Barokov zensky fit (+simp) serial BAROK JE SPET

/ 239 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
GOPNIK
3427
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » So 15. Mar 2014 22:11:01

ked do toho s tym uz ides... ved si musis verit more nejsi spatny, si vysoky, nejsi tucny. co robis a este si refresher sak to kosice musia lezat pri nohach
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
picu s ryzu
572
príspevkov
87
Príspevok brokenbones » Ne 16. Mar 2014 22:35:29

kebyže vyzeram ako barok tak som miestny odblaňovač
You're drinking your lager out on the field...but your name ain't Karl
0
0
picu s ryzu
572
príspevkov
87
Príspevok brokenbones » Ne 16. Mar 2014 22:37:22

ja si myslim že je to tak že nie barok nema ženu, ale ženy nemajú baroka
ved si ver niesi šeredny, stači si spraviť niejaky odznačik že si admin refresher.sk a ženy po tebe pojdu ako po vložkách cez krámy
You're drinking your lager out on the field...but your name ain't Karl
0
0
889
príspevkov
105
Príspevok MDY » Ne 16. Mar 2014 22:41:46

true story, minule som fotil do outfitov jeden parik a dievca uplne vybehlo ze chce karticky a chce robit pre refresher a kontakt na mna..lol
0
0
962
príspevkov
146
Príspevok Sangala » Ne 16. Mar 2014 22:44:05

brokenbones napísal:kebyže vyzeram ako barok tak som miestny odblaňovač

+ naucit sa aspon slohu z Wicked games napr: "Bring your love baby I could bring my shame, Bring the drugs baby I could bring my pain"
0
0
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ne 16. Mar 2014 22:46:28

MDY napísal:true story, minule som fotil do outfitov jeden parik a dievca uplne vybehlo ze chce karticky a chce robit pre refresher a kontakt na mna..lol

klasická jobgame. po shoegame druha najlahsia
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
1
1
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Št 24. Apr 2014 17:04:45

Neviem ci to mam pisat do temy alkohol, lebo som sa najebal ako hovno ale pokusil sa aj spáchat mensi pick-up na baby ( ano skoncilo to katastrofalne a jeden nemenovany klub si odskrtavam, kde sa dlhsiu dobu neukazem) alex ty dalej necitaj

Siel som vecer von, ale velmi sa mi nechcelo, no nakoniec moja drbnuta hlava a nadej ze sa nieco stane zvíťazila.
Najprv som siel za kamosmi do podniku na futbal, dal som si vínko a potom sme sli do jedneho klubu kde mala byt akcia. Ked sme prisli na miesto urcenia bolo tam asi 15 ludi a hrali sme futbalek. Teraz nasleduje cast na ktoru nie som velmi hrdý viete dobre ze mam urcity standrat na zeny ale potreboval som si zvysit sebavedomie a v boxe boli no také dve baculky, musel som obratit asi 3 pohare vinka aby som sa nezriga z nicl, ani neviem co som od toho ocakaval.. a chcel ist za nimi...Na fb som mal jupitera, ktorý mi dal jasne instrukcie len sa porozpravat o sex sa nepokusat.

medzi tym za nimi dosiel chalan iný ( asi podobne zúfaly ako ja) potom odisiel a prisiel som s kamosom za nimi... nakoniec jedna baba odisla za tým chalanom a ostala uz len jedna pod vplyvom alkoholu a pudu sebazachovysom som odisiel za kamosmi a prenechal ju teda kamosovi...v dalsom boxe boli dve dalsie baby tak reku ideme za nimi pick-up volume 2 ja som si vybral blondinu bola madarka, ako tak vedela po slovensky... po 5 minutach kedy som fakt nevedel co sa jej mam pytat som sa opytal najvecsiu kokotinu vo svojom zivote wait...for it..... kolko mas zajtra hodin. kamarat len tak na man zazeral ci mi nejebe. nakoniec boli zadane.... potom som sa pokúsil o posledný výkrik do tmy a opýtal sa barmanky, ktora mi nonstop nalievala a uz na mne badala znaky opitosti ze ci nepojdeme zajtra von, ona ze nie je zadana ale ze som milý. Nakoniec vidim ako sa kamos oblizuje s tou svojou... s ostatnými kamaratmi sme sli prec po par minutach som si lahol na kolajnice potom sadol a vyrozpraval svoj pribeh o zenach, kamos ma natacal. potom som siel spet do dklubu v domneni ze tam zase niekoho stretnem nakoniec vidim kamosa ako ide na intrak s tou svojou, ano pojebali sa ja som si zavolal taxik a siel domkov. minul som okolo 25e a dokopy som nic nezazil len vyjebanu hanbu. Ale je zvlastne ze ked som pil predtym tak som nemal problem s babou rozpravat stale som mal cislo etc, a teraz som sa normalne zasekaval s nimi a pomaly som ani nechcel ist za nimi...
Obrázok
15
15
942
príspevkov
26
Príspevok stew0sv » Št 24. Apr 2014 17:14:45

vyšiel si z cviku 8-)
Když začnete fandit fotbalovému klubu, není to kvůli trofejím, hráči, historii.
Fandíte mu, protože jste tam někde našli sami sebe. Našli jste místo, kam patříte." Dennis Bergkamp
0
0
779
príspevkov
157
Príspevok vik » Št 24. Apr 2014 18:24:56

mozno zla znacka vina:/
[hsimg]http://i.imgur.com/0MVkchp.jpg[/hsimg]
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Št 24. Apr 2014 19:39:17

B4ROK napísal:kolko mas zajtra hodin.

to ako v škole? :D čo ti povedala?
ale +1 za odvahu
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ne 27. Apr 2014 10:09:43

troska dlhie ale tebe sa zijde asi vsetko, aj tento kanal prelustruj https://www.youtube.com/user/RSDTyler
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JPCU03Dp8Zw[/youtube]
0
0
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » Ne 27. Apr 2014 10:33:17

Ak to naozaj myslíš vážne tak sa proste vyjeb na ženy, čím viac chceš ženy a prejavuješ známky "balenia", tým viac ťa majú v pi... nechaj sa baliť ty;) /len musí z teba vyžarovať zdravé sebavedomie! A ako píšu ostatní, na to ty vzhľad máš:D/
Si šťastný?
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Ne 27. Apr 2014 22:24:06

Ja si skôr myslím, že to len ženy to robia tak, aby si si myslel, že si ich zbalil... Ale je to presne naopak.
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Št 31. Dec 2015 20:26:11

Kedze uz aj Bari si niekoho nasiel a tak sa na jeho epickych stories nezasmejeme ako kedysi, idem ozivit tuto mrtvu temu svojim asi najvacsim failom., a aj ked som nikdy na taketo picoviny nebol, dnes ma to absolutne netrapi, lebo sak je Silvester a sedim doma jak kokot nad knihami

Prvy a az donedavna jediny krat v zivote som sa zalubil ked som mal asi 16 rokov, asi nemusim hovorit ze som z toho vysiel jak uplny kokot, kedze som vtedy vyzeral ako uplny trotel(ale to je uz iny pribeh). Kym som sa z toho dostal, preslo dost vela casu a povedal som never ever again, mam pici vsetko. Toto sa mi darilo niekolko rokov, nic ma netrapilo, mal som pici, proste som si uzival bez toho, aby som sa nejako dojebal.
Posledneho asi pol roka makam na plane, ktory ak mi vijde, tak v juli na rok odidem do Bruselu a budem fulltime robit pre jednu medzinarodnu organizaciu (another story). Logicky som sa nechcel k domu nijako viazat, ale v septembri som sa dal dokopy s babou, bola fajn a celkom sme si rozumeli n stuff Asi po tyzdni jak som s nou bol, tak som stretol inu. Asi nemusim hovorit, ze to bolo krasne dievca(ved inak by som si ju ani nevsimol, vsak), a ako sme sa zacali bavit, tak postupim casu s z toho stal neskutocny crush... Bol som s frajerkou, ale myslel som na inu... frajerka ma volala von a nemiesto nej som isiel von s tou druhou... Necakal som ze nieco take sa mi moze stat, ale nakoniec som dosiel do stadia, ze s frajerkou som sa musel rozist, pretoze som ju nechcel tahat za nos aby sa viac namotala, ked som proste chcel byt s inou, to trvalo cele asi mesiac. Medzi tym som este s tou druhou mohol poriesit(teda aspon to tak vtedy vyzeralo) na 1 akcii(sami na izbe etc.), a poslal som ju prec,lebo mi to prislo prilis rychlo(vsak som kokot intergalakticky). Jak som sa rozisiel s tou prvou, vsetko sa zmenilo a druha ma zacala mat kardinalne v pici, proste tvarime sa ze sme strasne super kamarati, bavime sa, piseme si, chodime von a neviem co, ale proste citim, ze na mna absolutne jebe. Vela som rozmyslal nad tym ci jej proste poviem to co chcem, ale nikdy som sa k tomu neodhodlal. Ale ked som s nou, proste sa citim lepsie, mam lepsi den a som s nou rad. Samozrejme, ked sme mali ist von ( tak, ked som to chcel spravit) tak proste sa na mna vyjebala(bullshity), potom sme sa koli tomu ofc pohadali, ona plakala, zase udobrili ale proste stale je to divne. Uplne ma dorazila dnes, ked som zrusil vsetky pozvania na party, byty picoviny, len preto aby som ju videl, pretoze dnes mala byt tu BA... samozrejme mi napisala ze to nedava, aj ked tu je... A ja kokot sprosty rozmyslam stale nad tym, ze aj ked sa do toho Bruselu dostanem, tak to odmietnem a nepojdem tam, pretoze mi proste bude chybat vidiet ju kazdy den... aj ked spolu niesme a ani nebudeme, pretoze... no...ved vieme preco... strasne ma to dojebava a sere... neviem sa koli tomu na nic poriadne sustredit... pice

don´t you ever fall in love :(
0
0
585
príspevkov
80
Príspevok benne » Št 31. Dec 2015 20:46:18

Koľkože to máš ročkov moj?
Smiali sa mi že som gay, no ich bitches nie, tak kľudne ma volaj zmrd - HAHA Samey
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » Št 31. Dec 2015 20:58:58

Kariéra>žena (v našom veku to platí 2krát) tak nebuc kár!!!
0
0
908
príspevkov
66
Príspevok jjake » Št 31. Dec 2015 21:00:48

22 :D (aj ked sa mozno nezda)
0
0
1566
príspevkov
178
Príspevok nobody » Pi 01. Jan 2016 13:38:59

jeb na ňu, to prebolí (:D) a choď do Bruselu!!
Si šťastný?
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » Št 21. Jan 2016 18:40:00

B4ROK napísal:S ostatnými kamaratmi sme sli prec po par minutach som si lahol na kolajnice potom sadol a vyrozpraval svoj pribeh o zenach, kamos ma natacal.

xD
https://ask.fm/biggievlado
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia