HEJT KLUB (jedina necenzurovana tema )

/ 2424 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » Pi 31. Jan 2014 19:22:18

ja si dam kapucu na hlavu, dam bundu a kapucu dam na bundu
ked to mam pod bundou tak za 1 je to nepohodlne bo ma to tlaci a za 2 to robi hrb a vyzera to dost divne
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Pi 31. Jan 2014 19:33:58

ja si idem all kapuce erything kedze mam parku s kapucou
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
454
príspevkov
26
Príspevok Sneakerz7 » Pi 31. Jan 2014 19:59:46

Ja mám takú hrubú bundu že v podstate to tam ani nevidno
Real people want real music, the jig is up
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 06. Feb 2014 17:04:13

Orange je uplne najjebnutejsia firma na slovensku. vzdy ma len naseru, akurat ked tam pridem s tym ze chcem odist tak mi vyhovuju zmrdi
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 06. Feb 2014 21:23:10

kkt tak ma vytocila pica v tatrabanke v centrali ze dovidenia.dojdem tam polozim love na stol stym ze chcem co najrychlejsie otvorit ucet lebo nemam cas.ona ze no ale to je tak na 50 MINUT!wtf? zacne mi trepat ze mi musi urobit hlasovu biometriu,tak ju vysmejem ze to teda nemusi a nechcem to nepotrebujem to,zacne sa ohanat zakonom,samozrejme ze ziadny taky neexistuje.ptm mi zacne picovat do obcianskeho ze ako to vyzera, hovorim jej ze ju to nemusi trapit pokial to netrapi policajtov. posledna kvapka bola ked kamos co bol so mnou hovori ze ide zatial na kavu tak ja polozartom hovorim ze no pojdem asi stebou zatial a ona s uplne vaznou tvarou ze No to teda nikam nepojdete tu budete sediet! ja ze prosim??? to kde ja budem sediet mi urcite nebudete diktovat vy, dvihol som sa a odisiel som o 2 metre dalej do sporitelne a tam zrazu nebol problem a do 10 minut som zalozil ucet. SKURVENA TATRABANKA POKUROVANA AJ STOU PICOU NAKAZENOU ABY JEJ ODPADOL KLITORIS JEZIBABE HNUSNEJ.
3
3
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 06. Feb 2014 21:24:30

a SKURVENY ORANGE TOTO ISTE!!!
0
0
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » Št 06. Feb 2014 21:26:21

SKURVENA škola ona mi dala 5
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
2
2
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 06. Feb 2014 21:29:46

to je piča
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
2
2
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » Št 06. Feb 2014 21:37:11

chalani, vy ste blázni.. :D
Si šťastný?
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Št 06. Feb 2014 21:45:42

ja som velky dobracisko ale co je moc...
0
0
2279
príspevkov
86
Príspevok fanboy » Št 06. Feb 2014 22:37:08

toto je jeden z najväčších problémov.. skrz jeden nakazený vyjebany konárik by si odpílil celý strom.. aj ked ja ťa chápem a asi by ma to tiež podobne vytočilo :D ale zatracovať kvôli jednej piči celú spoločnosť..
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Št 06. Feb 2014 22:43:54

ešteže mám v Tatra Banke stále prednosť u mojej sestry *kitteh*
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Št 06. Feb 2014 22:57:20

kym nemas prednost pred pani Gregusovou tak to nic neznamena (joke) :D
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Št 06. Feb 2014 22:58:55

kvoli, nie pred
chat shit get banned
1
1
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Pi 07. Feb 2014 3:25:36

s, nie kvôli -_-
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Pi 07. Feb 2014 12:24:29

no to je snad jedno, ide o vyznam
chat shit get banned
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Pi 07. Feb 2014 19:20:40

Sangala napísal:ked mate mikinu/sveter s kapucnou tak tu kapucnu date na hlavu date bundu a zhodite kapucnu ? alebo date kapucnu pod bundu ? lebo mna ide jebnut z oboch moznosti *ffuu* *ffuu* jeden pripad ma tlaci hrb na chrbte a v druhom pripade to vyzera napicu na bunde/ci nebodaj kabate...

veď dáš kapucu do kapuce... #layers
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Pi 07. Feb 2014 19:27:09

bOuNcEr napísal:
Sangala napísal:ked mate mikinu/sveter s kapucnou tak tu kapucnu date na hlavu date bundu a zhodite kapucnu ? alebo date kapucnu pod bundu ? lebo mna ide jebnut z oboch moznosti *ffuu* *ffuu* jeden pripad ma tlaci hrb na chrbte a v druhom pripade to vyzera napicu na bunde/ci nebodaj kabate...

veď dáš kapucu do kapuce... #layers

Mne z toho vyslo, ze ta bunda nema kapucnu. Ja osobne preferujem prvy variant.
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ne 09. Feb 2014 22:40:15

vysiel som si na zdravotnu prechadzku do BB a nejak som vdaka doktorovi jagrovi jebal nato ze kamosi idu domov autom bezomna,mal som v pici bol som s kamoskou a jej sestrou,tak reku ze prespim u nich na intraku ale hovno lebo prijebana skurvena komunisticka stara baba vratnicka co mala extremny napoleonsky komplex nas tam nescela pustit ani za tu picu a este chcela robit problemy sestre tej kmosky zato ze si dovolila nas tam doniest.ABY SI SKAPALA TY KURVA STARA NEUKOJENA.no cize rano o 4 tulacky prazdnou bystricou,pytali sme sa ludi ci nas neubytuju seci na nas jebali,najvacsi gol bolo ze sme v jednej nonstopke stretli mlady parik, ubytovat nas nevedeli tak nam ten chalan chcel aspon n mobile najst kedy nam ide prvy vlak (obidvaja mobily vybite ofc) naco mu ho jeho prijebana tlsta hnusna prasiva asifrajerka vytrhla ze neh jebe na nas a nic nam nehovori ze si mame poradit sami,tak som jej "slusne" naznacil ze zato aka je pica ju karma dobre stresce, s dodatkom ze jak tak na nu kukam tak uz ju vlastne edavno strestala. toto keby volado dal mojej frajerke tak by okamzite dostal bomby, ten jej picino mal v pici,zrejme vedel ze mam pravdu. kazdopadne ma napadlo ze dalsi kamosi su ubytovani v jednom hoteli, tak som tam zacal zvonit rno o 5,dosiel rozospaty vratnik s tym ze je mu to luto ale uz nemaju nic volne,ale dopice bol to konecne normalny clovek takze ked sme ho poprosili ze pojdeme na izbu ku kamosom kludne aj na zem tak nas uplne v pohode pustil-zadarmo! velky big up prenho, ked budete v BB hladat hotel,tak odporucam hotel/penzion grand,izby sice cisty komunizmus ale tento vratnik aj so zenou (mozno majitelia) mi dali malu nadej ze dobri ludia este nevymreli
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ne 09. Feb 2014 22:46:25

nechcem byt za kokota, ale mam taky zly pocit, ze v takychto skorych rannych hodinach ta neubytuju ani v bratislave nikde. :evil:
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia