suplementy vseobecne

/ 32 príspevkov /
Prečo, kedy a aké doplnky výživy sa oplatí užívať.
Užívateľov profilový obrázok
931
príspevkov
69
Príspevok daho » Ne 13. Dec 2015 17:31:03

kedze original fitness tema bola locknuta, zakladam toto pre diskusiu ohladom supplementov (pre vcelicky si zaloz vlastny). moja otazka,
ake mate skusenosti/nazory so znackou nu3tion? cenovo su na tom dost nizko, chcem ist do protaku a kreatinu od nich, tak ak viete viac, lemme know
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ne 13. Dec 2015 17:58:48

na kreatine nemaju co pokazit... zlozenie protaku bude take ako za tu cenu ocakavat

mal som od nich davnejsie nejaky srvatkovy izolat a kazein. chutovo nie zle, dokonca kazein som si ani nemusel ochucovat tymy tabletami
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ne 20. Dec 2015 14:47:15

na nu3tion nemas co pokazit, ak si okej s chutou chot do toho
0
0
434
príspevkov
54
Príspevok KRiS » Ne 03. Jan 2016 1:48:22

Nejake napady jak ochutit ten protein od nu3tion? Lebo som dostal nejake zvysky a nemam tie tablety.
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » Ne 03. Jan 2016 3:06:34

kakao + sladidlo napr.

//alebo si ho rozmixuj s nejakym ovocim, co ti chuti, banany, maliny, jahody :)
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Št 28. Jan 2016 15:55:33

zostalo mi navyse balenie D3 vitaminu, 365 tabliet a taktiez Magnesium 120x 400mg kapsula. Za 20e to cele posuniem niekomu ak by chcel.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Pi 29. Jan 2016 1:00:35

Hodlám ísť do kreatínu + proteínu, so suplementami ale ešte len začínam, dačo som si načítal, ale veľa toho nebolo a akonáhle sa odporúčania začali rôzniť, povedal som si že to skúsim tu. Branie kreatínu a proťáku zároveň by nemal byť problém, že? Hodlám investovať, nebudem škemrať o najlacnejší, na druhej strane, má zmysel pre mňa brať proteín, keď som vegetarián? Nežerem dokonca ani ryby, syry, vajcia a podobné srandy, jedálniček mi tvoria cestoviny a polievky. Chcem kus nabrať, no bez tej stravy mi je jasné, že je to ako bicyklovať bez bicykla, nepýtajte sa prečo nejem, že mám začať jesť mäso a podobne, not gonna happen, už som z toho unavený.

Bol by som rád za radu, ako najvhodnejšie vykompenzovať absenciu všetkého toho, o čo prichádzam, keď nejem syry, tvaroh ani mäso. A či teda má zmysel ísť do proteínu, ako dlho by som ho v mojom prípade mal brať, aby som si začal všímať progres (hlavne objem svalstva, o to mi ide v prvom rade). Pre ten proťák som sa rozhodol, lebo idem síce silovo hore, nevidno to ale na objeme svalstva, skôr priberám do tukov, čo je môj celoživotný problém, než do svalstva. Myslíte, že za 3-4 mesiace sa dá "vyžrať", aby som potom mohol rysovať? Again, je to dosť individuálne pri mne, ale ak by mi pomohol nejaky protak, bohaty na bielkoviny n shit, zaplatil by som si ho a dal tomu mojmu telu poslednu šancu...
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » Pi 29. Jan 2016 5:12:29

fanboy napísal:Myslíte, že za 3-4 mesiace sa dá "vyžrať", aby som potom mohol rysovať?

:D

tesim sa na odpovede
I know no limits, life can change in an instant.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Pi 29. Jan 2016 12:49:13

tak ja nezačínam od nuly, dačo odcvičene mam, potrebujem len ten objem kus nabrať... nikdy som nebol velky, cez určitu hranicu sa neviem preniesť, potrebujem sa len dostať za par mesiacov vyššie...
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Pi 29. Jan 2016 13:38:36

fanboy napísal:Nežerem dokonca ani ryby, syry, vajcia a podobné srandy, jedálniček mi tvoria cestoviny a polievky.

*kiddinme*

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
overdosed
1257
príspevkov
148
Príspevok TheOneSize » Pi 29. Jan 2016 15:59:44

nebud smutny ze nezerie vajcia
I know no limits, life can change in an instant.
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » Ne 31. Jan 2016 16:50:48

fanboy to si potom vegan ne? alebo ake zivocisne bielkoviny zeres? :D ked nejes ani syr, tak protein zo srvatky by bol zrejme proti tvojmu vierovyznaniu, tak mozes skusit psenicny protein a upec si z neho napr chleba k tej polievke :D . za tri mesiace formu urcite nespravis a protein ti v tom tiez urcite nepomoze. Zaklad je jedalnicek a ten mas evidentne uplne napicu, takze od toho by som sa odpichol.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ne 31. Jan 2016 23:24:03

vegan nejsom, pijem mlieko a mliečne vyrobky a nejake srandy.. skoro vegan no :/ ... žiadne presvedčenie nemam, nechuti mi proste maso, skusal som nasilu jesť jedneho času ked som sa pustil naplno docvičenia, ale nešlo mi to dole krkom... čiže je mi zbytočne davať ten protein s chabou stravou? ..
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 01. Feb 2016 16:47:33

sorry za doublepost, ale tak poslednú radu, rozhodol som sa, že do toho pojdem teda, uvidím, horšie mi to nespraví no..

trochu som pogooglil a vyšlo mi, že od stillmassu by nebolo zle kupovať, či?

pozeral som protak, aminokyseliny a kreatin...
protak: http://www.stillmass.eu/whey-80-powder-new/ alebo http://www.stillmass.eu/whey-protein-is ... stant-new/
kreatin: http://www.stillmass.eu/creatin-akg/
bcaa: http://www.stillmass.eu/bcaa-8-1-1/

mate niekto skusenosti s konkretnymi produktmi? druhá vec, dávkovanie.. pri kreatíne je 3x3g denne, na fitculte som si čítal 5g kazdy den v jednej davke (tuším)... ohľadom protaku (25g denne do vody, NIE do mlieka vraj, radšej by som s mliekom, ale to by som podla instrukcii nemal riskovať, vás nazor?) a aminokyselín (2g denne) je tiež fajn?
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » Ut 02. Feb 2016 10:30:29

SM je v pohode. Protein kup instant (lepsia rozpustnost, chut, ziadne hrudky).
Kreatin kup monohydrat mikronizovany, nie tamto (ano, 5g denne, kazdy den, dokonca zivota, to co je na fitculte je pravda, neviem naco sa pytas)
BCAA kup klasicke instant 2:1:1 (clanok o BCAA mas na fitculte, precitaj si a zistis vsetko, aj to, ze su ti na nic)
Protein podla denneho prijmu bielkovin. Ked chces do mlieka, daj do mlieka, whatever. Nezabudaj ale, ze mlieko ma kalorie
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Ut 02. Feb 2016 13:29:19

Ďakujem pekne, vyskúšam teda, uvidím či mi to niečo pomôže...
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » Ut 02. Feb 2016 16:43:15

2g bcaaciek su jak keby ta oplujem odzadu ked prsi, to si telo ani nevsimne :D . ale jak hovori saj, nekupoval by som ich na tvojom mieste, ale ked uz, tak urcite nie neochutene, to by si nemusel ustat.
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » St 03. Feb 2016 0:49:43

akú dávku bcaa teda denne zvoliť?
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » St 03. Feb 2016 19:16:49

ziadnu, nakolko chces ist objem, takze nejsi ani v deficite kalorickom, kedy by mohli mat nejaky vyznam pre teba. kup si radsej o sacok proteinu navyse a nerozhadzuj peniaze na picoviny. viem, ze kadzy si tymto musi prejst na zaciatku a mysli si, ze cim viac doplnkov si kupi, tym lepsie budu vysledky, ale tak to nefunguje
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 04. Feb 2016 10:29:14

čo som si pozeral svoju stravu (nakoniec som sa dopracoval fakt k tomu, že nebyť kus mlieka, tak som vegán, som v kalorickom deficite) ... rozhodne nemam v plane kupovať viac, vyšlo ma to 7€... koľko by som mal teda denne davať? zase zalezi podľa príjmu či?....
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia