Upgrade fóra (13/dec/2015) - pripomienky, chyby, pocity

/ 86 príspevkov /
Máš nápad alebo pripomienku k obsahu či fungovaniu webu? Sem s tým.
Užívateľov profilový obrázok
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Ne 13. Dec 2015 16:24:44

Vytvoril som zvlast temu na vase navrhy, pocity, pripomienky, objavene chyby - kedze v Chate sa to strati a je zlozite na to reagovat.

Dakujeme vopred za konstruktivnu kritiku.
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » Ne 13. Dec 2015 16:56:48

forum je super, ale je tu par picoviniek ktore by som mozno vypichol zo stareho fora

- na vrchu, niekde pri hlavicke sa nachadzaju faktograficke udaje o tomto fore, kolko plebs a kolko fajnovych elitarov sa tu nachadza - toto by som mozno presunul niekde na spodok kedze to osobne nepovazujem za az tak dolezite, + by som vratil zoznam online ludi na tomto fore. neviem ci je to vhodne, no niekedy som videl ze tu nie som sam a ze ked nahodou potrebujem nieco tak vidim kto tu je. zaroven vsak vidim ze chat je prazdny - nemalo by to byt tak, ze automaticky ked sa prihlasim na forum tak som aj na chate? :? ja myslel ze hej nó.
- urcite vratit naspat posledne prispevky vo fore na miesto, kde su teraz tie ciselne udaje. ale ak sa vratia, tak prosim pekne podelit na bazarove a klasicke forumove prispevky, ktore nemaju nic spolocne s bazarom. velakrat sa dialo to, ze predavajuci ludia si tu bumpovali inzeraty a toto tvorilo celu cast poslednych prispevkov na fore a ludom, co nic nekupuju je to akurat na dve veci. cize aby sa vedelo ze co tu mame dnes (s/o drviva mensina)
- chat okienko na pana vpravo dole spolu so smajlikmi cenim, kolobokovske smajle si dotrz pamatam (kto nemal qip alebo icq v casoch prehistorickych, nech radsej vyhodi pocitac z okna), avsak jeden detail - clovek na telefone musi scrollovat dole aby sa dostal k chatu, neda sa to vyduchcit nejak inac? :(
- minimalizacia konkretnych sekcii fora, teda zbalenie alebo rozbalenie - toto by mozno tiez niektori ocenili
- 404ka je uz asi opravena, lebo pri kliknuti na profil niekoho v chate mi stranku nenaslo //tak neni, stale mi pri niektorych profiloch stranku nenajde
- avatary - neviem ako to forum tuninguje, ale ked si pozriem flashov profil tak vidim iba polkruh - co je vdaka rozmerom jeho avataru, ale ono by sa to asi malo dat nejak vycentrovat aby bolo vidno ten stred obrazku. ok je to technicky detail ale w/e
- nastavit naspat pinned temy, pripadne popresuvat temy tam kde patria - vidim, ze niektore stare temy ktore su tu od nepamati uplne vymizli, takze sa bud zalozia nove alebo ak filip vie, tka nech ich vrati naspat.
- new message na fore - je to ako na fb, mne to nejako nevadi ale naslo sa par ludi kerym to prekaza - da sa to nejako vypnut?

zatial iba tolko k trosku lepsiemu fungovaniu na tomto skromnom, ale vymakanom fore ktore sa mi celkom lubi po novom. samozrejme bol by som rad ak by sa niektore veci dali tak ako som pisal, ak je to teda technicky mozne. ale pevne verim ze nieco z toho sa bude dat, cenim inak :) bigup
Naposledy upravil/-a richard ko v Ne 13. Dec 2015 17:16:47, upravené celkom 1 krát.
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
1
1
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Ne 13. Dec 2015 17:15:06

Ako spominal risko tak balenie tem, pripadne moznost vlastneho peusporiadania skupin (aj ked toto je asi tazsia uloha a zbytocna)
Ale co by ma poteislo tak ked mam otvoreny chat tak rozsirit posobenie xka na celu listu smerom od archivu v pravo. Proste ked na nu kliknem tak sa chat zasunie dole.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » Ne 13. Dec 2015 17:27:05

Dobré by bolo (neviem či aj reálne..), keby si každý môže customizovať témy, respektíve skryť témy, ktoré daného uživatela nezaujímajú, ako sa tu už spomínalo
Menší highlight buttonu: "neprečítané"
a ešte celkové topicy zaberajú strašne moc miesta, trošku zmenšiť font a riadkovanie alebo ako to nazvať by bolo na mieste si myslím, lebo kolečko na myši dostáva zabrať :)
0
0
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » Ne 13. Dec 2015 18:22:40

ked je nieco neprecitane tak to Rko nalavo by malo byt napr normal cierne a nie take sede jak pri ostatnom

ten header by som upravil na tie posledne prispevky vo fore plus posledne prispevky v bazare napr

avatary treba naozaj nejako zjednodusit a nech si tam moze davat clovek kus slobodne, toto je narocnejsie ako predtym este
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » Ne 13. Dec 2015 19:33:57

este jeden bug co som si vsimol predtym ale som to zabudol pripisat, tak len aby sa nezabudlo - po kliknuti na niekoho profil sa zobrazuje jeho posledna aktivita (teda komentare), ale furt ukazuje ze to bolo pred dvoma hodinami, pricom realne ubudlo uz pekne vela casu od pridania

[hsimg]http://i.imgur.com/dfGe4vn.png[/hsimg]
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ne 13. Dec 2015 20:57:15

Neviem ci mi nieco unika ale napr. v tomto vlakne mam normalne box dat rychlu odpoved medzi poslednym prispevkom a chatom a v niektorych temach to tam nie je vobec. Takze ak chcem napisat prispevok tak vzdy musim scrollovat uplne hore.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
74
príspevkov
8
Príspevok Filip » Ne 13. Dec 2015 22:15:20

ikony pri neprecitanych temach, cas pri aktivite v profile a quickreply v temach fixnute

dalsie updaty comming soon...
2
2
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 14. Dec 2015 9:51:02

Nedalo by sa to tak urobit aby Vine a Twitter odkazy sa zobrazovali priamo v prispevku na fore a nemuselo by sa klikat na odkaz, ktory nas presmeruje na inu stranku. Ako ked pridam youtube video a da sa prehrat priamo v prispevku.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Po 14. Dec 2015 10:35:53

http://snag.gy/f0kLG.jpg
stava sa mi ze mi otvory chat takto. A neskor ked niekto napsie dlhsiu spravu tak sa postupne roztahuje. Na pocitaci to vyzera velmi zle.
Som tu asi najskaredsi.
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Po 14. Dec 2015 11:40:37

NickToS napísal:Menší highlight buttonu: "neprečítané"

toto určite, viacej to nejako zvýrazniť, nech to je hneď vidieť
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Po 14. Dec 2015 11:41:39

richardko pekne zhrnul, ja by som este vymenil tieto outdated smajliky za kompletny emoji set, to by bolo asi najpraktickejsie
Obrázok
0
0
74
príspevkov
8
Príspevok Filip » Po 14. Dec 2015 12:03:39

PlAyEr napísal:Nedalo by sa to tak urobit aby Vine a Twitter odkazy sa zobrazovali priamo v prispevku na fore a nemuselo by sa klikat na odkaz, ktory nas presmeruje na inu stranku. Ako ked pridam youtube video a da sa prehrat priamo v prispevku.

twitter pridany, vine nie je az taky pouzivany

Nemehlo napísal:http://snag.gy/f0kLG.jpg
stava sa mi ze mi otvory chat takto. A neskor ked niekto napsie dlhsiu spravu tak sa postupne roztahuje. Na pocitaci to vyzera velmi zle.

uz by nemalo robit
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Po 14. Dec 2015 12:39:50

odkedy je nové forum tak pri každej navšteve sa musim prihlasiť more, čo s tym?
0
0
74
príspevkov
8
Príspevok Filip » Po 14. Dec 2015 13:40:22

zaskrtol si pri prihlaseni V budúcnosti ma automaticky prihlásiť?
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Po 14. Dec 2015 14:03:58

Čo myslíte pod "highlight neprečítané"? Mohli by ste detailnejse opisat?

Všetky témy, ktoré majú nový príspevok majú farebnú gličku podľa témy.

Priklad: https://www.dropbox.com/s/n5i40347w5iry ... 3.png?dl=0
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Po 14. Dec 2015 14:28:43

Ked si pozeram forum cez Tapatalk, ak niekto prida obrazok cez hsimg ci jak sa to vola, ukazuje mi len dlhocizny odkaz, ale nie priamo foto ako pri povodnom fore
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
1
1
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Po 14. Dec 2015 14:33:31

Filip napísal:zaskrtol si pri prihlaseni V budúcnosti ma automaticky prihlásiť?

áno, zakaždým
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Po 14. Dec 2015 15:19:59

hore pridať button na refresher.sk/forum/search.php?search_id=newposts
a chýba tu grcajúci smajlík
inač som si nevšimol žiadne výhody, príde mi to škaredšie
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Po 14. Dec 2015 16:04:04

Gab ano je to tam, ale je to malo vyrazne, namiesto gulicky by sa mohlo menit pozadie za R alebo R. Myslim si ze je to par obrazkov navyse len.
Som tu asi najskaredsi.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia