HEJT KLUB (jedina necenzurovana tema )

/ 2424 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Po 21. Jan 2013 23:09:16

ja som bol tak trochu prvy :|

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1084
Obrázok
0
0
37
príspevkov
1
Príspevok Brianhead » Ut 22. Jan 2013 7:00:44

ChallesRager napísal:BrainDead budes moj kamarat tiez som z BB mozme vytvorit nejaky swagklan

ja nemozem lebo ja som tak 70% casu na vychode.... som totiz to Navrhar, tattoo maker, manka a tatko v jednej osobe, a taktiez aj tocim videa novemu ODD Future/ A$Ap (vyberte si ale asi A$AP lebo odd future uz umrelo) .... HAHA Crew... a mam vela roboty.... treba mi vysit na americku vlajku este napis HAHA Crew a vytetovat kazdemu z jej clenov na Pohl. Ud napis HAHA Crew (ani si to nevies predstavit ake tazke je zohnat taku malu ihlu) ... taktiez chalani maju obcas mindraky ze si ich tu ludia beru do huby a potrebuju sa vyplakat..... cize mozme zajst na kavu no najprv musim vybavit to Interview s Complex magazinom pre Haha Crew.... :)
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ut 22. Jan 2013 13:04:33

toto je hejt klub nie kokotizmus klub
chat shit get banned
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » St 06. Feb 2013 9:57:09

pici vysvetli mi na co zamestnava upc tolko curakov? vymenim si router, utp kable, preinstalujem all pc v byte a pada mi siet ajtak? a ked tym zebrakom volam aby mi otestovali linku tak zebrak sa zmoze len na vetu resetnite si modem a ked sa ho spytat na dalsiu moznost tak kokce ze ani nevie sam co ma robit mu vravim ze nech otestuje linku a ten zebrak ze nie wtf ze na ich strane je vsetko ok, stretnut takychto degesov osobne asi by uz nezili kua som tajne dufal ze sa mi aspon ulavi ked to sem drbnem no nic 2 kolo smer upc :D

2 kolo zvitazil som nad zebrakmi, dostal som novy modem a vsetko je ok ale zaujimave, ze mi tvrdili ze chello modem je ok a vedia sa don lol znami im tam vcera volal a zamestnanec mu vypicoval total jak sa dalo si myslel ze uz polozil a on bol na linke :D dosiel do upc a chcel prehrat zaznam z jeho volania samozrejme vymazane
Naposledy upravil/-a Omari v St 06. Feb 2013 15:53:54, upravené celkom 1 krát.
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » St 06. Feb 2013 13:22:08

Nam robia ovela horsie veci, mama kvoli nim musela menit mail ale nebudem rozpitvavat, lebo ma odpoja.. A na tej zakaznickej linke je restartuj modem/ odpoj router, nikdy nic ine mi nepovedali a to som tam prevolal hodiny kedysi
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
396
príspevkov
19
Príspevok Gab » St 06. Feb 2013 15:35:09

Rád by som v tejto téme vyjadril nesúhlas so správaním osôb, ktoré fajčia na autobusových zastávkach.
+pomalé pokladníčky
+daňový úrad
+dekel na nádrži na oktavii ktorú neviem otvoriť len a len v tedy, keď idem tankovať a cítim sa trápne (hocikde inde skusam a trenujem, ide)
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » St 06. Feb 2013 16:15:16

normalne mi dnes vrie krv kurva. menia nam na byte okna a robotnici dojdu o pol osmej (pre mna cas kedy sa prevraciam na druhy bok ale chapem ze sa vtedy pracuje, to im nezazlievam, ale nepridava to), sice ked robia tak robia, ale spravia si za do jedenastej dve kavicky kazdy, typek vyjebe okno ktore smeruje na balkon a potom si s bohorovnym pokojom na balkone zapali (ja som sice fajciar ale odtial potial) s tym ze to samozrejme cirkuluje po celom byte...o jedenastej idu na obed, potom som siel na skusku a strasili tu az do stvrtej. jedina vyhoda je ta ze budeme mat konecne plastove okna
chat shit get banned
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 06. Feb 2013 16:32:27

mna minule najebalo, to ze idem do pantharei su kupit knihu, aj ju maju, ale do pice, bola zo zadu natrhnuta a cela obchytana, bo do pice neviem naco sa da v pantharei akoze zobrat si knihu a kupit si kavu a tam si ju precitat a nikde inde v ke ju uz v inej panthe rei nemali, normalne nepochopim to su ludia socky ze nemaju na knihu vyjebanu 13 eurovu, ne musia si ju tam precitta hrom do vas, na koktoiny miniete peniaze ale na knihu ne, to potom pride clovek cely happy ze ju maju a je uplne na sracky je. som sa na to vyjebal a objednal z netu, stupen nasranosti 10/10
Obrázok
0
0
1057
príspevkov
71
Príspevok Tvaroh » St 06. Feb 2013 17:57:39

Súhlasím s B4rokom tiež som šiel to phanta kupiť si knihu Steve Jobs a mali 3 a to všetky dojebane vyhnuté úplne zožuté a aj tak ich mali draho fakt kokotina. Čo by sa ľudia mohli aspoň trocha vzdelať, ale oni to radšej prešťukajú na automate alebo idú na dramáč sa dofetovať ovce pojebané.
See me in the hood the gangstas saying Hossa
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » St 06. Feb 2013 22:35:43

odkial si prosim ta
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
407
príspevkov
23
Príspevok xslepyx » St 06. Feb 2013 22:36:54

z kotla belasej slachty
0
0
1057
príspevkov
71
Príspevok Tvaroh » St 06. Feb 2013 23:06:58

adel napísal:odkial si prosim ta

why ?
See me in the hood the gangstas saying Hossa
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Št 07. Feb 2013 2:16:13

minule som šiel do jedného bufetu pri mne, pýtam big hamburger, nejaký týpek si to napíše na papier /wtf/, pýta sa čo k tomu, som povedal že nič, on na to že dostanem len žemľu s mäsom, ja že okej (už aj tak to bolo dosť drahé), čakám 10 minút, dajú mi burger, spýtal som sa či bločik nebude, šla to nablokovať tá marha potom...
dane treba platiť
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Ne 17. Feb 2013 17:32:22

uz nikdy NIKDY ! si nekupim nic od znacky Fat 313 ! skoncili u mna ... uvidim to na niekom tak mu to dodrapem ... bullshit skurveny predrazeny
0
0
407
príspevkov
23
Príspevok xslepyx » Ne 17. Feb 2013 18:14:38

a co si cakal?
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ne 17. Feb 2013 18:17:45

isiel som o druhej z klubu taxikom s dievcatom jednym ku nej domov a taxikar mi zajebe 10e, (som ani nevedel penazenku najst jak mi zajebal tu sumu) *thefuck* (len pre info keby som bral taxik z inej taxisluzby co jazdi po celom meste, tak ma to vijde na 3e) ale nesiel som sa s nim hadat lebo vedla mna sedelo dievca takze som sa musel urychlene dostat ku nej, :twisted:
Obrázok
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Ne 17. Feb 2013 18:38:14

xslepyx napísal:a co si cakal?

za 200 E aspon neplznucu bundu .... *why*
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ne 17. Feb 2013 18:59:14

B4ROK napísal:(len pre info keby som bral taxik z inej taxisluzby co jazdi po celom meste, tak ma to vijde na 3e)

Tie 3 eurove taxiky v KE o takom case aj robia? Asi 2x som o takom case, mozno aj neskor volal pred Ibizu tie 3 eurove taxiky a bud nedostupne alebo nedvihali, tak som nakoniec musel ist tymi co tam stoja pred Ibizou, samozrejme drahsie.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ne 17. Feb 2013 19:02:17

PlAyEr napísal:
B4ROK napísal:(len pre info keby som bral taxik z inej taxisluzby co jazdi po celom meste, tak ma to vijde na 3e)

Tie 3 eurove taxiky v KE o takom case aj robia? Asi 2x som o takom case, mozno aj neskor volal pred Ibizu tie 3 eurove taxiky a bud nedostupne alebo nedvihali, tak som nakoniec musel ist tymi co tam stoja pred Ibizou, samozrejme drahsie.

hej chodia normal aj ked som este v ten den volal z bytu taxik na druhykrat mi to dvihli a oni ze do 20 minut a prisiel za 30 minut ale pohoda, vtedy som vies vysiel z klubu a rychlo taxik som potreboval inak by som siel sam nocakom. taxikom nikdy nechodim z klubu
Obrázok
0
0
SRS
2688
príspevkov
833
Príspevok flash » Ne 17. Feb 2013 19:30:31

Sangala napísal:
xslepyx napísal:a co si cakal?

za 200 E aspon neplznucu bundu .... *why*