HEJT KLUB (jedina necenzurovana tema )

/ 2420 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
579
príspevkov
80
Príspevok benne » Pi 29. Júl 2016 21:39:20

a bojí sa revizorov aj keď podnikol riskantnú a napínavú jazdu mhd na čierno
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
1
1
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » St 10. Aug 2016 9:44:46

lel som myslela ze toto uz je za tebou
Obrázok
0
0
4310
príspevkov
397
Príspevok B4ROK » Po 15. Aug 2016 23:15:12

Jedine dlhe storytellingy na fore vie pisat len bari, true story.
Obrázok
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » St 17. Aug 2016 0:47:42

vo strvtok more som siel na ksefty do pesti lebo doma biznis nejde more babettu som predal ledva za 50e este ma aj rodicia vydedili...
podvecer som sa pohol z rs natankoval plnku LPGcka ako spravny biznisman, isiel som predpisovo, celu cestu mi hral v aute roki vulovic no aj tak ma kurvy rendorseg zastavili za salgotarjanom,akurat ked mi hral crni bombarder tak neviem ci sa im nepacil roki alebo sajtburgere na palubovke a netusim zaco ale mal som to za 10k huf. nevadi, tolko v noci zarobim za 5minut. dosiel dom do pesti more privital ma tromboj z cierneho mesta co posekat cava so sekerkou, ze neska budu dobre biznisy tak som bol rad dal som sprchu vsetko prvy isiel madar asi 50r pohodak aj anglicky vedel...maly kokotik, nebol problem. no co prislo potom!!!! albanec skurveny kosovsky s 23cm puckou!!! taky vagabund stokilovy skurveny a este sa chcel hrat na psika. nic musel som si stocil jedno zlte finske predtym, ale platil kralovsky. bohuzial mam natrhnutu rit a musim hladovat lebo kazdym vysranim sa mi to znovu natrhne. cyka blyat. ok paradne som zarobil reku vratim dlhy vsetko idem domov po stocenej zltej finke zo sobotskeho modelu viete aka to bola cesta ako vo fear and loathing more a do toho citaj tie madarske nazvy obci ved nevladal som s nimi ale isiel som cez kazinbarcziku reku tu si kupim herbu doma resellnem. samozrejme mi chlapci natlacili fajku na skusku, v momente som ostal v krci bledy fialovy modry zeleny v krci dogrcany inde rano sa zobudim vedla auta more peniaze v pici radio v pici. nastatie mam skurvene lpg tak som dosiel domov ale ani rokiho som si uz cestou nemohol pustat :/ skoro 220k fortintov mi ujebali tie svine. este som aj prechadol tak ze uz stvrty den mam horucky more.
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
5
5
909
príspevkov
69
Príspevok daho » St 17. Aug 2016 13:41:54

tak ale ked si jebnuty a kuris herbu necuduj sa, ze takto potom skoncis
1
1
Drop out of art school
106
príspevkov
25
Príspevok Maryan » Ne 21. Aug 2016 8:52:29

Posledných 7 dni žijem celkom obyčajne ale prišla mi na predajnu taka magyar rodina s tym že chcu kupiť pre syna playstation4 a chcu sa opýtať na par veci...tak im vysvetlujem aka je to jeba, čo všetko to dokaže, že im to aj nakrmi deti ked ho daju do elektriky, hovna to recykluje, poštu zo schranky to donese do bytu, anal fisting na perfekt to robí...proste top obchodník. Po 20 minutach premýšlania sa rozhodnu nakoniec že to teda zoberu, podotýkam ten malý syn bol jak na piku a behal tu uplne splašene okolo stolov a vydaval uplne temne zvuky. Otec a mama ho napominali že ked neprestane tak mu to nekupia. Tak chlapca seklo a bol tichučko...lenže ked tatino zaplatil a playstation už mal v rukach, tak tomu decku prejebalo v hlave a začal dostavať uplne euforicke zachvaty a kričal niečo v štyle že je v majnkrafte či čo a pobehoval zo strany na stranu, tak otca preplo a povedal mu že to vrati ked neskonči s tym, a čo urobil chlapec? Mal ho uplne piči a nadalej si tu sekal imaginarnym mečom do vzduchu...tak tatko urobil rekordne storno za 20 sekund a vratil playko, lenže ten chlapec to psychicky neuniesol, videl som ako sa mu zrutila mysel..., začal plakať, kopol do tatka, z otočky vyskočil, a normalne sa hodil o zem, zostal tu ležať rozjebany jak kožuch z medveda...tak tatko ho chytil za ruku, povedal mi niečo po madarsky v štyle Rimaszombat északi peremén a išiel preč a syna šuchal za sebou...aj takýto je život predajcu
Obrázok
5
5
4368
príspevkov
318
Príspevok bOuNcEr » St 21. Sep 2016 16:25:06

#bezcukru #bezumelychbarviv

pizzagate.com
0
0
3543
príspevkov
679
Príspevok adel » St 21. Sep 2016 18:10:07

co ja viem. je to rozdiel oproti tomu ked futbalisti propaguju pepsi?
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » St 21. Sep 2016 20:15:14

hinti dvaja youtuberi mi dnes extremne cumeli po qasach hehe
0
0
FLAVA
213
príspevkov
15
Príspevok muchobello » St 21. Sep 2016 20:24:52

Jarda_Malik napísal:vo strvtok more som siel na ksefty do pesti lebo doma biznis nejde more babettu som predal ledva za 50e este ma aj rodicia vydedili...
podvecer som sa pohol z rs natankoval plnku LPGcka ako spravny biznisman, isiel som predpisovo, celu cestu mi hral v aute roki vulovic no aj tak ma kurvy rendorseg zastavili za salgotarjanom,akurat ked mi hral crni bombarder tak neviem ci sa im nepacil roki alebo sajtburgere na palubovke a netusim zaco ale mal som to za 10k huf. nevadi, tolko v noci zarobim za 5minut. dosiel dom do pesti more privital ma tromboj z cierneho mesta co posekat cava so sekerkou, ze neska budu dobre biznisy tak som bol rad dal som sprchu vsetko prvy isiel madar asi 50r pohodak aj anglicky vedel...maly kokotik, nebol problem. no co prislo potom!!!! albanec skurveny kosovsky s 23cm puckou!!! taky vagabund stokilovy skurveny a este sa chcel hrat na psika. nic musel som si stocil jedno zlte finske predtym, ale platil kralovsky. bohuzial mam natrhnutu rit a musim hladovat lebo kazdym vysranim sa mi to znovu natrhne. cyka blyat. ok paradne som zarobil reku vratim dlhy vsetko idem domov po stocenej zltej finke zo sobotskeho modelu viete aka to bola cesta ako vo fear and loathing more a do toho citaj tie madarske nazvy obci ved nevladal som s nimi ale isiel som cez kazinbarcziku reku tu si kupim herbu doma resellnem. samozrejme mi chlapci natlacili fajku na skusku, v momente som ostal v krci bledy fialovy modry zeleny v krci dogrcany inde rano sa zobudim vedla auta more peniaze v pici radio v pici. nastatie mam skurvene lpg tak som dosiel domov ale ani rokiho som si uz cestou nemohol pustat :/ skoro 220k fortintov mi ujebali tie svine. este som aj prechadol tak ze uz stvrty den mam horucky more.

tromboj mal byt v base ne? pice dufam ze ho nestretnem bo zas mi bude vypiskovat pod oknom, kokot bipolarny

// celkovo hejtujem ked mi tito skurvenci piskaju alebo hadzu kamene do okna. nech si idu po riedidlo do drogerie
chodím sa kúpavať a právať veci do potoku
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » St 21. Sep 2016 21:04:32

dobre mne taki ze kikusku blazonko kiko alebo pato krahulec hadzu skalky o stvrtej ze do siedmej 5e pozicat xD
0
0
FLAVA
213
príspevkov
15
Príspevok muchobello » St 21. Sep 2016 22:10:49

cocaine & caviar je u nas piko & automaty co ti povim :D blazonko je felak len ma gemblerstvo v krvi riadne plus odletel do nebies, ae kradne benza manke a nosi mi, true friend
chodím sa kúpavať a právať veci do potoku
0
0
SRS
2694
príspevkov
832
Príspevok flash » St 21. Sep 2016 22:19:44

automaty nespominaj pred tu tymto :'(
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
stale malo
4483
príspevkov
520
Príspevok anon » Št 22. Sep 2016 8:17:23

adel napísal:co ja viem. je to rozdiel oproti tomu ked futbalisti propaguju pepsi?

je, jednak v tom ze toto je cielene predovsetkym na decka este pred 15kou ktore sa jednoduchsie zmanipuluju reklamou (ale tak...to by bolo este povedzme v poriadku, sak slobodna krajina), ale to ze ojebavaju zlozenie a tvrdia ze tam nie su umele farbiva (su) a ze sa daju dat napoje bez cukru, co neskor opravia na bez pridaneho cukru, pricom je to uplna blbost, to uz je predsalen o inom.
chat shit get banned
0
0
4368
príspevkov
318
Príspevok bOuNcEr » Po 14. Nov 2016 22:35:12

pizzagate.com
0
0
I know, it's gonna be better.
410
príspevkov
26
Príspevok MRKKMT » Po 26. Dec 2016 18:51:48

kkt niekoľko mesiacov sme s kamarátmi odkladali vždy po kúsku makak, že počas týchto prázdnin to zmiešame dokopy a odpálime to. Výsledok nejak 1,5 g, zmiešané všetko pogrindované, zrollené 2x brká (clear ofc) a ešte odložené na vodné. Chalan čo to všetko balil odložil tie brka do krabičky od cigariet a tú po ceste domov stratil, top failer.
0
0
1554
príspevkov
178
Príspevok nobody » Po 26. Dec 2016 19:24:52

to ste nejak malo nazbierali
Si šťastný?
1
1
“Všetci klamú.”
4818
príspevkov
584
Príspevok Moody » Po 26. Dec 2016 20:41:39

no ak to chapem spravne, tak odkladali iba ten najvacsi smak co ti zostane v grinderi pod tym jemnuckym sitkom...

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
4368
príspevkov
318
Príspevok bOuNcEr » Po 02. Jan 2017 19:05:39

nemám rád samovrahov čo sa hádžu pod koľaje a obmedzujú ostatných
(praha) http://horriblevideos.com/video/dive-su ... -1098.html
pizzagate.com
0
0
velmi viete .......
180
príspevkov
111
Príspevok lsiae » St 11. Jan 2017 22:17:01

(inak hejtklub je moja oblubena rubrika a aj ked som zanevrela na OG shoutbox tak si to tu vzdy rada precitam)

VY SI NEVIETE PREDSTAVIT ako extremna ma vytaca Rumanova a jej kamaratky. Ja som tak sproste dievcata v ZIVOTE nevidela, prisaham ze ked uplne nahodou budem mat niekedy decko a pokusi sa zalozit si instagram alebo ask pred osemnastkou tak ho bez respektu zmlatim jak zito. To ze ona je prijebana, dobre... Ale to ze jej pride v pohode mat cielovku 13yo deciek a vypisovat jak sa nechala pokurovat a koho ksicht ostriekala to je VRCHOL DOPICE. 21 rokov kamarati, to dievca ma 21 rokov. podla mna v tej dedine odkial je je lobotomia furt aktualna. vyrok MOZEM SI DOVOLIT CHODIT NA OBED DO PRIMI A NA DEZERT DO MONDIEU sa mi navzdy vypalil do mysle, kokot HLUPANA HLUPA ked sa uz ide hrat na prestiz tak nech tam napise aspon nieco normalne... nemozem jej ani normalne vypicovat lebo setky moje otazky odignorovala a blokla si ma na ig :(
7
7

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia