FAST FIX web/forum

/ 254 príspevkov /
Máš nápad alebo pripomienku k obsahu či fungovaniu webu? Sem s tým.
Užívateľov profilový obrázok
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ne 11. Dec 2011 0:22:28

preco je barokov post jak jeho izba
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ne 11. Dec 2011 10:08:39

anon napísal:lol barok taky argument mozes povedat aj na hudbu videa vsetko...cize vlastne web nema ziadny zmysel podla tejto logiky lebo si to mozes vygooglit predsa :D mne sa to zda ako dobry napad.

si zrob web o sporte. jáj takych tu plno. taky web jak je refre. je jedinecny a jediny. na svk a webov o sporte kde ti poradia ludia co sa tym zaberaju dlhe roky je plno. to som mal na mysli.
Obrázok
0
0
3
príspevkov
0
Príspevok DodiTTo » Ne 11. Dec 2011 11:45:07

B4ROK napísal:
anon napísal:lol barok taky argument mozes povedat aj na hudbu videa vsetko...cize vlastne web nema ziadny zmysel podla tejto logiky lebo si to mozes vygooglit predsa :D mne sa to zda ako dobry napad.

si zrob web o sporte. jáj takych tu plno. taky web jak je refre. je jedinecny a jediny. na svk a webov o sporte kde ti poradia ludia co sa tym zaberaju dlhe roky je plno. to som mal na mysli.

precitaj si co som napisal este raz... a nauc sa citat.
Nechcel som navrhnut zeby sem davali cviky na cvicenie atd... fakt sa nauc citat
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ne 11. Dec 2011 13:35:15

sport je dobry napad, len naozaj neviem, co by sme presne postovali. urcite nie vysledky zo svk hokeja alebo futbalu, to by bolo mimo. keby ma niekto napad a chcel by o tom pisat, tak nech sa v klude ozve.
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » Po 26. Dec 2011 11:37:27

Udreli mi do oci take dve veci.
1. ked som na fore, prava strana fora je akoby nezarovnana, je to vidiet hlavne ked si otvorite nejaku temu, alebo profil (navrchu a naspodu je to najviac vidiet)
2. ked som na fore a kliknem hore na (napríklad) MÓDA-FIT SERIÁL, prepne to na url moda-fit_serial a logicky nabehne error
0
0
3
príspevkov
0
Príspevok DodiTTo » Po 26. Dec 2011 11:41:29

Este ma napadlo, ze s tymi +1 a -1 na komentoch sa budu ludia predbiehat ze kto ma viac atd... tak ako to je aj na mojevideo....
nebolo by lepsie len dat nieco ako: fanusik a hater... :D
ludia oznacia koment ako hatersky, pride niekto z vedenia refresheru, pozrie koment a ak bude fakt hatersky tak to potvrdi...
Fanusik si automaticky po odoslani komentaru...
pytate sa ze naco nato treba nekoho z vedenia? predstavte si, ze robite nieco o Rytmusovi a 50% je haterov v komentoch a oni proste oznacia fanusikovsky koment ako hatersky...
no a naco to je vsetko dobre? proste ja ked si precitam super clanok, recenziu, hocico, tak sa aj kuknem na komenty a proste hned mam po dobrej nalade...
ako to odstranit? proste zobrazovat sa budu len fanusikovske komenty, ale pod clankom budes mat moznost "zobrazit haterske komenty"... a v zavtorke za tym pocet haterov :D
viem to by bolo vela roboty, ale bolo by to cool... co myslite vy?
0
0
74
príspevkov
8
Príspevok Filip » Po 26. Dec 2011 12:16:37

Myslim ze ludia by neboli zrovna nadseny keby napisu svoj osobny nazor na danu vec a zistia ze kedze sa ten ich nazor nezhoduje s ostatnymi tak sa jeho koment zakladne nezobrazuje.
Urcite by sa to nepacilo ani tebe keby sa ti taketo nieco stane.

Ja som skor rozmyslal nad takou variantou ze by kazdy komentar menil farbu od syto cervenej do syto zelenej podla toho ake ma hodnotenie. Potom by si jednoducho nemusel citat tie cervene.
Ale to treba este premysliet.

saj napísal:Udreli mi do oci take dve veci.
1. ked som na fore, prava strana fora je akoby nezarovnana, je to vidiet hlavne ked si otvorite nejaku temu, alebo profil (navrchu a naspodu je to najviac vidiet)

Skus dodat screenshot + nazov a verziu prehliadaca ktory pouzivas.
Ja nic take nevidim :shock:
0
0
585
príspevkov
144
Príspevok muffer » Po 26. Dec 2011 12:27:34

vadi mi, ze ked sa prihlasim na fore, tak ma presmeruje na web. inak nemam co vytknut zatial :)
0
0
1128
príspevkov
216
Príspevok saj » Po 26. Dec 2011 12:40:32

forfun: win7, najnovsi FF, nikdy som nemal ziadne bugy tu ani nic..

Obrázok

//omg, daj si v novom tabe zobrazit ten pic
0
0
467
príspevkov
26
Príspevok 8to24 » Po 26. Dec 2011 12:47:27

ja mam ten isty problem ako SAJ aj ten isty OS aj prehliadac mam
http://ninedaysuntil.tumblr.com/
0
0
1322
príspevkov
3
Príspevok Filipito » Po 26. Dec 2011 12:51:20

presne ten isty problem najnovsi Chrome Win 7
Support movement
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=dope+nights&x=-1384&y=-284
0
0
1378
príspevkov
48
Príspevok Stoky111 » Po 26. Dec 2011 12:57:48

Win 7 FF, to iste :D
Obrázok
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » Po 26. Dec 2011 13:02:34

A ked ste na tej aktualnej stranke, skusali ste ctrl+f5? :-
0
0
1378
príspevkov
48
Príspevok Stoky111 » Po 26. Dec 2011 13:04:29

nj, uz to je fajn :D
Obrázok
0
0
74
príspevkov
8
Príspevok Filip » Po 26. Dec 2011 13:31:31

muf napísal:vadi mi, ze ked sa prihlasim na fore, tak ma presmeruje na web. inak nemam co vytknut zatial :)

Upravene.

Ked prides z webu vrati ta naspat na web, ked z fora ostavas na fore.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Po 26. Dec 2011 14:27:09

Kliknem na moda pri Rytmusovvom featured = error
Hardware a audio = error
fit serialy, najnovsi flip book melanie igleasias, weeknd a MJ dirty diana dojebane pics a nesu asi jedini, ale fit serialy od zajtra ani nebudu, tak to ani netreba opravovat.
na fore sa nezobrazuje kto bol posledny registrovany, resp kolko je registrovanych
prechadzanie stranok, uplne male ale na to som si uz zvykol ale ludia ani nevedia, na ktorej su strane, ked sa chvilu preklikavaju..
kliknes na autora a vidis mu clanky, ktore su neaktivne a vobec by tam nemali byt ukazane...
nedaju sa rozkliknut vsetky clanky autora

chybaju na konci postov podobne clanky
neco je s lajkami tam niekto ncehce dat popri lajkoch aj share lebo to je na 4hodiny a vobec sa to tam nezmesti...
dole miesto sleduj nas ci co tam je, by mali byt najkomentovanejsie, fb twitter tam je uplne odveci, ale uplne uplne. to by malo byt vpravo hore niekde, ale inym stylom, ci uz fb a twitter znak a ked si clovek klikne, nech ho prenesie na tie konkretne socialne siete alebo ten fb box aj s avatarmi pridanych ludi.

ofc je toho o dost viacej, ale toto su najzavaznejsie veci co tam nemaju co hladat, okrem tej poslednej..

ale pochybujem ze sa nieco s niecom urobi, kedze g. radsej dava na random ludi z publika. dost zufale ze to musim pisat aj sem, ale co uz. sa mohlo par dni pockat, lebo ze kliknem na sekciu a da mi error su uplne primitivne chyby

Spriateľené stranky

tam nema byt makcen..

este aj najcitanejsie clanky su mimo, ze amazon wtf. chyba zeleznica atd.
0
0
1322
príspevkov
3
Príspevok Filipito » Po 26. Dec 2011 15:19:31

skoda ze sa nedaju davat liky za posty lebo alexov by si to zasluzil, inak preco tam nemozu byt zobrazene strany? asi 10 min som zistoval ako sa dostanem na dalsiu stranku, ale na prvy pohlad to je krajsie
Support movement
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=dope+nights&x=-1384&y=-284
0
0
74
príspevkov
8
Príspevok Filip » Po 26. Dec 2011 15:40:33

Veci sa maju asi tak ze Vy (ludia z redakcie a myslim ze aj iny) ste tlacili na Gab-a aby sa cim skor spravil novy web. On zase tlacil na mna a kedze zajtra odchadzam na 2 tyzdne prec, chcel to spustit este pred tym nez odidem.
Stranka bezala isty cas na subdomene kde ste mohli tieto vsetky veci nahlasit a mohli sa riesit.
Lenze samozrejme vsetci chcu vsetko a hned.

Takze ked si aj nieco pisal Gab-ovi a on to neposunul dalej znamena ze sa stym nestotoznuje a nechce to tak mat. Kedze tu ma najvacsie slovo potom to tak aj bude.
Gab ma teraz 2 tyzdne aby spisoval veci ktore chce spravit a ked sa vratim zacne sa to riesit.

PS: o tych podobnych clankoch som pocul no jednoducho sa to vsetko nedalo stihnut

PS2: Strankovanie a podobne veci je z mojho pohladu len sila zvyku. Neberem Vam Vas nazor ale je to tak vsade. Ked FB spravil nejake aktualizacie kazdy nadaval na novy chat a co ja viem co. Cize chapem Vas postoj no myslim si ze casom sa naucite na nove veci. Samozrejme moze sa to este vylepsit tak aby ste si lahsie zvykali.
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Po 26. Dec 2011 15:45:09

forfun napísal:
Takze ked si aj nieco pisal Gab-ovi a on to neposunul dalej znamena ze sa stym nestotoznuje a nechce to tak mat. Kedze tu ma najvacsie slovo potom to tak aj bude.

ahaaaaaa, haha

viac netrebalo ;)
0
0
74
príspevkov
8
Príspevok Filip » Po 26. Dec 2011 15:47:54

Aspon uz vies ze ked to napises verejne uvidi to viacej ludi, tj. vacsia sanca ze sa to ujme.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia