, ak chces.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia