Obchodujeme cez net, Paypal, Ebay, Bazos Otazky and shit

/ 55 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Po 06. Máj 2013 22:24:52

neviem ci by sa to sem malo riesit ale cenu si das aku chces
0
0
889
príspevkov
105
Príspevok MDY » Ut 07. Máj 2013 0:04:11

zas ale netreba si mysliet ze na colnici robia nejaki pomatenci - ak objednavas napr. fotak alebo inu elektroniku vyssej hodnoty a cena nie je urcena, tak je aj moznost, ze ti vypocitaju dan+clo z ceny, za ktoru sa vyrobok predava na slovensku..
falosne faktury alebo dohoda s predajcom na nizsej fakture je fajn, ak beries oblecenie alebo veci, ktorych hodnota nie je az tak lahko zistitelna (triko zo 120e na 30e je ok, ale fotak za 99e..asi nie)
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ut 07. Máj 2013 12:04:18

Z elektroniky sa clo neplati a kedze elektronika je u nas v porovnani s vyspelejsimi krajinami lacna, tak sa imo neoplati ani kupovat, no ak tak uz s tym dph treba pocitat no
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ut 14. Máj 2013 17:27:09

mam otazku ked zoberem veci z USA, zaplatim to ale kartou, cize jak mi to dojde tu uz nic neplatim naratuju mi tie kurvy clo aj dph zas? ci ako to je? neda sa to dajak obist? vdaka ked tak mi mozte aj pm poslat. vdaka
Obrázok
0
0
889
príspevkov
105
Príspevok MDY » Po 17. Jún 2013 20:11:49

ako riesite predaj cez ebay? Fedex, UPS, alebo nieco specialne?
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Ut 18. Jún 2013 14:41:40

B4ROK napísal:mam otazku ked zoberem veci z USA, zaplatim to ale kartou, cize jak mi to dojde tu uz nic neplatim naratuju mi tie kurvy clo aj dph zas? ci ako to je? neda sa to dajak obist? vdaka ked tak mi mozte aj pm poslat. vdaka

nie takto lacno to teda neojebes ... budes im musiet poslat vypis z bankingu alebo cosi podobne /doklad proste .... obist sa to mne znamym sposobom neda ... uz aj "gift" otvaraju ... proste musis mat stastie, mensi balik ktory vyzera lacno :)
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 21. Aug 2013 17:06:15

adel (alebo ktokolvek s podobnou skusenostou) ked si si kupoval vinyl tak si platil dph? ja si idem kupovat z amazonu a je to skoro 22 eur, tak neviem ci sa to teda nepredrazi este o to dph
chat shit get banned
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 21. Aug 2013 19:21:36

fuuuu, ja som bral tak, ze dzonko robil hromadny nakup a ziadne dph nespominal cize ne, ale to bolo z hhv.de , imo zober odtial ak ho budu mat tam, popripade ti to mozem kupit na kempe lebo tam mavaju stanok
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 21. Aug 2013 19:37:10

jaj takto. no som prekvapeny z vyberu co tam maju, dokonca aj to co som chcel. tak kuknem kolko je postovne, diky moc za rozsirenie obzorov
chat shit get banned
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » St 21. Aug 2013 21:48:07

Je niekde navod ako si zalozit ucet na paypal?
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 21. Aug 2013 21:49:33

to snad nemyslis vazne. to musi zvladnut snad kazdy
chat shit get banned
0
0
1057
príspevkov
71
Príspevok Tvaroh » St 21. Aug 2013 22:02:00

Mám problém s PayPalom respektíve s Get verified. Keď chcem proste potvrdiť svoj account tak mi vypíše:

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.

Všetky údaje mám dobré číslo karty všetko som skontroloval neraz a furt to nejde neviete čo s tým ???
See me in the hood the gangstas saying Hossa
0
0
889
príspevkov
105
Príspevok MDY » St 21. Aug 2013 22:03:28

musis to potvrdit cez banku, tusim tam potrebujes posledne 4 cisla z detailu transakcie ktoru spravil paypal po vytvoreni uctu
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » Št 22. Aug 2013 22:35:19

anon po pravde na nete nemam čas hladat.tak stačilo by mi len napisat jedno vetou že ako
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 22. Aug 2013 22:42:29

1. chod na paypal.com
2. klikni na SIGN UP FOR FREE
3. zvysok musis pochopit bez akehokolvek navodu ak disponujes aspon priemernou inteligenciou
chat shit get banned
0
0
165
príspevkov
10
Príspevok krakyhobistro » St 18. Sep 2013 12:47:37

Kolko prosim vas trva kym nabehnu peniaze na paypal?
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » St 18. Sep 2013 13:29:07

No musis upresnit ake, ked ti nekto posle len tak, tak hned, ked si predal nieco cez buyer protection tak mesiac cca a ak si si prave zalozil a chces nieco kupovat tak mas dispo vsetko co mas na ucte
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
33
príspevkov
0
Príspevok Laredo » Po 13. Jan 2014 23:29:07

niekto kto sa vyzna v paypali? kupil som si cds cez ebay, este v decembri, estimated delivery bol 17-19 december. neprisli mi dodnes a zaplatil som ich ako paypal guest. ako mam dostat peniaze spat? cez ebay to nejde, tam ma to presmeruje na paypal.
0
0
59
príspevkov
2
Príspevok k0be » Ut 14. Jan 2014 10:43:20

To si dojebal celkom, ze si tak dlho cakal. Na eBay tusim musis otvorit dispute do 30 dni od platby, inak to nebudu riesit uz. Mozes skusit este napisat predajcovi a uvidis, co ti povie. Skus si pripadne pozriet ake ma PayPal podmienky, ale je dost mozne, ze to bude tiez len 30 dni a hlavne to primarne treba riesit cez eBay, ked si to kupoval tam. Pravdepodobne ti ostane len dufat, ze to baliku dlho trva alebo zabudnut na tie love a ak predajca bude cock, tak negative feedback mu dat (toto velka vacsina nechce).
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ut 14. Jan 2014 11:35:59

45dni. snad to pochopis, pisal som to narychlo as fuck

chod na ebay, jak mas list itemov co si vyhral, daj pri tvojom view paypal transaction, ked uz ta preloguje na paypal dole uplne daj resolution center/make a dispute, napis ze si to kupil vtedy a vtedy stale ti to nedoslo whatever => spravis dispute.

potom hned z main paypalovej page na my account/resolution center, kde budes mat dole status tvojho dispute. uplne napravo mas action/view, klikni na view a hned eskaluj na claim a cakaj. pokym seller nepostkytne tracking, ktory bude vraviet, ze bol item doruceny, love by ti mali vratit.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia