DCEU

/ 13 príspevkov /
Avengeri, Batman, Superman a iní komiksoví hrdinovia, DC, Marvel a všeobecná diskusia.
Užívateľov profilový obrázok
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 21. Dec 2015 20:52:13

Všetky filmy o DCEU, teórie, connected universes, postavy, trailery, obrazky, box office, we. Vyhýbajte sa spoilerom po filme, na to sa vytvoria vlastné témy. Ak máte nejaké otázky, opýtajte sa, rád vám na ne odpoviem.
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » Po 28. Mar 2016 22:39:25

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=s-MUzvASr8s[/youtube]
Real people want real music, the jig is up
0
0
1
príspevkov
0
Príspevok MagicMike » Št 31. Mar 2016 20:29:44

Nemá niekto okrem mňa pocit, že WB veľmi rýchlo ide vyčerpať veľké príbehy z DC sveta ktorý sa budoval roky ? Ak uvažujeme BvS len ako druhý film nového univerza nestalo sa toho príliš veľa ? A teda hlavne tie udalosti, ktoré sa stali a ktoré boli načrtnuté neboli vytiahnuté z obrovských priam historických udalostí DC sveta ? Aj keď premiéra už bola radšej sa vyhnem spoilerom...
0
0
198
príspevkov
1
Príspevok Del1ciouss » Po 04. Apr 2016 13:05:45

Myslím si, že je potřeba si uvědomit, že ten hype okolo komiksových filmů nebude trvat roky. Tak na co by měli čekat?
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Po 04. Apr 2016 14:15:37

naopak si myslím, že marvel nabral dosť veľa fanúšikov na to aby tie jeho najlepšie filmy zarobili cez miliardu. pomaly ďalej zájdeš ale WB chcú money
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Po 04. Apr 2016 23:56:43

Del1ciouss napísal:Myslím si, že je potřeba si uvědomit, že ten hype okolo komiksových filmů nebude trvat roky. Tak na co by měli čekat?

sorry, ale velky bullshit
0
0
10
príspevkov
1
Príspevok 9JoKeR7 » Ut 05. Apr 2016 0:27:06

Tak a teraz s istotou môžem povedať, že BEN AFFLECK spolu so scenáristami pochovali cely film Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti ak nie cele DCEU... Christopher Nolan vzkriesil batmana a Ben tak ako pochoval Daredevila teraz zopakoval svoj mizerný herecky výkon aj v tomto filme a pochoval Batmana. Jedine pozitívum vidím iba v tom, že George Clooney má po dlhých rokoch konečne konkurenciu. To, čo cely čas v tom filme pobehovali rozhodne nebol Batman ale kopa čierneho hovna (fakt som lepši výraz nenašiel). A scenáristom rovno polámať ruky za to, čo vytvorili. Bezduché dialógy a úplne zbytočne scény. Samozrejme všetko to schytá Zack Snyder, ktorý v niektorých momentoch predviedol pekný kus prace.
May the Force be with you.
Why so serious?
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 05. Apr 2016 8:11:50

to je nejaka ironia, ktoru som nepochopil?
chat shit get banned
0
0
10
príspevkov
1
Príspevok 9JoKeR7 » Ut 05. Apr 2016 9:34:43

George Clooney je všeobecne považovaný za najhoršieho Batmana vôbec... teda ak narážaš na to
Why so serious?
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 05. Apr 2016 9:52:15

nie, to vie kazdy asi. cely tvoj post som myslel. nebudem tu vypisovat konkretne veci, s tymto som sa celkom stotoznil http://geekculture.co/zack-snyder-and-b ... tman-ever/ (aj ked niekedy kusok prehnane)
chat shit get banned
0
0
10
príspevkov
1
Príspevok 9JoKeR7 » Ut 05. Apr 2016 10:28:03

veľmi pekný článok a tiež sa s nim z veľkej časti stotožňujem... ide však o to, že Ben Affleck to proste nezahral dobre. Neveril som mu ani jeden vyraz ani jednu emóciu, ktorú vydal a to bol problém. A tiež hovorím, že cely film pokazili scenáristi. Neviem koho napadlo nasadiť 6-tich scenáristov, veď na tom filme je jasne vidieť ako je pokuskovany a neucelený. Tragédiou sú aj dialógy, hlavne tie, ktoré používa batman. V tom článku autor pekne opísal pocit z opusteného domu do ktorého vošli policajti. To bola práca Zack Snydera. Lebo ak si spomenieš Afflecka tam prakticky nebolo vidno. Videli sme len batmana, ktorý sa tam mihol.
Why so serious?
0
0
198
príspevkov
1
Príspevok Del1ciouss » Ut 19. Apr 2016 15:52:20

fanboy napísal:
Del1ciouss napísal:Myslím si, že je potřeba si uvědomit, že ten hype okolo komiksových filmů nebude trvat roky. Tak na co by měli čekat?

sorry, ale velky bullshit

Ne to je naprosto ok, ale chceš mi tím říct, že si myslíš, že tento hype bude nekonečný? Nebo že to, že jde aktuálně těmto filmům velká pozornost neznamená, že to musí přeplácat? Protože jestli jsi myslel variantu b, tak to není myšleno tak, že bych s tím souhlasil, naopak příjde mi to taky jako blbost, jen jsem podával pravděpodobný pohled WB na situaci :)
0
0
nerob sa ze si drsny
338
príspevkov
25
Príspevok gyld » Ut 19. Apr 2016 18:50:30

nehnevaj sa, ale rozumies tomu asi jak fanboy futbalu. (no offense)
ak by sa bali toho ze hype opadne, tak nedaju do jedneho filmu 25 hrdinov, ale menej a natiahli by to na viac casti (kde by sa neskor objavili nove)
nedomysleli to akosi. (alebo si mysleli ze to zvladu, jak v spider-man 3)
som zvedavy ale co bude dalej. (obzvlast na flasha a jl)
Obrázok
“We don’t even ask happiness, just a little less pain.”
Charles Bukowski
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia