HEJT KLUB (jedina necenzurovana tema )

/ 2424 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Pi 20. Nov 2015 22:45:42

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RQUa_t_KJkQ[/youtube]
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » St 25. Nov 2015 23:26:57

O čo sa stavime že sa im to prepečie?
http://www.tvnoviny.sk/domace/1812203_v ... vci-pobili
Obrázok
1
1
880
príspevkov
261
Príspevok phari » St 25. Nov 2015 23:40:02

za vsetkym hladaj bitch
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Po 21. Dec 2015 8:46:28

0
0
cejtim se jak Leoš Mareš
494
príspevkov
45
Príspevok Trewo » Po 21. Dec 2015 15:50:35

americka propaganda zasiahla aj dennikN *hm*
You can say no,
You don't have to get high it's cool,
But I've got flake, blues, MDMA and Peruvian nasal fuel
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ut 22. Dec 2015 8:56:47

Trewik napísal:zasiahla

:lol:
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Ut 22. Dec 2015 9:20:33

Denník N mal včera vianočný večierok. Medzi hosťami boli aj prezident Andrej Kiska, bývalá premiérka Iveta Radičová či speváčka Jana Kirschner a herec Juraj Kemka.
Obrázok
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Ut 22. Dec 2015 9:33:09

Co tym chcel basnik povedat?
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Ut 22. Dec 2015 9:48:59

Obrázok
Obrázok
-2
-2
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Ut 22. Dec 2015 9:59:15

skus stastie znovu. Pokial viem Kyska nie je clenom ziadnej politickej strany, hnutia ani nicoho ineho. Tak isto ani Jana Kirschner, Juraj Kemka a Iveta Radicova. A nechapem ani preco by si ich nemohol dennik pozvat na vecierok ked o nich maju pozitivnu mienku. Asi by si si mal nastudovat co znamena nezavisly.
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
Fuck that
652
príspevkov
36
Príspevok TommyEmef » Ut 22. Dec 2015 12:04:17

tiež si myslím, že nezávislý neznamená žiť v bubline a nepriznávať sa, že "fandím tým viac ako tým." Plus častokrát nezávislí hľadajú podobne zmýšľajúcich nezávislých...
Hands on the wheel
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 22. Dec 2015 16:46:55

obmedzeny primitiv, ktory ma asi najvic jednostranne a zaslepene nazory na tomto fore ide na niekoho hovorit ze nie je nezavisly a dalsi mu este pritakava na to. to uz je v peknej pici naozaj...

a by ma zaujimalo, kto je pre teba osobnost ked uz Kiska nie, ked je to konecne prezident ktory tam aj nieco robi. ale verim ze ty by si tam radsej Putina dal, alebo niekoho podobneho...
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
650
príspevkov
67
Príspevok richard ko » Ut 29. Dec 2015 4:18:57

hyeny v dopravnom podniku aka co picujes. ano aj toto sa stalo pred par minutami.

bol som v tabacke, o druhej som odisiel kedze repertoar (s/o psh) isteho dja z vtr stal za milu jarmilu (sry jarmilky), sedim si pred statnym divadlom a si hovorim ze pici sak mne uz idze nocak. no ok. to bolo neco pred tretou uz.

nastupim do nocaku, predne dvere ofc vsak jak inac, pytam sa vodica (PEKNE) ze "dobry, mohol by som vas poprosit, viete mi zastavit aj na ziackej?" (kedze byvam uz v "dedine" a nocaky tam nechodia takmer vobec) a ten platon na mna "ja neviem kde je ziacka, nie som taxik, zavolaj si a chod nim", no hovorim si ok nepojeb sa debilko, idem si sadnut.

vezieme sa po kesiciach, ale vnutorny hlas mi hovori ze neco tu nesedi s kostolnym poriadkom (phari voice) tak si otvorim safari a kukam ze ci som nasadol na ten spravny nocny spoj, kery ma ma zaviest aspon na ulicu kde som kedysi byval, ci neco nemenili. vsetko sedi (a samozrejme presne tento spoj mal zajst aj do dediny, lebo tam chodi tusim iba dvakrat za celu noc). zastavky v dedine maju vyznacene kurzivou a nebolo mi to celkom jasne kedze si vacsinou ti primitivi robia co chcu a nezastavuju kde treba.

zvezieme sa na sidlisko ktore obyval kedysi nemehlo a ja, teraz uz iba michal, no a kokutek samozrejme nezastavil jednemu starsiemu, za to triezvemu panovi ktory stal pri dverach. zastavil nakonec asi az po 10m. to mi nedalo, tak som zasiel za genom, ze ho ziadam aby mi zastavil na ziackej, lebo tento spoj ma jasny prikaz tam zajst. a ten princ na mna ze "ale co picujes ved idem tam ti hovorim" a ja mu hovorim "ved ste mi povedali ze neviete ci tam stojite" a on ze "ja neviem kde stojim, tam ti to hlasi, pozri si na internete" a ja hovorim ze "vy neviete kam idete ked soferujete nocak ktory tam ma ist?" a on "ja neviem ja som v robote nezaujima ma to".

a ofc zas nezastavil dvom ludom o zastavku dalej, tak ich vysadil az na dalsej. ano, ja som tolerantny clovek, chapem ze asi mohol byt unaveny, cubka mu nedala, deti ma na strojoch, ale vyprosim si drze jednanie ked som sa ho slusne spytal na veci na kere by mal reagovat s normalnym temperamentom a ne jak ked talianovi ujebu vespu.

velmi sa tesim az vyrozpravam tete na telefone ze co ten bastard co vyzeral jak pokurovany ozzy so zemanom v ksichte, robil s cestujucimi. snad mu to zrataju. cely ten skorumpovany podnik funguje jak v kocurkove, najprv si jebu matky pomaly rok a pol s tratami elektriciek, ptm mi do dediny (po 3 rokoch!) zavedu autobus tak aby jazdil aspon raz za hodinu aj mimo spicky a nakoniec nevychytaju prestupy a ja mozem cakat jak negramot aj 20 minut v zime na dalsie spoje co mi idu do mesta. aby ich vyjebali satani do riti, kokotkovia skurveni, cvicene opice

mier
last.fm/user/richardkoncol
"mcdonalds je ako michael jordan. vzdy bude najlepsi a nikto s tym nic neurobi." (c) 2015 michal-
Obrázok
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 29. Dec 2015 10:15:56

to by este bolo dobre dodat ze hoci sa z toho rad smejem, tak to kde byvas neni dedina ale v podstate normalne sidlisko, akurat tam neni jeden panelak. dpmk jedna z najnesympatickejsich firiem navzdy
Obrázok
0
0
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ut 29. Dec 2015 10:41:52

typek ti povie "co picujes" a ty mu na to (podotykam skurvenemu busarovi) zacnes roztrasenym hlasom "aaale ved ste mi pvoedali" ta co si cakal rici nebud zena pls mal si ho spicovat jak decko nie tu sa vyplakavat
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
2
2
bez respektu pre svoj ciel
70
príspevkov
3
Príspevok Snapback » So 02. Jan 2016 9:59:04

ráno se vzbudíš a jdeš vyvolávat nějaký zkurvený dopravní podnik, abys udal řidiče, že se choval jak piča? eloel
#pikain
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » So 02. Jan 2016 10:48:58

Nabudúce keď budeš sám na zastávke ti ani nezastaví lebo snitchuješ :)
0
0
1443
príspevkov
13
Príspevok Yeremy » Ne 03. Jan 2016 22:05:32

http://refresher.sk/30610-TOP-10-Vybrali-sme-najlepsie-slovenske-a-ceske-rapove-albumy-za-rok-2015

Počúval niekto vôbec Zverinu?
pre mňa najväčší progres, celý ten album sa dá počúvať dookola a to som ho vôbec nemusel
Naposledy upravil/-a Yeremy v Po 04. Jan 2016 10:56:55, upravené celkom 1 krát.
0
0
shmattt
786
príspevkov
245
Príspevok mattt » Ne 03. Jan 2016 22:56:22

sezonu jete lyzaky se mi takto rozjebali ani nevim po cem, mal som jediny crash a to len na snehu, do niceho tvrdeho som nekopol, nastesti se v nich da stale jezdit, aj ked sa skrz tu diru dotknu primo vlozky

[hsimg]http://i.imgur.com/OrJiOUg.jpg[/hsimg]
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Po 04. Jan 2016 7:51:34

fuh, sak daj reklamovat v tomto by som nejazdil urcite
0
0