Cudzie Jazyky Vol. Naucte ma Francuzsky

/ 58 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » So 04. Aug 2012 18:02:57

ake jazyky ovladate?

chcem sa volaky na stare kolena naucit, anglictinu samozrejme ovladam, nemcinu som sa dlho ucil, ale neviem z nej nic, neskutocne iritujuci jazyk pripominajuci madarcinu. taktiez som chcel vediet japonsky, som pozeral anime a ucil sa prvu abecedu, ale vysral som sa na to, shit's too hard a ja mam problemy pisat nase pismena, aby sa dali precitat, nie este malovat tie japonske.

je fakt spanielcina najlahsia? ale na druhej strane by ma nebavila, spanielsko ako krajina ma nejak nezaujima, okrem barcelony a futbalu, ale tam rozpravaju aj tak katalansky.

da sa naucit francuzsky ako samouk? kolko mi to bude trvat? aku knihu si mam kupit, kto tu vie francuzsky z knihy a cedecka? :l vyslovnost mam jak pan, saj potvrdi.
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » So 04. Aug 2012 19:48:46

viem anglicky a plánujem zdokonaliť nemčinu (učebnice,cd) a naučiť sa rusky
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
1077
príspevkov
71
Príspevok FLOWER POWER » So 04. Aug 2012 20:08:00

franinu mam treti rok na strednej, krasny jazyk, vedet z neho neco ale neplanujem:D
aj tak nelutujem ze som si nedal neminu, okrem bushida to nemozem ocut z nikoho ineho ust

mna zaujala spominana spanielcina v poslednom case, takisto ale aj taliancina (pozdravujem ta Katka)
jeden z tychto chcem vediet urcite, jednak preco ne aj dva

alx napísal:da sa naucit francuzsky ako samouk? kolko mi to bude trvat? aku knihu si mam kupit, kto tu vie francuzsky z knihy a cedecka? :l vyslovnost mam jak pan, saj potvrdi.

neda
http://flawrpawr.tumblr.com/
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » So 04. Aug 2012 20:56:47

anglicky, no cim dlhsie som v anglicku tak tym viac zistujem ako malo viem specialne co sa tyka tejto hatlaniny ktorou sa rozprava v liverpoole..
chcem vediet spanielsky, zacnem s tym od septembra, franina je nadherna no imposibru
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » So 04. Aug 2012 20:57:07

FLOWER POWER napísal:franinu mam treti rok na strednej, krasny jazyk, vedet z neho neco ale neplanujem:D

*trolol* *trolol*
0
0
162
príspevkov
6
Príspevok Perkele » Ne 05. Aug 2012 1:56:28

Anglictina (viacmenej samozrejmost dnes), nemcina (mega mi pomohlo ze som tam zil), madarcinu v podstate na urovni materinskeho (byvam v DS). Francuzstinu by som sa aj ja rad naucil, ale teraz som sa dal na finstinu (caka ma prvy rok na katedre finskeho jazyka a kultury)
macetaaa napísal:a ked nechces aby ta niekto zosmiesnoval za to ze nosis fejky tak si ich nekupuj

about.me/RYCH_E
0
0
407
príspevkov
23
Príspevok xslepyx » Ne 05. Aug 2012 9:00:31

francuzstina z cedecka alebo knihy urcite nie, ja som sa ju ucil s lektorkou a takcitak to nieje nic moc, ked fakt seriozne namakas zaklady bude to dost lahsie ale urcite potrebujes niekoho skym sa to budes ucit a nie ako samouk. inak je to fakt krasny jazyk ale neskutocne tazky. a spanielcina je podla mna fakt najlahsia a dobre vyuzitelna vo svete, urcite viac ako nemcina alebo francuzstina
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » Ne 05. Aug 2012 12:54:21

titulok naucte ma francuzsky na tomto fore je strasne homo
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Ne 05. Aug 2012 14:26:51

Voulez-vous coucher avec moi ce soir?

Nauc sa to a vies vsetko co potrebujes.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ne 05. Aug 2012 14:50:50

dex napísal:Voulez-vous coucher avec moi ce soir?

som cakal ze to bude dajaka prasacinka, :lol:
Obrázok
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ne 05. Aug 2012 15:17:33

dex napísal:Voulez-vous coucher avec moi ce soir?

oui *epicwin*
Obrázok
0
0
1322
príspevkov
3
Príspevok Filipito » Ne 05. Aug 2012 15:55:14

anglinu ovladam myslim celkom dobre, nemcinu trocha ale viac prijebany jazyk asi neexistuje
Support movement
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=dope+nights&x=-1384&y=-284
0
0
flashkár môj
4379
príspevkov
205
Príspevok Ives » Ne 05. Aug 2012 17:33:05

Presne toto behalo aj mne po hlave, asi dva mesiace už, že či sa dá, teda či má zmysel sa pustiť do učenia sa francúzštiny z knižiek a podobne *pokerface*
"Na južnom Slovensku mi vždy padnú sánky, keď vidím tie modelky čo majú Nové Zámky."
0
0
stale malo
4601
príspevkov
536
Príspevok anon » Ne 05. Aug 2012 17:33:15

franinu som sa ucil 4 roky na gympli a viem z nej holy kok. musis sa nasprtat zaklady, slovesne triedy, casy a podobne veci, potom to pojde. ako samouk? tazko.
chat shit get banned
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » Ut 21. Aug 2012 21:52:50

get rid of that german hate a nauc sa po nemecky -_-

edit:
Perkele napísal:Anglictina (viacmenej samozrejmost dnes), nemcina (mega mi pomohlo ze som tam zil), madarcinu v podstate na urovni materinskeho (byvam v DS). Francuzstinu by som sa aj ja rad naucil, ale teraz som sa dal na finstinu (caka ma prvy rok na katedre finskeho jazyka a kultury)

po tyzdni stravenom v Helsinkach na erazme.... prajem prijemnu zabavu :D
Obrázok
0
0
SRS
2689
príspevkov
835
Príspevok flash » Ut 21. Aug 2012 23:43:10

su fincina a madarcina fakt podobne?
ask.fm/reflasherObrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » St 22. Aug 2012 6:49:53

Asi ako rustina a slovenstina.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » St 22. Aug 2012 8:18:43

..a mozno aj menej. rovnaka jazykova rodina, miestami zneju podobne ale vraj si moc nepokecaju :D najma pri lusteni zlozeni potravin zazivam s fincinou kopu srandy..
Obrázok
0
0
467
príspevkov
26
Príspevok 8to24 » St 22. Aug 2012 12:46:49

anglictina je dnes uplna samozrejmost, viem taliansky (chcela by som vedet ale ovela lepsie) a mam za sebou 2 roky spanielciny, ktora je fakt lahka hlavne ak uz vies taliancinu/francustinu/portugalcinu... a chcela by som vediet nemecky ale som priliz leniva a zda sa mi tazka (mala som ju 5 rokov na zakladke a neviem nic)
http://ninedaysuntil.tumblr.com/
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 23. Aug 2012 2:41:16

ty si urcite chodila do talianskej sekcie na gls, vsak
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia