Bitch, plz stay fresh

/ 4623 príspevkov /
Uvoľni sa a diskutuj o čomkoľvek, čo ti napadne.
Užívateľov profilový obrázok
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ut 08. Sep 2015 10:42:44

airbnb kludne aj na dlhodobo aj ked je to zvlastne riesenie kedze sa z toho da vypacit viac penazi no nwm ako je to s platbou ci raz mesacne to bude obnovovat alebo co? ale nebal by som sa toho
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 08. Sep 2015 13:10:30

akoze neni to nemozne, ale je to dobre prijebane. ak ale po tebe nechce ziadne extra love, tak platit proviziu im bude ona a ty si aspon kryty samotnym Airbnb.
Obrázok
0
0
992
príspevkov
85
Príspevok NickToS » Ut 08. Sep 2015 13:28:46

Tak, podľa mňa to neni úplne odveci riešenie, kedže býva v zahraničí, tak samotný prenájom by musela riešiť cez realitku a muselo by to byť na papieri legálne, z čoho by musela odvádzať daň, takže tiež by to niečo stálo, nwm jaké poplatky sú na tom Airbnb, ale imo celkom pohode riešenie...#welcometothefuture :D
0
0
I know, it's gonna be better.
417
príspevkov
26
Príspevok MRKKMT » Ut 08. Sep 2015 13:46:13

No v emaily čo mi písala bolo písané len o nájomnom 250 € + depozit ktorý sa bude vracať keď sa odsťahujeme z bytu. Lebo pozeral som na iných fórach skúsenosti s týmto a že Airbnb chcelo nejaké poplatky či čo.

Z emailu :
Just to make it clear, the rent price is 250 Euro per month including all bills (electricity, gas, water, internet, cable tv) and the guarantee deposit is 250 Euro (that you'll get back when you move out). Basically you only need to receive the keys and the contract but the only problem is that I'm living in UK right now, so I can not make this deal in person. However, I'm willing to send you the keys so you can visit the apartment and see if you like it. You will have 2 days available to inspect the the apartment before rent it. The delivery of the keys and the inspection permit (signed by me) will be made through Airbnb.com. They will manage rental process in my behalf because it's a very protected way and I will pay their commission.
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 08. Sep 2015 13:59:03

takto nejak vyzeraju emaily od princov z nigerie
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
1
1
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Ut 08. Sep 2015 14:27:34

Ako pise adel vyzera to ako scum. Len mi pride divne vyuzite airbnb. Vies nam dat a link na airbnb na dany byt?
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
1070
príspevkov
226
Príspevok Richard » Ut 08. Sep 2015 14:59:25

Dear Martina,

I thank you for your response to my email on your property which i am interested in,i must say that i really like your property and need it urgently.I have also read the details and am ready to pay for it once we come in agreement.I am contacting you hoping you will be a trustworthy person and would help me in this situation.
My name is Dr Saadallah Ammar Karim,a Medical Doctor by profession and a member of the Red Cross,i am from Syria.I contacted you because of the sanctions imposed by the United States and the European Union,which prevents us from securing our financial transactions here.

I have the sum of $5.9 million dollars which i got from my late brother yaser
Karim,who was killed in the al-Omari Mosque Massacre.He was a very successful businessman dealing on gold dust/bars before his death.
The ongoing civil war in my country Syria have reshaped my future and if we come to a concrete agreement i will send the money to you for safe keeping.I already deposited it with the Red cross and if you are reliable and i can trust you then i will send it to you through diplomatic courier service which is very safe.I need to be sure that i can trust you 100% because the world is evil and you don't know who to trust on the internet but i pray you are a good person and God fearing and will help me.I would have called you on phone but telephone communications have been disabled because of the war.We can only communicate through the Red Cross communication facilities which only permits me to send emails.

Please,you are in a position to help me start a new life in your country.I have already lost my wife and my 9 years old son in the chemical attack when i went to work to save the lives of others.I believe you can assist me in this transaction while i prepare to relocate to your country.I promise to reward you with 20% of my capital in appreciation as soon as i arrive in slovakia.Please help me,what matters to me right now is my life.I hope to receive your response and i will give you more details about the transfer.

Thanks and may God bless you bountifully.

Regards,
Dr Saadallah Ammar Karim.

Takto nejak napísal mojej mame niekto, keď predávala dom :)
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 08. Sep 2015 16:31:07

otvor si niekedy spam folder a najdes takych 50
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 08. Sep 2015 17:21:07

som v nejakej jeblej skupine na fB, kde sa riesi najom/byvanie v prahe, a pred niekolkymi tyzdnami i guess tam bol link na clanok, kde sa prave riesilo taketo, ze osoba ktorej patri byt je v zahranici atd atd. pointa tam bola vsak ta, ze vacsinou sa posielali love dopredu, a ofc. nakoniec z toho nebolo nic, iba si prisiel o peniaze.
0
0
417
príspevkov
26
Príspevok MRKKMT » Ut 08. Sep 2015 18:11:08

Teraz mi prišiel email kde píše že mám zaplatiť najprv 500 eur depozit + 250 euro, pošlú mi kľúče cez Airbnb a budem mať dva dni na obhliadku a rozhodnutie, ak s tým nebudem spokojný tak že mi peniaze vrátia. No já nevím.

Na Airbnb to asi nebude, ja som ten som našiel na slovenskej stránke.
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 08. Sep 2015 18:24:17

ako sa posielaju kluce cez airbnb?
Obrázok
0
0
1378
príspevkov
183
Príspevok Nippie » Ut 08. Sep 2015 18:47:51

hovorim ti teraz kamos, ze okamzite jeb na to. teda ak nejsi uplne sprosty a nedoplo ti to este
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ut 08. Sep 2015 19:01:27

Nippie napísal:hovorim ti teraz kamos, ze okamzite jeb na to. teda ak nejsi uplne sprosty a nedoplo ti to este

vsak ale za skusku nic nedas vies ako sa hovorí
Obrázok
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Ut 08. Sep 2015 19:46:27

bez obhliadky chces platit naslepo co tebe jebe?
0
0
417
príspevkov
26
Príspevok MRKKMT » Ut 08. Sep 2015 20:14:18

Jasné že sa jebem na to, nedám s ďalšími troma ľuďmi 750 € za mačku vo vreci. Toto je posledný mail čo som písal predtým o tom.

Just to make it clear I will now explain the official steps of transaction if you want to rent my apartment:
Once we come to a agreement I will need your full name, delivery address and personal phone number. After this I will forward your details to Airbnb and they will send you all the information about this process and the bank account details for you to make the deposit of 500 EUR. As soon as you will make the payment of 250 EUR/month + 250 EUR guarantee deposit, airbnb will send you the keys so you can visit the apartment and 2 days later if you decide to stay all you have to do is to sign the lease agreement so that the agency will be able to pay me. If you don't like the apartment, Airbnb will send your entire sum of money back within the same day you make your decision. Anyway I'm confident that you will be more than happy with your stay, but it's good to know that you have this second option available.
Now if you are ready to start the deal please send me the details (full name, address, phone number) that I need to start the transaction.A quick response would be greatly appreciated.

Kiežby to išlo aspoň normálnou obhliadkou a nie že dáš full price, pozrieš, rozhodneš sa a potom ti to vrátia.

A toto je ten byt. http://www.inzercia.sk/inzerat-DIA7839-2-izbovy-byt-ulica-v-jame-trnava/
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Ut 08. Sep 2015 20:26:41

ked je niekto v riti daleko a dava byt do prenajmu poveri ci uz rodinu,znameho abo realitaka na taketo veci, to je seriozny postup
0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » Ut 08. Sep 2015 20:35:48

spravne tomu rozumiem, ak poviem, ze si stale neuvedomujes, ze je to jasny podvod?

[hsimg]http://b.ssrv.sk/images/i54498w460h276xyz1001.jpg[/hsimg]

inak obhliadka je mozna v Bukuresti :cry:

http://www.imopedia.ro/bucuresti/aparta ... itan-41036
0
0
417
príspevkov
26
Príspevok MRKKMT » Ut 08. Sep 2015 21:08:55

Uvedomujem si že je to ojeb neboj. Fuck that idem jej písať diss email, nech sa pojebe
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Ut 08. Sep 2015 21:48:16

ides napisat diss mail 10 rocnemu chlapcovi z Nigerie
1
1
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Pi 11. Sep 2015 16:04:37

som mladý študent ktorý sa vo voľnom čase zaujíma o fotografiu. Moje výsledky si okrem iného môžete pozrieť na https://instagram.com/borisbarabas . Momentálne sa nachádzam na ostrove Taiwan v meste Taipei. Kde študujem ako výmenný študent po roku Erasmu v Nórsku odkiaľ mam prevažné množstvo svojích fotografií.

Idem s chlapcom spravit rozhovor na vikend. Ak sa ho nieco chcete opytat, prosim napiste mi dnes do tej 21:00 spravu.
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia